Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Ben kendi fikrimle şunu düşünüyorum Forlan 33 ujfalufsi 32 yaşında bu adamların ikisinden 15m€ bonservis almak şahanedir.Bir klüp için esas zor kısım forlan ujfalufsi değil Reyestir 28 yaşında reyesi alırlarsa bu adamların ikisini birden almalarından çok daha müthiş transfer olur forlanda ujfalufsi de şahane adamlar ama en fazla 2 yıl top oynarlar ama bi reyes çok kalite geleceğe dönük muhteşem transfer olur.. Bence Atletico'da bu arkadaşları kesin satar bu sene satamazlarsa seneye reyes hariç forlanıda ujfalufsiyide satamazlar kimse 34-33 yaşında iki adama 15m€ bonservis vermez...

Rahat olun bence aldık bu arkadaşları ...

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

[video=youtube;-JS2qSLZMwI]https://www.youtube.com/watch?v=-JS2qSLZMwI[/video]

Haklı olabilirsin, borsaya bildirilme olayından çok ben bu kadar gösterişle, göz önünde, insanların gözüne soka soka gidilmesini birşeylerde belli aşamalar katedilmiş olmasına yoruyorum ancak kesin olmadıysa borsaya bildirilmezdi demek doğru değil bence. Dediğim gibi Beşiktaş da borsaya "görüşüldüğünü" bildirdiği halde Forlan ve Fernandes'le anlaşma sağlayamamıştı.

Insanlari yaniltmayin lutfen

Bejeke Forlani borsaya bildirmedi....

Kardeş müsterih olun ya basın bi tarafını yırttı Drogba Gs'de şu bu diye yazdılar günlerce o günlerde kalkıp klüp Drogbayı borsaya bildirmedi...

Yani imza aşamasında olmamış olsalar idi borsaya bildirmezlerdi...Ona bakarsan FT ile bile daha resmi sözleşme imzalamadık ama borsaya bildirdik şimdi o zaman FT içinde işkillenmemizmi gerekiyor... Taraftar Müsterih olsun söz verdim serveti 5milyar$ olan bi başkan bunu söylüyor...

Pazartesi en geç çarşamba açıklarlar herkesde rahata erer

Atletico'yla görüşüldüğünü dünya alem biliyor ama farkı bu. Drogba'da bizim basın bir yerlerini yırtarken Avrupa'da tek bir gazete bile ismimizi yazmıyordu. NTVSpor ortalığı ayağa kaldırdı, oyuncu tanıtım videoları bile döndürdü, borsaya bu yüzden bildirilmek zorudna kaldığını düşünüyorum. Aynı NTVSpor bir kaç saat sonra geri adım atmaya başladı. Yerli-yabancı basında bu kadar olumsuz haber çıkması pek hayra alamet değil bence.

Beşiktaş'a red cevabı veren Forlan'ın Galatasaray'a evet demesi için gerekli olan şart ne? Londra'da "memleketim" diye çığıran Reyes'i ikna edecek olan kontrat nedir? Ujfalusi "Ben İtalya'da tatildeyim. Madrid'de yaşamaktan dolayı çok mutluyum. Birşeyden haberim yok" derken; ne ayaktır? Ekranlarda dönen bu erken anonslar, bu "son dakika"lar, Ünal Aysal'ın başını çok ağrıtacak ya da iş inada binip faturayı yükseltecek...

Bülent Timurlenk'in blogundan. Bu transferlere ilişkin olumsuz bir şey yazılınca çok tepki görüyor biliyorum ama hak veriyorum maalesef.

İnşallah ama bir Ceyhun'u, Çağlar'ı transfer etmekle Forlan'ı, Reyes'i trasnfer etmek de bir değil. Kulüple anlaşıldıktan sonra Ceyhun, Çağlar gibi oyuncular için gerisi teferuattır. Bunu hiç göz önünde bulundurmuyoruz.

Hatirlatirim Ceyhun Gurselam bosda olan bir oyuncuydu

bildiginiz bir seyletr varsa yazin kaynakta belirterek lutfen

Yanıltmak amacım değil, ben bildirdi diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilirim. Fernandes'i bildirdiğinden ise eminim.

Bildiğim birşey derken nasıl acaba anlamadım?

Yukaridada yazdigim gibi Bildiginiz bir seyler varsa dogrulari yazin

Yoksa sadece bu sizin temeniniz veya sisin dusunceleriniz olarak kalir

Transfer gerceklesir ve ya gerceklesmez bunu ne sen bile bilriz ne ben

Ortada tek gercek var

AA nin sozde cikardigi haberde ismi ni vermeyen madrid yonetici si ne bilkeyim nenenen

Senin dusunduklerini bu klup baskanida dusunur hatta 100 adim ilerisinide dusunur

Bu insanlar Futbolcularla anlasmasa Madridle gorusurmu?

Bunlardan eger Ok alinmasa kluble gorusulurmu?

Ayrica ben kime inamaliyim

Sanami?

Yoksa yabanci basinami?

yoksa ntvsporami?

yoksa Klubumun baskanina mi yoksa resmi sitemizemi?

Atletico'yla görüşüldüğünü dünya alem biliyor ama farkı bu. Drogba'da bizim basın bir yerlerini yırtarken Avrupa'da tek bir gazete bile ismimizi yazmıyordu. NTVSpor ortalığı ayağa kaldırdı, oyuncu tanıtım videoları bile döndürdü, borsaya bu yüzden bildirilmek zorudna kaldığını düşünüyorum. Aynı NTVSpor bir kaç saat sonra geri adım atmaya başladı. Yerli-yabancı basında bu kadar olumsuz haber çıkması pek hayra alamet değil bence.

Bülent Timurlenk'in blogundan. Bu transferlere ilişkin olumsuz bir şey yazılınca çok tepki görüyor biliyorum ama hak veriyorum maalesef.

Bülent Timurlenk'in yazdıklarına şaşırdım.Hele ki 4-5 gün önce epey umut verici şeyler söylemişken şimdi böyle söylemesi tuhaf.

Ama Ntvspor ne zaman geri adım attı onu anlamadım.Ntvspor işi daha da ileri götürdü hep transferler bitmiş gibi davrandılar.Hatta hafta başı açıklanacağını söylediler,hala da söylüyorlar.

Ntvspor geri adım falan atmadı.

Pazartesi açıklancak demeye kadar gittiler hatta.

Reyes-15 milyon euro toplam alacak 12 milyon euro

Forlan-12 milyon euro toplam alacak 12 milyon euro

Ujfalusi-3 milyon euro toplam alacak 6 milyon euro

Mehmet Çiftçinin bildirdiği rakamlar bu şekilde.Atletico yüzyılın vurgununu yapmış olur bu rakamlara.Ayrıca 3 oyuncudan hiçbirinin transfere olur demediğini söyledi.

Fenerli bu adam.

Bülent Timurlenk'in yazdıklarına şaşırdım.Hele ki 4-5 gün önce epey umut verici şeyler söylemişken şimdi böyle söylemesi tuhaf.

Ama Ntvspor ne zaman geri adım attı onu anlamadım.Ntvspor işi daha da ileri götürdü hep transferler bitmiş gibi davrandılar.Hatta hafta başı açıklanacağını söylediler,hala da söylüyorlar.

Geri adımdan kastım ilk önce son dakika haberiye herşey bitmiş gibi açıkladıktan sonra Spor Gecesi programında Özgür Buzbaş "Sadece Kulüple anlaşıldığını öğrendik, futbolcularla daha görüşülecek/görüşülüyor." gibisinden birşeyler zırvaladı. "Geri adım" çok uygun bir kelime olmamış olabilir, haklısınız.

Yukaridada yazdigim gibi Bildiginiz bir seyler varsa dogrulari yazin

Yoksa sadece bu sizin temeniniz veya sisin dusunceleriniz olarak kalir

Transfer gerceklesir ve ya gerceklesmez bunu ne sen bile bilriz ne ben

Ortada tek gercek var

AA nin sozde cikardigi haberde ismi ni vermeyen madrid yonetici si ne bilkeyim nenenen

Senin dusunduklerini bu klup baskanida dusunur hatta 100 adim ilerisinide dusunur

Bu insanlar Futbolcularla anlasmasa Madridle gorusurmu?

Bunlardan eger Ok alinmasa kluble gorusulurmu?

Ayrica ben kime inamaliyim

Sanami?

Yoksa yabanci basinami?

yoksa ntvsporami?

yoksa Klubumun baskanina mi yoksa resmi sitemizemi?

Birşey bildiğim yok kardeşim, bana inanmak gibi bir durumun da yok , birşeyl iddia etmiyorum zira, istediğine inanırsın ben sadece kendimin de bu konuda ne düşündüğümü yazdım, yazmayayaım mı? Katılırsın katılmazsın, sana kalmış bir durum. Bu transferler açısından her olumsuz düşünen kişiye rakip taraftar muamelesi yapılmasını, trip atılmasını hiç anlamıyorum. Ayrıca tamamen olumsuz bir düşüncem de yok, yanlış anlamayın, sadece henüz ortada kesin bir durum olduğunu düşünmediğmi, her türlü sonuca kendimizi hazırlamamız gerektiğini düşünüyorum. Duruma kesin gözüyle bakan taraftarımızın kullandığı "KAP'a bildirildiyse iş bitmiştir" argümanına karşılık ise Beşiktaş'ın da borsaya "görüşüldüğünü" bildirmesine karşın anlaşmayı başaramadığı oyuncular olduğunu söylüyorum, Fernandes gibi mesela. Forlan'ın olduğunu da hatırlıyordum, yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın. Buna karşın "Birşey biliyorsan söyle.", "Biz Beşiktaş mıyız." gibi yanıtlar doyurucu değil. Daha önceki mesajlarımda bazı şeyler eğer belirginleşmiş olmasaydı Ünal Aysal'ın bu kadar insanların gözüne soka soka gideceğini düşünemdiğimi hatta medyaya kendisinin dahi haber vermiş olabileceğini de söylemiştim. Ama henüz tanımadığımız, bize yabancı daha da önemlisi bu transfer işlerine yabancı bir başkan, tecrübesizliğnin kurbanı da olabilir. Daha önce "Buffon bize gelmek istiyor." açıklamasından bir kaç gün sonra Buffon'un İtalyan basınına "Juventus'tan ayrılırsam sadece Roma'ya giderim." dediğni de biliyoruz, en azından ben biliyorum. Ben bu transferlere "Oldu, bitti" gözüyle bakılmasının kulübe, özellikle de Ünal Aysal'a zarar vereceğini düşünüyorum sadece.

pek olumlu yorumum yok 2 yıldır takım ne halde gözüküyor

yine aynı tuzağa düşüyoruz isimler çok büyük ama bizim ihtiyacımız değil

Geri adımdan kastım ilk önce son dakika haberiye herşey bitmiş gibi açıkladıktan sonra Spor Gecesi programında Özgür Buzbaş "Sadece Kulüple anlaşıldığını öğrendik, futbolcularla daha görüşülecek/görüşülüyor." gibisinden birşeyler zırvaladı. "Geri adım" çok uygun bir kelime olmamış olabilir, haklısınız.

Su Ozgur Buzbas dan zaten hic bir zaman gs icin olumlu bir sey duymuyorum, tam bir baykus.

Birşey bildiğim yok kardeşim, bana inanmak gibi bir durumun da yok , birşeyl iddia etmiyorum zira, istediğine inanırsın ben sadece kendimin de bu konuda ne düşündüğümü yazdım, yazmayayaım mı? Katılırsın katılmazsın, sana kalmış bir durum. Bu transferler açısından her olumsuz düşünen kişiye rakip taraftar muamelesi yapılmasını, trip atılmasını hiç anlamıyorum. Ayrıca tamamen olumsuz bir düşüncem de yok, yanlış anlamayın, sadece henüz ortada kesin bir durum olduğunu düşünmediğmi, her türlü sonuca kendimizi hazırlamamız gerektiğini düşünüyorum. Duruma kesin gözüyle bakan taraftarımızın kullandığı "KAP'a bildirildiyse iş bitmiştir" argümanına karşılık ise Beşiktaş'ın da borsaya "görüşüldüğünü" bildirmesine karşın anlaşmayı başaramadığı oyuncular olduğunu söylüyorum, Fernandes gibi mesela. Forlan'ın olduğunu da hatırlıyordum, yanlış hatırlıyorsam kusura bakmayın. Buna karşın "Birşey biliyorsan söyle.", "Biz Beşiktaş mıyız." gibi yanıtlar doyurucu değil. Daha önceki mesajlarımda bazı şeyler eğer belirginleşmiş olmasaydı Ünal Aysal'ın bu kadar insanların gözüne soka soka gideceğini düşünemdiğimi hatta medyaya kendisinin dahi haber vermiş olabileceğini de söylemiştim. Ama henüz tanımadığımız, bize yabancı daha da önemlisi bu transfer işlerine yabancı bir başkan, tecrübesizliğnin kurbanı da olabilir. Daha önce "Buffon bize gelmek istiyor." açıklamasından bir kaç gün sonra Buffon'un İtalyan basınına "Juventus'tan ayrılırsam sadece Roma'ya giderim." dediğni de biliyoruz, en azından ben biliyorum. Ben bu transferlere "Oldu, bitti" gözüyle bakılmasının kulübe, özellikle de Ünal Aysal'a zarar vereceğini düşünüyorum sadece.

İyide tüpçü yürüse yolları borsaya bildiriyor..

Bizim kap'a bildirip almadığımız hiçbir adam yok..

+Ünal Aysal ki en önemli hususlardan biride kulübün karizması ve marka değeri..

Böyle bir hamleyle düşürecek kadar beceriksiz değil..

Sözleşmelerin senelerini bile söyledi adam..

Çok ufak detaylar kaldı ve belki halledildi bile..

Açıklayacakları zamanı onlar bilirler ama bence bu transfer kesinlikle Galatasaray'da..

gelecek aslan parcalari gelecek biraz sabir!!!

Üst Alt