Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Başkan gözünü karartmış..Cambiasso yu da istiyormuş :D

Cevap: Forlan, Reyes ve Ujfalusi ile Görüşmelere Başlanıldığı Borsaya Bildirildi

Reyes'e sevinmedim

Ujfalusi idare eder

Forlan cok iyi forvet Drogba söylentileri oldugu icin bi level altta kalıyor ama yine de cok iyi bir forvet

Forlan şuanda İspanya'da bile değil. Nasıl başlanmış görüşmelere, çok saçma.

NTVspor'la Galatasaray taraftarı çok dalga geçtiğinde onlarda dalga geçmek için yayınlamış olabilir.

KAP ?

Ayrıca, menajer denilen birşey var.

arda atletico madride transfer olmak istiyodu ünal başkan atleticoyu ardaya getirdi:D

Beşiktaş'ta Forlan'ı KAP'a bildirdi, alabildi mi?

Doğru Ertuğrul ama sende her seferinde "yalansa" dediğinb o rakamları baz alarak transferlere negatif yorum yapıyorsun. Bu 3lü arasından en sıkıntı yaratması muhtemel olanı "futbolu ile" Forlan. En sevdiğim adamdır ama o kadar da soru işareti. Diğer işleri göz ardı etmez yönetim. Pino falan kalibremizin normalde çok altında ve bu formaya yakışmayan adamlar. Çok becereksiz isimler var kadromuz da maalesef.

Negatifliğim sadece şu maliyet ve Ujfalusi hakkında.Forlanda hiç sıkıntı olmaz. Geçen seneye bakma DK da yarı finale gidip üstüne senede 50 maçlık sezona hazırlanmak 30 üstü bir futbolcu için zor. Bizde epi topu 34 maç oynayacak. Reyeste yaş sıkıntısı olmadığı için sadece sezon içi istikrar sorunu var. Servet + Ujfalusi olmaz olmayacağını Neille gördük tek derdim odur. Solbek'e yabancı alınmayacaksa bize yakışır bir türk bulmamız çıkarmamız şart. Fatih hocadan en büyük beklentim bu sene altyapıdan bir türkü takıma kazandırması.

Bursa nın Başkanına yakalama emri çıkmış..Sercan ı da alırız :)

Ben biliyorum Adem. Görmeyen arkadaş var. Sırf sallamak için yazıyorlar onlara hitaben belirttim :) Ona da inanmazlar şimdi. Oyuncu ile görüşmek = Oyuncuyu pastaneye götürüp anlaşmak değil. Adam memleketinde bizde biliyoruz ama menajeri var. Bir dünya herkesten menajerin ne iş yaptığından. Menajeri görüşür, sözleşmeyi de onun adına imzalar gerekirse. Geldiğinde de formalite imza alınır olur biter.

Lan sakamınız resmi sitede haberi var.

Resmi site görüşmelere başlandı diyo,adamlar ntv dalga geçiyor olabilir diyor töbe töbe:asd:

Bursaspor'un çirkef başkanı İbrahim yazıcı tutuklanmış :D

Üst Alt