Forma Bedenleri Tükenmiş ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Bedenleri Tükenmiş ?

Cevap: Forma Bedenleri Tükenmiş ?

Avrupa yakasında ki GSstorelara giden ve siyah forma (L) gören olursa bir zahmet yerini buradan bilgilendirirse sevinirim.

Takıma katkı yapacağı gibi katkı ''yaptırmıs''da olur.

1 gol 1 asist :)

Dün bende Ankara Cepa Nike Mağazasında ürünleri kısa süreli inceledim. Formalarımız gerçekten kalitesiz olmuş ya. Sorun değil yine alacağımda hani az özenin be insan.

bu nasil sacmalik yahu. gecen sene store'dan bir mor forma alayim dedim hepsi bitmis , görevliye sorduk ne zaman gelir diye , bilmem dedi resmen. sonra Adidas magazasina gittim orada mor formalardan birsürü vardi bende oradan aldim. tükendikce yenileri gelmesi lazim aslinda. gelmiyorsa sacmaliktir...

Dün bende Ankara Cepa Nike Mağazasında ürünleri kısa süreli inceledim. Formalarımız gerçekten kalitesiz olmuş ya. Sorun değil yine alacağımda hani az özenin be insan.
zamaninda bir Real MAdrid formasi almistim R.Carlos'un 3 numara ,hala sanki dun almisim gibi yepyeni ,bir de storeden aldigim bizim urunler var 1 sene sonra dokulmeye basliyor.Ben storeden urun alirken sirf katki olsun diye aliyorum zaten kalite beklememek lazim ,o konuda bariz sinifta kaliyoruz.

Bugün Zonguldak Nike store'a gittim.2 haftadır formaların gelmesini bekliyordum.Cuma gelir,cumartesi gelip alırsın formayı dediler.Bugün gittim.Formalar perşembe gelmiş bugün tükenmiş.2 tane büyük beden forma kalmıştı.Kız haftaya tekrar gelcek dedi yıkıldım.Birkaç laftan sonra kızı ikna ettim.Bir yeri aradı.1 tane varmış pazartesi gel al dedi.Arkadaş forma bulmak için canımız çıkıyor.Yönetimden kimsede forma satışı az demez herhalde.

Manisa'nın Salihli İlçesinde İkamet Etmekteyim. Bugün Buradaki Nike Store'a Gittim. Formalar Gelmiş.

Görevli L, XL, 2XL Bedenleri Var Dedi. Yanımda Nakit Yoktu Alamadım. Ama Yarın Gidip Alıcam.

Yalnız Forma Biraz Kalitesiz Gibi Geldi Bana. Utanmasam Görevliye "Çakma mı Bu ?" Diye Sorucaktım o Derece Kalitesiz Geldi :confused:

Ama Sonuçta Alıcaz Yani :b5:

Formayı dün aldım sonunda.Beyler hiç abartmıyorum forma cidden çok güzelmiş.Adidas gibi emanet durmuo forma insanın üzerinde.Cuk diye oturuyor vücuda.Kumaşı cidden kaliteli.Arma yapıştırma değil.Dikim.Birde sade gibi gözüküyor ama sade falan değil kesinlikle.En çok hoşuma gidende ortada sarı ve kırmızı kumaşın dikimi hoşuma gitti.Öyle tek kumaş sarı ve kırmızı boya değil.Netteki fotolarda çok sade gözüküyordu ama alakası yokmuş.Ben çok beğendim.

Formayı dün aldım sonunda.Beyler hiç abartmıyorum forma cidden çok güzelmiş.Adidas gibi emanet durmuo forma insanın üzerinde.Cuk diye oturuyor vücuda.Kumaşı cidden kaliteli.Arma yapıştırma değil.Dikim.Birde sade gibi gözüküyor ama sade falan değil kesinlikle.En çok hoşuma gidende ortada sarı ve kırmızı kumaşın dikimi hoşuma gitti.Öyle tek kumaş sarı ve kırmızı boya değil.Netteki fotolarda çok sade gözüküyordu ama alakası yokmuş.Ben çok beğendim.

Usta GS Store'den mi aldın yoksa Nike Store'den mi ?

Hiç Sanmıyorum Ama Formalar Arasında Kalite Farkı Olmaması Lazım.

Geçen yılın formalarına göre kalite çok kötü. Ben ilk gördüğüm de sahte sandım formaları. Özellikle siyah formanın sahtesi yapılsa, orjinalinden daha kaliteli durur. Parçalı forma da, klasik 30TL'ye satılan korsan formalardan daha kalitesiz.

Sonra niye forma satışları düşük vs... demesin kimse. Özen göstermiyorlar.

Geçen yılın formalarına göre kalite çok kötü. Ben ilk gördüğüm de sahte sandım formaları. Özellikle siyah formanın sahtesi yapılsa, orjinalinden daha kaliteli durur. Parçalı forma da, klasik 30TL'ye satılan korsan formalardan daha kalitesiz.

Sonra niye forma satışları düşük vs... demesin kimse. Özen göstermiyorlar.

Katılıyorum. Ama Arma ve Renkler İçin, Galatasaray İçin Aldım Yinede :yenieek:

formalar çok kalitesiz.2-3 yıldır aynı şeyi söylüyorum.gün geçtikçe daha da kalitesiz hale geliyor.o siyah formayı ben yönetici olsam,başkan olsam futbolcuma giydirmeye utanırım.yeter ulan.bi şikeci pislikler kadar olamadık şu hususta.birşeyler yapalım artık.mail mi gönderecez,protesto mu edecez ne yapacaksak yapalım.

Bende bugün aldım dün baktığım resmen rezillikti neden öyleydi bilmem. Ama bugün XL beden istedim paketten yeni çıkardı bu aldığım gayet güzel ama diğer formanın neden o kadar kalitesiz olduğunu anlamadım.

Aynı şeyi bende yaşadım.İlk gördüğüm banada kalitesiz gibi gelmişti.Bedeni yoktu başka yerden sipariş verdiler.Bana verilen ile arasında fark vardı cidden.Niye öyle bende anlayamadım.

Üst Alt