Forma Lansmanı Yapıldı - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forma Lansmanı Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forma Lansmanı Yapıldı

Bu formayi nereden bulabilirim?

%255Blukunku.jpg

bu ugursuz forma.. ne zaman giysek kötü sonuç aldıgımızı hatırlıyom :akansular:

Formaları daha etkileyici olarak tahayyül etmiştim, biraz hayal kırıklığı oldu ama yinede taraftarlık görevibir tane alacağız hatta kızımada almalıyım. Eleştirmek olabilir ama birer tane almalıyız. (İmkanı olanlar)

almak bi yana nike güzel bi protestoyu hakediyor arsenal celtic formalarına verdiği özeni bize de gösterecek, bizi keriz sanıyorlar herhalde

Nike Football Club Kits | Nike Bootroom (GB)

yakında o kulüplerin arasında galatasaray'ı da göreceksiniz... elite club mantıgı... dünyanın bircok nike magazasında o klüplerin arasında sabahtan beri bok attıgınız formalarda satılacak... hala hebede hübede almayın formaları protesto edin enayi degiliz deyip durun siz... 4-5 aylık period da yapılabilecek bu... ayrıca siyah formanın versiyonlarını bircok büyük klüp üzerinde seyredersiniz bu sene...

taraftarız kandesim manken degil... ne giyersen giy üzerimizde bok gibi duracak... göbek möbek lüp lüp dolasacagız neyin kavgası bu?... sanki dortmund gibi full taraftar forma giyip gidiyor stada...

hepinizi bir magazaya soksak bir tshirt veya gömlek üzerinde mutabık olun alın desek kafa göz dagıtırsınız birbirinizi :))

kendini enayi hissedenler almasın cok güzel sweatler filan var on numara olmus onları alın... esofman üstleri filan cok güzel... onlardan alın... formaları begenenlerde forma alsın... nedir bu gerginlik, gazmanlık anlamadım...

relax :) ben cok begendim alıcam... bebek ürünleri de yapmıslar mı?... ogluma da alıcam :)

milli formalarda niye Türkiye yok

senin o 4-5 ayda yapılamaz dediğin tasarımı millet internette 2 günde yapıyor hem de fıstık gibi, resimler paylaşıldı burda. ayrıca forma benim üzerimde değil futbolcunun üzerinde iyi duracak..bir dünya kulübü için imaj herşeydir.

dogru... bilgisayarda iki ciziktirdin mi is bitmis oluyor :)) (tasarımcıyım prosesin nasıl isledigini gayet iyi bilirim)

bunun üretim bandı, malzemesi, seri üretim icin nasıl programlanacagı filan falan hikaye...

arkadaslar, bu kadar basit görmeyin herseyi... nike o formaları yapmak icin üzerine para verdi... adidas icin de tazminat... bütün magazalarında satacak bu ürünleri... nike gibi bir firma ölü yatırım icin onca masrafa girer mi sanıyorsunuz???

adamlar milyonlarca dolar ARGE yapıyor bir araba yapmak icin... piyasaya cıkınca hic almayacak adamlar bile farı söyle koltugu böyle sallayıp duruyoruz... her ürün icinde gecerli bu... ve inanın bir tek tükenmez kalem icin bile ARGE süresi öyle 3-5 ay degil...

haa begenmezsiniz almazsınız bu sizin tercihiniz... begendiginiz birsey varsa gidip storelardan alın öyle gelin maca... yok hic birseyi begenmediyseniz hic birsey almayın evdeki t-shirtle gelin bu kadar basit...

ama kimseye kendi begenilerinizi empoze etmeye calısmayın..

tezat.jpg

arkadaşlar parçalının yanlışlarla dolu olması yetmezmiş gibi

renkleri de bir harika

soldakiler benim Galatasarayımın renkleri ve arması ama sağdaki hangi takımın çıkartamadım

dogru... bilgisayarda iki ciziktirdin mi is bitmis oluyor :)) (tasarımcıyım prosesin nasıl isledigini gayet iyi bilirim)

bunun üretim bandı, malzemesi, seri üretim icin nasıl programlanacagı filan falan hikaye...

arkadaslar, bu kadar basit görmeyin herseyi... nike o formaları yapmak icin üzerine para verdi... adidas icin de tazminat... bütün magazalarında satacak bu ürünleri... nike gibi bir firma ölü yatırım icin onca masrafa girer mi sanıyorsunuz???

adamlar milyonlarca dolar ARGE yapıyor bir araba yapmak icin... piyasaya cıkınca hic almayacak adamlar bile farı söyle koltugu böyle sallayıp duruyoruz... her ürün icinde gecerli bu... ve inanın bir tek tükenmez kalem icin bile ARGE süresi öyle 3-5 ay degil...

haa begenmezsiniz almazsınız bu sizin tercihiniz... begendiginiz birsey varsa gidip storelardan alın öyle gelin maca... yok hic birseyi begenmediyseniz hic birsey almayın evdeki t-shirtle gelin bu kadar basit...

ama kimseye kendi begenilerinizi empoze etmeye calısmayın..

sorun orda nike tasarım falan yapmamış sitesindeki zaten var olan kalıp tasarımları olduğu gibi bize uygulamış, ortada çalışılmış tasarlanmış herhangi bişey yok..ama ben yine de takımıma saygıdan parçalımı alırım.. ancak birinin bu nıke a bizim celtic ve arsenalden aşağı yanımız olmadığını göstermesi lazım

tezat.jpg

arkadaşlar parçalının yanlışlarla dolu olması yetmezmiş gibi

renkleri de bir harika

soldakiler benim Galatasarayımın renkleri ve arması ama sağdaki hangi takımın çıkartamadım

Olsun ya hala bunları beğendiklerini söyleyen büyük zevk sahipleri var.. Seneye de b.k rengi çıkartsınlar onu da beğenen zevk sahipleri çıkar elbet......

parçalıyı bu yüzden beğenmedim zaten.hem renkler çok acık hemde ters parçalı.en güzel bence antremanda giydiğimiz siyah formayla kırmızı forma.birde Arda nın giydiği shirt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt