Forum Sinirlenme Duvarı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum Sinirlenme Duvarı

benim en ifrit olduğum şeylerden biri: türklerle güney amerikalıları eş tutmaları, kültürlerinin benzer gösterilmesi. türklere sıcak kanlı, ateşli, heyecanlı, basit bir halk muamelesi yapılması. en ufak krizde marketleri yağmalayan, uyuşturucu, içki müptelası, gevşek

güney amerikalılarla; en büyük yokluklara, krizlere sabreden, madenlerde hayatını kaybeden ama en ufak bir anarşi göstermeyen, gezi gibi bir toplu ayaklanmada camları kırılan dükkandaki ayakkabıların 1'ine dahi dokunmayan, durduk yere polise vuran

protestocunun yine o polise sığınmak zorunda kaldığı türk milleti nasıl aynı olabiliyor. kalecinin şişesine işeyip içirip güya şaka yapan isveçli asalet abidesi, bu kadar teröre rağmen hala toplum dengesini bozmamaya çalışan türkler sıcakakanlı. ırak'a cezayir'e girip
yemediği halt yanlışlık kalmayan batı medeniyetin öncüsü, yırtık lastik ayakkabı giyen, böyle görünmek istemezdim diyen recep amca basit.
arada bir okul basan pompalıyla çocuk avına çıkan sapıklarım memleketi amerika kültürün beşiği, yüzlerce yıl onlarca kültürle beraber yaşayabilmiş osmanlı torunu imparatorluk asli unsuru türk sığ bir kültüre sahip nasıl oluyorsa.

türkler ama özellikle de türkler; dünydaki en sabırlı, en soğukkanlı, en asil millettir. türk milleti bir vakar abidesidir.

1&1

foruma bile zor giriyorum, ergebnisselive acilmiyor resmen

Bende de 1&1 var. Biz de de en az haftada 3-4 kere Internet gidiyor, yani 1-2 dakikaligina baglanti kopuyor,sonra hemen geri geliyor.

Bundan önce Vodafone vardi, onlarda da sorun oluyordu. Bilmiyorum artik bende bayagi sinirleniyorum, kac kere aradim, hiyarlar sorun yok baglantida diyor. Bakalim bir care bulmam lazim bu olaya.

Üst Alt