Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Mehmet msn yolu ile yeni mesaj lara 30 saniye kısıtlaması yap demiştim forumun sağlığı için yaptım dedin ama olmamıs sanırım :)

FAH ihraç alacak kadar ne yaptı merak ettim? gerçi sanane diyebilirsinizde merak sadece:D

Hunharca harcamış kendisine verilen hakkı..:D Biraz fantastik bir açıklama olmuş..:D

Sitede rep sistemi kullanılmıyor, kaldırılsa profillerde gözükmese daha iyi değil mi, veya kullanılsın.

Evet bu rep sistemi biraz daha değiştirilse diye daha önce de önermiştim ama pek bir yanıt gelmemişti..Ben mi kullanmayı bilmiyorum ama orada değerlendireceğim ya da değerlendirmeyeceğim diye seçenek çıkıyor..Değerlendirmeyeceğim dersen negatif bir puan mı oluyor nedir olayı o tuşun..:D Direkt ''+'' veya ''-'' koysak oraya daha güzel olur.. Hatta o yazılan yoruma kaç + kaç - geldiğini görebilsek de güzel olur..:) Tabii pek anlamıyorum bu işlerden, sadece öneri..:)

Evet bu rep sistemi biraz daha değiştirilse diye daha önce de önermiştim ama pek bir yanıt gelmemişti..Ben mi kullanmayı bilmiyorum ama orada değerlendireceğim ya da değerlendirmeyeceğim diye seçenek çıkıyor..Değerlendirmeyeceğim dersen negatif bir puan mı oluyor nedir olayı o tuşun..:D Direkt ''+'' veya ''-'' koysak oraya daha güzel olur.. Hatta o yazılan yoruma kaç + kaç - geldiğini görebilsek de güzel olur..:) Tabii pek anlamıyorum bu işlerden, sadece öneri..:)

Geliştirmeye müsait bir öneri, emin olun yönetimde konuşulacak...

sağolasın Aydın ie ile açtım düzeldi, birşey sorucam mozilladan düzeltme imkanı yokmu bu durumu?

Bilmiyorum fakat mozillada bizim site çok hata veriyor en iyisi mozilla ile açmamak.Mesela mozillada giriş yapıyorsun kabul ediyor ana sayfaya geldiğinde girmemiş gösteriyor bunun gibi bir çok sorun.En iyisi opera,chrome veya ie kullanmak.

Geliştirilmesine gerek yok eklentisi mevcud vbulletinin resmi forumunda Mehmetcim :)

Sistem değil, fikir geliştirilebilir :)

Siteden en iyi verimi almanız için;

• Minimum 1360x768p çözünürlüğü ve

• Google Chrome tarayıcısı kullanmanızı öneririm.

bilmiyorum buraya mi yazmaliyim ama her neyse

ny ta saat sabah 5 30 ta sahur sonrasi uyuyamama sendromuyla:) 2 saatir forumu sessizce izliyorum

yonetime yapilan hakaretlere cok toleransli olmamaniz beni mutlu eder

2 gun sonra lig basliyor biz GS liyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt