Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forum | Tebrikler, Öneriler ve Şikayetler

(+) REP

(-) REP

olarak değiştirdim. Sistemde gerekli modifikasyonlar yaptıktan sonra tanıtım yazısı için konu açacağım.

transfer nöbeti neden kapatıldı acaba?

edit:açılmış bi yanlışlık oldu galiba:)

A Milli takımın arjantin maçı var ama başlık açılmamış...

not: bu bir şikayettir...:)

Geçici olarak avatarları kapadık. Umarım faydası olur. Gerekli diğer teknik iyileştirmeler için de uğraşıyoruz.

Arkadaşlar kullandığımız sunucuda ya da sitede en ufak bir problem yok. Sorun şudur;

- TTNet adil kullanım gereğiyle hatları düzenliyor. GSCimbom sunucusu Almanya 'da bildiğiniz üzere; Türkiye çıkışları çok sağlıklı olmadığı için bu sorunları yaşıyoruz. Avrupa hatlarının yoğunluğu da bize dezavantaj olarak yansıyan bir etmen tabii ki...

Önceden belirttiğim gibi kullandığımız mevcut sürüme uyarlanmış 3G teması bulunmamakta.

Sey sorcam:

2 gün önce rep verdim diye adama artik ne eksi nede arti rep verebiliyorum.

Sorun sadece bir kiside degil, baktim rep verdigim diger üyelerede arik ne eksi nede arti rep verebiliyorum.

Bu "x"'in Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Üyelerin Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir. yazisi cikiyor.

Degerlendirdim, hatta aradan 2 gün bile gecti ama nafile.

Bu rep sadece bir kere mi veriliyor?

Sey sorcam:

2 gün önce rep verdim diye adama artik ne eksi nede arti rep verebiliyorum.

Sorun sadece bir kiside degil, baktim rep verdigim diger üyelerede arik ne eksi nede arti rep verebiliyorum.

Bu "x"'in Mesajı yeniden değerlendirebilmeniz için başka Üyelerin Mesajlarınıda değerlendirmeniz gerekmektedir. yazisi cikiyor.

Degerlendirdim, hatta aradan 2 gün bile gecti ama nafile.

Bu rep sadece bir kere mi veriliyor?

Sistem henüz tam olarak oturtulmadı.

Forum neden hafif moda geçti?

Türkiye 'de olmadığınız için sanırım yavaşlamayı hissetmediniz. Hat kaynaklı kasılmalar olduğu için böyle bir önlem aldık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt