forumda en iyi avatara sahip üye - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumda en iyi avatara sahip üye

27333.jpg

iyi avatar deyince benim aklıma direkt takım elbise geliyor ve bu konuda hayri , ben ve sami listenin başını çekiyoruz.

klas bir avatar seçimi önemli yahu forumda panda avatarı kullananlar var. yönetim böyle bir serbestlik tanımış olabilir ama bence bunun bile bir kriteri olmalı.

sakal, kıyafet ve fotoğrafın forumu temsil etmesi önemli.

değişiklik için önerilerim elbette var ve bunu bıkmadan söylemeye devam edeceğim çünkü çoluğumuz cocuğumuz giriyor bu foruma

1701332990059.png

1701333057231.png

1701333096441.png

1701333234687.png

iyi avatar deyince benim aklıma direkt takım elbise geliyor ve bu konuda hayri , ben ve sami listenin başını çekiyoruz.

klas bir avatar seçimi önemli yahu forumda panda avatarı kullananlar var. yönetim böyle bir serbestlik tanımış olabilir ama bence bunun bile bir kriteri olmalı.

değişiklik için önerilerim elbette var ve bunu bıkmadan söylemeye devam edeceğim çünkü çoluğumuz cocuğumuz giriyor bu foruma

Ekli dosyayı görüntüle 226907

Ekli dosyayı görüntüle 226908

Ekli dosyayı görüntüle 226909

Ekli dosyayı görüntüle 226910

1701333343835.jpeg

Ekli dosyayı görüntüle 226907

Ekli dosyayı görüntüle 226908

Ekli dosyayı görüntüle 226909

Ekli dosyayı görüntüle 226910
Çok haklısın dorukcum. Belirli bir standart ve kriterler getirilmesi gerekiyor. Bir ara kendisini rakun zanneden bir arkadaşımız bile vardı

Üst Alt