Forumda sevmediğiniz 5 şey - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda sevmediğiniz 5 şey

Cevap: Forumda sevmediğiniz 5 şey

Bu ben miyim? :) Ben olabilirim gibi geldi.

Özel olarak birini düşünüp yazmadım. Ama bikaç isim saymam gerekseydi sizi yazmazdım belki Abdullah Abi. Yaşınızın ve konumunuzun verdiği bir ağırlık var. Ben daha çok sizden en az 10 yaş küçükler için yazmıştım.

Bu arada edit olayı da 2 defa başıma geldi. Hakikaten küfür gibi bir olay, insanın zoruna gidiyor mesajının editlenmesi. Birini Sedat Deniz arkadaşımız birini siz yapmıştınız. Sizin yaptığınız edit olayında gergin ortam yaratan o üyelere tepki göstermiştim Antu 'nun başlığına yorum yazarak. Siz editleyip altına bir de not yazmıştınız. Bence gereksiz bir tepkiydi olmuştu editiniz. Edit olayını moderatörlerin çok ihtiyaç görmedikçe kullanmamaları gerektiğini düşünüyorum.

1. Çok düzensizce Reklam yerleşimi.

2.Kuralları kimine uygulanıp kimine uygulanmaması (Tabii bunda herşey dahil değil )

3. Transfer Nöbetinde siteye girip transfer sezonu bittiğinde birdaha girmeyen transfer taraftarlarına .

4. Lincolnculerin davranışları.

5. İçtiğimdeki davranışlarım :)

Forum kastığı dönemlerde, forumu ziyaretçiye kapatmayan forum yönetimi. :mad: :sopa:

Şimdi bunu yazacaktım:eek:,bence en azından maç günleri forumu ziyaretçilere kapatabiliriz.İsteyen üye olsun çok zor değil sonuçta 2 dk. sürmez;).En azından maç günleri böyle olabilir çünkü hakikatten normalden çok fazla ağırlaşıyor forum.

1 - Bağnaz üyeler. "Hakan Balta iyi maç oynayamaz, Insua kötü maç oynayamaz." düşüncesinden kurtulmaları gerekiyor.

2 - Saygısız üyeler. Başkasının düşüncelerine karşı inanılmaz derecede saldırganlar. "Culio vasat adam" diyorsak, dikkat çekmek için diyoruzdur onların gözünde. Fikir beyan etmek suç olmuş. Bekleyelim görelim kimin haklı çıkacağını. Ama yok illa biz dikkat çekmek istiyor olacağız. Zaman her zaman beni haklı çıkardı ama bu adamlar o sürecin sonunda hep inkarcı oluyorlar.

3 - Hakkaniyet yoksunu modlar. Forumdan galiba 7-8 kere banlandım. "Provoke edici mesajlar" nedeniyle oldu çoğu da. Benim söylediğimin daha beterlerine ceza verilmiyor. Bana yapılan hakaretlere ceza verilmiyor. Ve daha bir sürü şey.

4 - Şakadan anlamayan üyeler. Neyin şaka, neyin gerçek olduğunu anlatacak değiliz. Biraz daha zorlayın kendinizi.

5 - Türkçe özürlü üyeler. Bazı cümleleri anlamak için ciddi kafa yoruyoruz. Değişik bir dilde yazıyorlar sanki.

1 - Bağnaz üyeler. "Hakan Balta iyi maç oynayamaz, Insua kötü maç oynayamaz." düşüncesinden kurtulmaları gerekiyor.

2 - Saygısız üyeler. Başkasının düşüncelerine karşı inanılmaz derecede saldırganlar. "Culio vasat adam" diyorsak, dikkat çekmek için diyoruzdur onların gözünde. Fikir beyan etmek suç olmuş. Bekleyelim görelim kimin haklı çıkacağını. Ama yok illa biz dikkat çekmek istiyor olacağız. Zaman her zaman beni haklı çıkardı ama bu adamlar o sürecin sonunda hep inkarcı oluyorlar.

3 - Hakkaniyet yoksunu modlar. Forumdan galiba 7-8 kere banlandım. "Provoke edici mesajlar" nedeniyle oldu çoğu da. Benim söylediğimin daha beterlerine ceza verilmiyor. Bana yapılan hakaretlere ceza verilmiyor. Ve daha bir sürü şey.

4 - Şakadan anlamayan üyeler. Neyin şaka, neyin gerçek olduğunu anlatacak değiliz. Biraz daha zorlayın kendinizi.

5 - Türkçe özürlü üyeler. Bazı cümleleri anlamak için ciddi kafa yoruyoruz. Değişik bir dilde yazıyorlar sanki.

Bazı cümleleri anlamak için ciddi kafa yoruyoruz.

Ciddi kafa yorulmaz, hatta ciddi kafa olmaz muhtemelen. "Ciddi şekilde/derecede/boyutta kafa yoruyoruz" tercihleri kullanılabilir.

Yorma bizi, Türkçe üstadı seni.

O değil de adama ne zaman Türkçe'yle ilgili birşeyler yazsam bir daha cevap alamıyorum. İlginç kişisi konusunda da yaptı aynısını.

Ciddi kafa yorulmaz, hatta ciddi kafa olmaz muhtemelen. "Ciddi şekilde/derecede/boyutta kafa yoruyoruz" tercihleri kullanılabilir.

Yorma bizi, Türkçe üstadı seni.

Tamam da orada yanlış bir şey yok. "Ciddi kafa yormak" amacına ulaşan bir söz. Konuşma dilinde de kullanılıyor. Resmi olarak Türkçe'ye geçmese dahi, sokakta konuşuluyor olması yeterli. Murat Belge'den falan alıntı yaptırma bana gece gece.

Tamam da orada yanlış bir şey yok. "Ciddi kafa yormak" amacına ulaşan bir söz. Konuşma dilinde de kullanılıyor. Resmi olarak Türkçe'ye geçmese dahi, sokakta konuşuluyor olması yeterli. Murat Belge'den falan alıntı yaptırma bana gece gece.

Ahahaha, senin gibi elit, karizma bir adam sokak dilini niye kullanıyor ki? Git, istediğin yerden alıntı yap. Hakkı Devrim'den alıntıla istersen. Kullandığın yanlış, Türkçe'den bahsediyoruz, sokak dilinden değil. Türkçe havası atıyorsan orada kullandığın da doğru olmalı. Sokak dili Türkçe değildir, başkalaşıma uğruyor çünkü.

Serhat'ın bu ibret dolu mesajlarından dolayı hep Ron Perlman gibi dobra bir herife benzediğini sanardım ama meğer Fabregas'ın süt içmemiş haline benziyormuş arkadaşlar. Leşh.

Napıyon? diyelim o zaman... Hatta Kayseri taraflarına gidelim nörüyon, karadenize çıkalım needersun? Şimdi bunlara şive deyip işin içinden çıktın diyelim de kimse arkadaşıyla konuşurken "Yemek yiyeceğim, sonra da gideceğim" demez. Gerçi bazıları kullanıyor olabilir, inanırım:) Normalde "yemek yicem" denir. Ama yazarken böyle yazılmaz...

Ahahaha, senin gibi elit, karizma bir adam sokak dilini niye kullanıyor ki? Git, istediğin yerden alıntı yap. Hakkı Devrim'den alıntıla istersen. Kullandığın yanlış, Türkçe'den bahsediyoruz, sokak dilinden değil. Türkçe havası atıyorsan orada kullandığın da doğru olmalı. Sokak dili Türkçe değildir, başkalaşıma uğruyor çünkü.

Türkçe'nin sokak dilinden farklı olduğunu mu iddia ediyorsun? Ben mi yanlış görüyorum yoksa? Kitaplara falan girmemiş dahi olsa, sokak dili de Türkçe'nin bir bölümüdür. Hatta sokak dili, bir dilin zenginleşmesindeki en önemli etmenlerden biridir. Dil zaten sokaktan beslenir normal şartlarda. Bunu yıllar içinde gözlemledi insanoğlu. Söz, yazıya dökülmeden önce sadece sokak dili vardı zaten. ;)

Üst Alt