Forumun En Antipatik Üyesi Kim? - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En Antipatik Üyesi Kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?

Tarkan Tarkanlı. Bir de Hagi hastası arkadaş adını unuttum ama konu Hagi oldu mu antipatikleşiyor.

Tarkan Tarkanlı. Bir de Hagi hastası arkadaş adını unuttum ama konu Hagi oldu mu antipatikleşiyor.

Mete Alparslan'ı diyorsun sanırım. O öyle değildi önceden aslında ama konu Hagi olunca, çok takıyor hakkaten.

Tarkan Tarkanlı efsanedir, susar susar, ters bir yorumu bulur, o yoruma dediğini bırakmaz, sonra da bir daha cevap vermez. :asd:

Baya var.

Umut Sezer

Namık Zengin

Sercan Üstün

Refik Akkülah

S.M. Kılıç

Hayri Cund

Adem Andiç

Murat Durgun

Okan Çelik

İnan Yılmaz

Tamer Kaptan

...

diye uzaaar gider liste.

Baya var.

Umut Sezer

Namık Zengin

Sercan Üstün

Refik Akkülah

S.M. Kılıç

Hayri Cund

Adem Andiç

Murat Durgun

Okan Çelik

İnan Yılmaz

Tamer Kaptan

...

diye uzaaar gider liste.

Kesinlikle altına imzamı atarım, kendi adımı çıkarıp, senin adını ekledim mi liste tamamdır.:mad:

Mete Alparslan'ı diyorsun sanırım. O öyle değildi önceden aslında ama konu Hagi olunca, çok takıyor hakkaten.

Tarkan Tarkanlı efsanedir, susar susar, ters bir yorumu bulur, o yoruma dediğini bırakmaz, sonra da bir daha cevap vermez. :asd:

Aynen öyle ya. Tarkan abimiz fena takıyor, aksi görüşü de asla kabul etmiyor, bir de hiç olumlu mesajı yok. :) Kendisine burdan saygılarımı iletiyorum.

Etnik ayrımcılık var. Irkçılık var. Kırmızı kart gösterin bunnara modlar.

Tamam barça yı tutanları kastediyorsun ama direk katalan dersen ırkçılık yapmış oluyorsun.Sen öyle yapmak istemesen bile dışardan bakılınca böyle görünür.

Forumda katalan mı varmış? Özür dileyeceğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ceza da verebilirsiniz ''ırkçı'' diye. Kimleri kastettiğim falan gayet basit ve ortada. Adem de Barcelona taraftarı ama çingene gibi laf atmıyor. Madrid destekleyene ''franco uşağı yaaeee'' denilince sorun olmuyor, barça taraftarına koyu katalan diyince herkes gaza geliyor. işte bu yüzden forumun en antipatik üyeleri onlar.

Hala Madrid,Visca El Barça gibi saçmasapan şeyler yazan,İspanyoldan daha fazla İspanyol olmaya çalışan bütün üyeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt