Forumun En İtici Avatarına Sahip Üyesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En İtici Avatarına Sahip Üyesi

Buradayim cunku ismim gecti . Ondan evvel bir mesaj yazmamistim , gevsemek relax filan olmak da istemiyorum , ben insanlara sinirli olun filan gibi onermelerde bulunmuyorsam , bana da bu sekilde bulunulmasini istemiyorum

Burada acilan basliklara da karisma degistirme yahut duzenleme yetkisine sahip degilim fakat saygi bekleme hakkim var

O da sahsimin isminin bu tip ciddiyetsiz konulara dahil edilmemesi . Bu kadar basit bir talep

Buradayim cunku ismim gecti . Ondan evvel bir mesaj yazmamistim , gevsemek relax filan olmak da istemiyorum , ben insanlara sinirli olun filan gibi onermelerde bulunmuyorsam , bana da bu sekilde bulunulmasini istemiyorum

Burada acilan basliklara da karisma degistirme yahut duzenleme yetkisine sahip degilim fakat saygi bekleme hakkim var

O da sahsimin isminin bu tip ciddiyetsiz konulara dahil edilmemesi . Bu kadar basit bir talep
Forum ahalisi sizin yaninizda yer alsaydi, iyi gecindiginiz insanlar daha fazla sayida olsaydi eminim boyle bir oneride bulunmazdiniz.

Buradaki amac sosyal bir ortam icinde oncelik Galatasaray'da olmak uzere her turlu konuyu belirli kurallar cervesinde konusmak. Sizin talep ettiginiz kurallarin olacagi bir forum hic ilgi gormezdi.

Biraz daha ilimli yaklastiginiz ve yillardir bu forumda suregelen sistemi elestirmek yerine insanlarla iletisiminizi guclendirdiginiz zaman her sey daha iyi olur.

Benimle iletisiminizi guclendirmek isterseniz hesabima Basaksehir maci icin bilet transfer ederek baslayabilirsiniz.

Sevgili demir , sanirim anlatmakta ben eksik kaldim , sosyallesmek , geyik muhabbeti olarak gordugum seylere katilmak istemiyorum dedim aslinda demin

Ardindan da , bu tip konulari madem aciyorsunuz , mudahale sansim yok , o halde saygi gosterip mention vs atmayin , beni karistirmayin

Hakkimda yorum yapilmasini , fikirlerimin yargilanmasini , alintilanmasini is te mi yo rum

Ben ciddi bir insanim dogrudur , laubali islerden , amacsiz muhabbetlerden haz etmem , kural ve disiplinle yasarim , bu yuzden de benimle alakali burada hic bir etkilesimin olmamasini istiyorum , ve oneride de bulunuyorum , engelleyin , en basit yolu

Sevgili demir , sanirim anlatmakta ben eksik kaldim , sosyallesmek , geyik muhabbeti olarak gordugum seylere katilmak istemiyorum dedim aslinda demin

Ardindan da , bu tip konulari madem aciyorsunuz , mudahale sansim yok , o halde saygi gosterip mention vs atmayin , beni karistirmayin

Hakkimda yorum yapilmasini , fikirlerimin yargilanmasini , alintilanmasini is te mi yo rum

Ben ciddi bir insanim dogrudur , laubali islerden , amacsiz muhabbetlerden haz etmem , kural ve disiplinle yasarim , bu yuzden de benimle alakali burada hic bir etkilesimin olmamasini istiyorum , ve oneride de bulunuyorum , engelleyin , en basit yolu

Mention atılmasını falan engellemek demokratik değil. Herhalde bana söylenenler size söylenmiş olsa o zaman kim bilir neler olacak.

Bence arada buluşabiliriz siz biraz daha az bu tarz işlere reaksiyon verirsiniz. Onlar da daha dikkatli olur. İletişim olmadan sadece yazarak bunları aşamayız.

mention atılmaması esas sıkıntı ya birisi benim arkamda sallarsa nasıl haberim olacak mutlaka alıntılanması gereken birşey alıntılanmadan aktarılırsa bildirim gelmezse nasıl haberim olup kendimi savunacağım? yahut yanlış bir bilgiyi düzeltip renktaşların manipüle edilmesini engelleyeceğim bence forumun en önemli özelliği bildirimler...

Anlamakta eksik kalmissiniz evet. Eger bu foruma yaziyorsan ve sosyallesmek, etkilesime gecmek istemiyorum diyorsan bu bir tezat.

Zaten burada yazmanin amacina aykiri davrandigin surece burada rahat edemezsin, bu gayet dogal. Engellemek bu soylediklerinize bir cozum degil.

Anlamakta eksik kalmissiniz evet. Eger bu foruma yaziyorsan ve sosyallesmek, etkilesime gecmek istemiyorum diyorsan bu bir tezat.

Zaten burada yazmanin amacina aykiri davrandigin surece burada rahat edemezsin, bu gayet dogal. Engellemek bu soylediklerinize bir cozum degil.
Üstat ama sosyalleşmeden de etkleşime paylaşıma geçilmez mi?

Üstat ama sosyalleşmeden de etkleşime paylaşıma geçilmez mi?
Blog yaziyorsaniz gecebilirsiniz bence Guzel Bey.

Begendigim Guzellere atarlanmak gibi bir huyum var.
Yalnız lafın gelişi söylüyorsun da beni karanlıkta görsen havale geçirirsin şahsen elimde imkan olsa insanların göz zevkini yok edip zulmetmemek için sopa çıkmam o denli çirkinim ama allah yaratmış yapacak bir şey yok...
Valla karanlikta gormek isteyecegim kisinin isminin ugur olmamasini ve 2 adet memesi olmasini tercih ederim.

Yine de guzel olmamak karizmatik olmaya engel degil ve asil onemli olan qarizma.

Valla karanlikta gormek isteyecegim kisinin isminin ugur olmamasini ve 2 adet memesi olmasini tercih ederim.

Yine de guzel olmamak karizmatik olmaya engel degil ve asil onemli olan qarizma.
İlla gömeceksin bizi...Bende karizma da yok anasını satayım yangında son kurtarılacak şey benim...
qarizma kendi hareketlerimize, bilgi duzeyimize; kendimizi nasil tasarladigimiza ve pazarladigimiza bagli bunlari yaparsan qarizma olursun.

Kisi kendinin pezevengidir.

Üst Alt