Forvet transferinin gereksinimi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet transferinin gereksinimi

Cevap: Forvet transferinin gereksinimi

Kesinlikle forvete oyuncu alınmalı . Ünal Aysal taraftarı stadyuma çekmek için yıldız oyuncu şart. Ne gerekiyosa yapıp bır yıldız futbolcu alacağız demıstı. Eğer bır yıldız alınacaksa kesınlıkle mevkısı forvet olmalıdr. Orta sahada yetenekli oyuncularımız var . Yeni transferimiz Arda olacak bu sene .. Pino'nun performansı merak konusu .. Ama forvete bır yıldız şart Baros'a güvenmiyorum.

Ya hala baros diyorsunuz ya adam bitmiş zaten hiçte olmadı ne çok büyüttünüz adamı ya ne yaptı galatasarayda beleşçi gücü yok ikili mücadelede sıfır kafa topu yok bi fener maçında golü bile yok luganoyu bir kere geçemedi hadi bunları geçtim sakatlık hastası siz hala baros görüşürüz bu takımda bu kazmaa kalacak ve gene cepten yiyecek yetmedimi stancu iyi diyenler var siz bence futbol izlemeyi bırakın be

tam cevap yazacaktım ki , zaten hakettiğini almışsın .

bence kesinlikle bir atak oyucusu (kesinlikle forvet demiyorum) almamız şart .

bu diego tarzı bir 10 numara da olabilir ,

sağ kanatta yardıracak reyes gibi bir adam da olabilir ,

forlan/drogba/fabiano gibi kısaca "gol" demek olan bir forvet oyuncusu da olabilir .

ama hücum kalitemizi 1 gömlek arttıracak bir atak oyuncusu mutlaka alınmalıdır bana göre .

şimdi hiç kimse bana " defansif anlamda yetersiziz , önce defans" demesin , çünkü ben de aynı fikirdeyim , önce bir sol bek ve bir de defansif orta saha alınması gerekiyor .

ama hücum hattımızın da bir seviye atlaması gerekiyor .

Orta saha lazım. Kaleci bile almasak olurdu ama orta saha şart.

Buna hiç katılamıyorum.

Ufuk ve Aykut yerine kalenin ortasına bir korner direğini tercih ederim. En azından ordan geçen topları durdurma ihtimali var eğer yerden gelirlerse.

Büyük takım kalecisi iyi olur.

Ne zaman iyidik?

İşte o zaman hep iyi kalecimiz vardı.

İstisnaları geçiyorum...

Ama orta saha şart. Bence orta 5'liye 3 transfer lazım hatta.

Bir sağ açık ki Reyes hedefinden bunun alınacağını görebiliriz. Bir forvet arkası. Bence Forlan bu açıdan çok önemliydi. Forvet de forvet arkası da çok verimli bir adam ve tabiki güçlü bir orta saha oyuncusu. Motta, Cambiasso kabilinden.

Garay gibi bir defans da şart.

Sonra forvet düşünebiliriz.

Zaten Fener küme düşünce epey adam boşa çıkacak.

Semih'i istemişimdir hep Galatasaray'a...

Arkadaşlar bence forvet bölgesine yabancı transfer yerine necati alınsa,yabancı forvete verilecek para ile cambiasso alınsa, kalan yabancı hakkı sol bek transferi için kullanılsa hatta antepten ivan alınsa. Ek olarak sabriye yedek bir tane yerli sağ bek alınsa, bide para kalırsa gidip serdar taşçı ikna edilse on numara takım oluruz bence :)

Necati ne alaka diyeceksiniz muhtemelen. Ancak ne kadar antipatik bulsam da bu kadar oynamak isteyen ve antalya gibi takımda on golün altına düşmeyen bir necati bize de faydalı olacaktır.

Cambiassoyu konuşmayalım bile :)

ivan da geçen sezon çok iyiydi hem savunma hem hücuma katkı anlamında, ligi de tanıması göz önüne alındığında faydalı olacaktır.

Serdar taşçı da servete güvenmediğimden kaynaklı isteğimdir.

İlla bir forvet alacaklarsa gitsinler Mevlütü alsınlar,hatta bana göre yerli bir forvet kesinlikle şart..İsmi geçen oyuncuların yıllığına o kadar vereceğine o parayı Mevlütün bonservisine ver..Kendiside zaten çok para almaz..

Taraftarıda tribün e çekmek isatiyorsan Drogba,forlan falan değil Keita tarzı,lincoln tarzı adam alırsın..Yoksa bu adamları almadıktan sonra drogba,forlan tek başına yeterli olmaz..

Forvet transferi şart. Ama transfer stratejimizin anahtar adamının forvet olmasını anlamıyorum.

Drogba, Forlan gibi isimler yerine Cisse gibi bir isim rahatlıkla bu mevkiyi sorunsuz hale getirir.

Orta sahaya 2, sağ açığa 1 ve stopere oyun zekası yüksek 1 transfer çok daha önemli forvet transferinden.

Kesinlikle katılıyorum..

2 orta saha(hala akıllanmamışız ki 1 i geçtim gerek yok diyenler bile var)

Stoper

Sağ kanat

Yerli forvet

sadece süper ligde mücadele eden bir takım için kanatlarda yekta arda pino kazım 4 lüsü var iken sanki uefada da oynayacakmışız gibi bir sağ kanada daha ne gerek var anlamadım?

Forvet olarak yine sadece süper lig olan bir takımda baros stancu elmander ve gençler var iken yine bir forvet oyuncusuna gerek ne?

Ama orta sahadaki göbekte box to box oynayan kaç oyuncu var? sadece selçuk inan. Bu adamın yanına bir tane daha adam şart! çünkü 2 orta saha göbek ile oynuyoruz. Matematik olarak burada 1 tane adam yok. Alternatifi boşverelim, adam yok. Bu yüzden öncelikli transfer buraya şart. Kallstrom , Cambiasso gibi bi adam.

Sabri'nin yerine oynayacak alternatif adam bile var, ujfalusi, serkan kurtuluş ( bunalr tabiki 3 ünü sağ bek için birbirine var bir adam etmez ama sonuçta alternatif ) ama orta sahada orta 2 liden selçuğun yanında oynayacak adam yok!

Önce orta sahaya box to box 1 tane yabancı

Sonra Sağ bek'e bir tane yabancı

Sonra Sol bek'e bir tane türk.

Bu sene için.

Seneye de ;

Forvet'e 1

Kanat bölgesine 1

Stoper'e 1 türk 1 yabancı toplam 2

adam gerekir.

Bence de forvet alınmasın bu saatten sonra gerek yok.O paraları gidip 2 orta saha bir defans a harcayalım..Forvet e 7-8 verene kadar 2 orta saha alalım iyi oyuncular olsun iraz pahalı olsun.Para burada kullanılsın yani.

Servet yine abuk sabuk ayagindan top kaptirir mi? Kaptirir.

Sabri topu iskalar mi? ISkalar.

Balta ya da Caglar pozisyon hatasi yapar mi? Yapar.

Gokhan yine sakatlanir mi? KEsin.

Bunlar frikilerde adam paylasabilirler mi? Terim 1000 defa anlatsa yine paylasamazlar.

Savunma bu oyunculardan kuruluyken forvet pesinde kosuyoruz yine.

Ne demisler hucum mac kazandirir, savunma sampiyonluk.

Su mesaj ustu reklam kimin fikriyse tebrik ediyorum. Adnan Sezgin'in bile aklina gelmezdi bu.

Üst Alt