Forvete ‘Dev’ Türk! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvete ‘Dev’ Türk!

Mirkan Aydın:"Galatasaray'da oynamak rüya gibi olur"

Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Bild'de, Bochum'un 24 yaşındaki santraforu Mirkan Aydın'ın Galatasaray'ın radarında olduğu yazıldı. "Türkler Mirkan avında" başlıklı haberde, formasını 20'lik Daniel Ginczek'e kaptıran Mirkan'ın sarı-kırmızılıların teklifine sıcak baktığı kaydedildi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan 24 yaşındaki oyuncu, "Galatasaray'ın benimle ilgilendiğini biliyorum. Böyle ünlü bir kulüpte oynamak rüya gibi olur" dedi.

Bochum'un menajeri Jens Todt da kulübün ekonomik sıkıntıda olduğunu ve Mirkan için teklif gelmesi halinde değerlendireceklerini söyledi.

2007 yılından bu yana Bochum forması giyen 1.88 boyundaki golcü 2011-2012 sezonunda 8'i ilk 11'de olmak üzere 17 maça çıkarken 5 kez de fileleri havalandırdı.

Cevap: Forvete 'Dev' Türk!

yabanci sinirlamasi sayesinde 2. lig takimi bokhumda yedek bekleyen 24 yasindaki topculari mi hedefliyoruz

BU NE LESHLIK

BU NE TEZAT

1947625_m3t1w564h376q75v31803_xio-fcmsimage-20100817135425-006004-4c6a78711ac54.3828126.jpg

Tipi çok itici.

Gelmesin.

Transfermarkt forumlarinda Bochum taraftarlarinin yorumlarini biraz okudum. Gitmesini istemiyorlar kisacasi ve cok güclü bir forvet oldugu söyleniyor.

Genelde Bochum'da yedek forvet konumundaymis, ama herkes nedense ellerindeki en iyi forvet oldugunu söylüyor.

1 ve 2 milyon arasi bir fiyata rahat transfer edilebilir gibi duruyor yalniz. stancu'ya 500 trilyon euro vermekten daha akillica bir hamle olur herhalde yedek forvet bulmak adina.

tabi kendim hic izlemedim, sadece güclü ve cevik bir forvet oldugunu duydum.

25 yasına gelmis eleman.Gerci yas sorun degil de Samet'i alsak daha karlı is olur kannımca:ka21:

ujfalı 3'ün 1'i diye geldi durumu ortada.

melo balon diye geldi durumu ortada.

son yıllarda ki olumsuzluklardan dolayı hep olumsuz düşünmeyi alışkanlık edinmişsiniz. olumlu düşünün biraz. yıldız diye gelenlerin de durumu ortada yenilere şans vermek iyidir. hırslı takım görmek istiyorsan biraz da gençlere kendini göstermek isteyenlere şans vermek iyidir.
Yinemi Hakan şükür tiplemesi.En son Hakan şükür diye batdal'ı getirdiniz hali ortada.

[video=youtube;3c5uQ58nCoU]https://www.youtube.com/watch?v=3c5uQ58nCoU[/video]

2. ve 6. golü atan..

Galatasaray, Mirkan Aydın'ın peşinde...

Süper Lig'in ilk yarısını lider kapayan Galatasaray, takımı güçlendirmek için kolları sıvadı. Uzun bir süredir takip ettirdiği Almanya 2. lig takımı Bochum'un 24 yaşındaki golcüsü, 1.90 m boyundaki santraforu Mirkan Aydın'a teklif götüren sarı-kırmızılı yöneticilerin "Hakan Şükür'ün gitmesinden sonra eksikliğini hissettiğimiz uzun boylu mücadeleci bir santrafor tipi. Hocamız Fatih Terim'de bu transferi onayladı" dedikleri belirtildi. Sezonun bitmesi üzerine tatilini geçirmek üzere Tayland'da bulunan Mirkan Aydın, "Galatasaray'ın istediğini izlettiğini biliyorum. Galatasaray gibi dünyanın tanıdığı ve uluslarası düzeyde büyük bir kulüpte oynamak her Türk gencinin rüyası" dedi. 2014 yılına kadar sözleşemeleri olduğunu belirten Bochum menajeri Jens Todt ise henüz resmi bir teklif gelmediğini belirtip "Eğer Galatasaray iyi bir teklif gelirse futbolcumuzu verebiliriz. Kulübümüze gelecek geliri düşünmek zorundayım. Fakat düşük bir fiyata kesinlikle izin veremeyiz." diye konuştu.

İLK MAÇINI BUNDESLİGA'DA HOFFENHEİM'A KARŞI OYNADI

VFL Bochum ile 2010 yılında ilk profesyonel sözleşmesini yapan Mirkan Aydın futbola Winz-Baak takımının altyapısında başladı. Alman futbolunun köklü takımlarından Halil ve Hamit Altıntop ile Yıldıray Baştürk'ünde oynayıp filizlendikleri SG Wattenscheid 09'un altyapısına geçmiş daha sonra ise Bochum'a transfer oldu. VfL Bochum'un ikinci takımı olan VfL Bochum II'da oynarken 2009 10 sezonunun başlarında Bundesliga ekibi Bochum'un formasını Bundesliga 'da TSG 1899 Hoffenheim karşı ilk kez giyen Mirkan başarılı performans gösterince profesyonel imza attırılmıştı.

34 maçta 12 gol

Bochum'un 2. lige düşmesiyle ilk 11'de oynamaya başlayan Mirkan Aydın, Bochum formasıyla 1 ve 2. ligde 34 maçta 12 gol attı. Bu gollerden dördünü bu sezon başında kaydeden Mirkan daha performans düşüklüğü nedeniyle kısa bir süre formasını Danial Ginczek'e kaptırmıştı. Son haftalarda yine eski formunu bulup kadronun değişmezi olan Mirkan en son olarak Bayern Münih'le oynadıkları 3. tur Almanya Kupası maçında futboluyla beğenilmişti. Mirkan Bochum'un son dakikada yediği golle 2-1 yeniydiği maçta 1-0 öne geçtikleri golün hazırlayıcısı olarak alkış toplamıştı.

İsa DEVEÇEKEN/ FRANKFURT-DHA

ujfalı 3'ün 1'i diye geldi durumu ortada.

melo balon diye geldi durumu ortada.

son yıllarda ki olumsuzluklardan dolayı hep olumsuz düşünmeyi alışkanlık edinmişsiniz. olumlu düşünün biraz. yıldız diye gelenlerin de durumu ortada yenilere şans vermek iyidir. hırslı takım görmek istiyorsan biraz da gençlere kendini göstermek isteyenlere şans vermek iyidir.

Aynı lafları çok duydum sanki.batdal alınırken, musa alınırken, hatta aydında bile duydum ben bunları bir futbolcu kalitesini zaten baştan belli eder.bkz.semih kaya , emre çolak.

sabaha kadar aydına şans ver ne değişir?

ben bochumda oturuyorum.bu oyuncu asla ve asla gs imizda oynayamaz.anadolu takimdaki herhangi bir takimda bile zorlanir.hic begenmiyorum.hiz desen yok.sut desen yok.calim yetengi desen yok.bos kaleye atiyor golerini cogu kez hehe

Cevap: Forvete yerli Mirkan!

Bild, 'Mirkan' dedi

Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Bild, Bochum forması giyen Mirkan Aydın'ın Galatasaray tarafından kıskaca alındığını ileri sürdü.

fft1mm1590893.jpg

24 yaşındaki forvet oyuncusu ile de görüşen gazete, Mirkan’dan “Galatasaray’ın bana olan ilgisini ben de biliyorum. Böylesine büyük bir takımda oynamak bana rüya gibi geliyor. Ancak ben Bochum’un futbolcusuyum” şeklinde yanıt aldı.

Fanatik

Üst Alt