Forvette kim oynamalı ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvette kim oynamalı ?

Cevap: Forvette kim oynamalı ?

Takimda 10 tane kanat oyuncusu varken gidip bir kanat bir de Avrupa'da oynayamayacak forveti kim aldiysa o oynasin. Yaninda da orta saha yokken Linderoth'u, forvet yokken Nonda'yi gonderen oynasin.

Hayri reis sen cidden Linderoth´tan bir hayır mı bekliyordun ?Ben sana kalsaydı vereceği katkıyı söyleyim arada bir 1 maça çıkacak ve son 10 dk oyuna girecek sonra biryerinde ödem oluşacak sahalardan en az 1 ay uzak kalacak . Sonra yine son 10 dk bu sefer adelesinde sakatlık olacak 1 ay daha derken sezon böyle bitecek . Nonda konusunda haklısın ne kadar formsuz , yaşlı , müzmin sakat olsada iş yapardı hala

Oyle birsey yok Ok han, adam tam iyilesmisken gonderildi, ona bakarsan Kewell da sakat, Baros da sakat. Gio geldiginde Kewell'in sozlesmesi dondurulmaliydi, zaten adam sezon sonu gidecek.

Bence Keita.

Adamin Fizigi var, Hizli, sutu da mükemmel.

Gio boy olarak kücük, ve zaminda Ilic gibi oyuncularin altinda kaybolup baska biyerde cikamiyor, belki de daha fazla Zamana ihtiyaci var onun. Ama Forvet ja Arda yada Keita oynasin, bana göre.

Ama zaten ben Rjkaarda güveniyorum, obulur bi cözüm

Bir kere Keita'yi forvete alirsak saga kimi alicaz, Hayri Cund'u mu? Keita sagda takimin en iyisi olarak mukemmele yakin oynuyor. Sabri-Keita ikilisini niye bozak ki? Keita ortada Giovani sagda derseniz bozusuruz. Cunku risk almaktir o. Solda Arda-Giovani opsiyonlari mevcut, forvete de genclerden birini monte etsek tam olur bence.

Keita-----Arda/Gio

-----Genco------

Daha Keita'nın oynayıp oynayamayacagı belli degil.Bu sıkıntıda birde Keita'ya ceza verirse Rijkaard işimiz iş :eek:

Keita oynasında nerde oynarsa oynasın :D

Üst Alt