Fransızlar'dan Lucho İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransızlar'dan Lucho İddiası!

Cevap: Fransızlar'dan Lucho İddiası!

Orta sahada tam ihtiyacımız olan adam. Gerçi Marsilya'da hiç izlemedim, Porto'daki hali için konuşuyorum.

Galatasaray’ın da talip olduğu Lucho Gonzalez için Brezilya’nın Palmeiras ekibi devreye girdi.

scolari_galatasarayin_onune_tas_koydu.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren lider Galatasaray’ın Arjantinli orta saha oyuncusu Lucho Gonzalez’le ilgilendiği iddia edilmişti. Brezilya basınında çıkan haberlere göre ise Felipe Scolari’nin çalıştırdığı Palmeiras, oyuncuyu kadrosuna katmak için girişimlerini başlattı.

2009’dan bu yana Marsilya forması giyen ve son dönemlerde hocası Didier Deschamps’la arası bozuk olan 30 yaşındaki deneyimli futbolcunun Scolari’yle görüştüğü ve Brezilya ekibinin transfer konusunda ciddi olduğu vurgulandı.

River Plate ve Porto formalarını da giyen Arjantinli oyuncunun adı daha önce Milan, Roma, Fiorentina, Malaga ve Wolfsburg’la da anılmıştı.

Medyaspor

lucho gelsin seneye şampiyonlar liginde lucho-S.inan-melo lu orta saha 2 kanat ve birde sağlam forvet le sow gibi ortalığı yakarız. 2. tur garanti olur :)

Öncelikli olarak iyi bir 10 numaraya ihtiyacımız var. Ben pek tanımıyorum Lucho yu ama transfer sezonunda burda çok meth ediyorlardı. Umarım gelir.

emre, selcuk ve melo varken hala 10 numara diyenleri anlamiyorum ben

6 gol 8 asist selcuk

4-5 gole oynayan melo

hic katilmiyorum

sanki 10 numara gelince, onun paslarini degerlendirecek forvet ve kanatta topcu var

Bize kanatlara ve sonra Baros'un yerine forvete adam lazim.

oturmus bir orta saha varken hic gerek yok....bize 4 pozusyondan 2 gol atan golcü lazim :)

Üst Alt