Tier 1 - Fredrik Midtsjö, Pendikspor'a Transfer Oluyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Fredrik Midtsjö, Pendikspor'a Transfer Oluyor!

Verona, para vermek istememiş olabilir, İtalyanlar artık eskisi gibi değil, çok ölücü var içlerinde. Kulüp de mecbur değil bedava göndermeye...
doğru orası da var işin ama o anlamda demedim - adamı Pendik ikna etmiş , ona az biraz şaşkınım yoksa 30 yaşında satışını muhtemelen yapamayacağımız sevsemde gitmesinde çok büyük kaybımız olduğunu düşünmediğim bir isim.

doğru orası da var işin ama o anlamda demedim - adamı Pendik ikna etmiş , ona az biraz şaşkınım yoksa 30 yaşında satışını muhtemelen yapamayacağımız sevsemde gitmesinde çok büyük kaybımız olduğunu düşünmediğim bir isim.
2 yıl yerine 3 yıllık sözleşme vermiştir mesela. Şimdi bile zor, 32 yaşından sonra nerede kazanabilir bu parayı?..

Midtsjö'nün CL elemesinde bir sürü maçı var ama hiç gruplara kalamamış. Kendisi açısından üzücü ama para ve kontenjan lazım

Bu 3 milyon euro kasaya girmiyorsa yönetim hesap vermelidir, Avrupa’nın birçok kulübüne 2’ye falan satarsın Midstjö’yu.

Severdim kendisini. Düzenli oynasa çok katkı alırdık. Pendik'te ahlar vahlar içinde izleriz, elimizdekilere soveriz

Üst Alt