Friends (1994-2004) - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

Talk Show sonuçta. Beklenti ne kadar yüksek olabilirdi ki? Diziyle bağım çok kuvvetli diye çok eğlendim ben.

Bu arada yeni bir bölüm ya da sinema filmi çekilmesin diyenlerdenim.

Sen beğendin mi @Sami Karakoç
Tekrardan tum ekibi birada gormek guzeldi. Yer yer duygulandim yer yer cok güldüm. Final bolumunde hissetigimim benzerini hissettim acikcasi.

MP(Chandler) cok soguk ve biraz sitemkardi. Biz hala cok iyi arkadasiz beraber takiliyoruz goygoyuna katilmadi.

Soru geldi telefon actiginde kime ulasamiyorsun diye. Ben kimseden haber alamiyorum dedi. Herkes guldu orada ama ciddiydi.

Dizide en sevdigim karakterin digerlerinden daha samimi olmasina sevindim aci.

Velhasil bence iyiydi genel olarak senaryo okuma talk show falan guzel düşünmusler konsepti. Ek olarak sana katılıyorum yeni bir bolum veya film gelmemeli. Lisa kudrow o konuda guzel konustu .

Tekrardan tum ekibi birada gormek guzeldi. Yer yer duygulandim yer yer cok güldüm. Final bolumunde hissetigimim benzerini hissettim acikcasi.

MP(Chandler) cok soguk ve biraz sitemkardi. Biz hala cok iyi arkadasiz beraber takiliyoruz goygoyuna katilmadi.

Soru geldi telefon actiginde kime ulasamiyorsun diye. Ben kimseden haber alamiyorum dedi. Herkes guldu orada ama ciddiydi.

Dizide en sevdigim karakterin digerlerinden daha samimi olmasina sevindim aci.

Velhasil bence iyiydi genel olarak senaryo okuma talk show falan guzel düşünmusler konsepti. Ek olarak sana katılıyorum yeni bir bolum veya film gelmemeli. Lisa kudrow o konuda guzel konustu .

Chandler uzun süre bağımlı olmuş ve bence hala bağımlı. Dizi yayınlanırken 2. sezon ve 6. Sezonu hatırlamadığı söyleniyor. O programda bile bence kafası uçmuştu.

Bir ara ufak bir araya gelis olmuştu kendisi bağlantı ile katılmıştı. Londra'da oyunda olduğu için. Orada çok iyiydi. Ama bu sefer çok kötü durumda.

Dizideki en iyi konuk oyuncu performansı. Robin Williams ve Billy Crystal.

Karım jinekoloğuyla yatıyor dedikten sonra Joey'in yüz ifadesi ve Rachel'ın kulak kabartması çok güzel olmuş. :)

Bu dizide kafayi yememe az kaldi.
7 - 8 sene once 2 - 3 bolum izledikten sonra birakmistim ( Fibi ve Ross'u antipatik bulmustum) Sonra 2 - 3 sene once yine izlemeye karar verdim ama yine biraktim.
Neyse, bu yaz yine izlemeye yeltendim ve suanda 7. sezondayi ve kafayi yememim sebebi her bolumu cok net hatirlamam ama ne zaman, hangi vakit izledim hicbir fikrim yok. Zamaninda Turkiye'de ayni zamanda yayinlanmis olabilir veya Cnb-e'de veya comedymax filan verdiyse bilemem ama ne zaman izledigime dair hicbir sey hatirlamamak beni cidden delirtiyor.
Bu arada 7 - 8 once antipatik buldugum Ross, Fibi ve Joey en sevdigim karakterler.
How I met with your mother ile karsilastirirsam, komedi olarak How I met with your mother cok cok daha iyi. Barney'e yetismeleri imkansiz ama arkadaslik olarak Friends cok cok daha iyi. Ross karakteri de harika oynamis.
Son olarak, izlemeyen varsa tereddut etmeden izlesin.

her bolumu cok net hatirlamam ama ne zaman, hangi vakit izledim hicbir fikrim yok.

Çok şaşırdım. Bende tam tersi bir durum söz konusu. 4. defa en baştan izlemeye başladım. Şu an 2. sezondayım. Ayrıca tv'de denk geldiğimde izlediklerim ekstra. Bölümleri hatırladığım, o bölümde neler olacağını hatırladığım bölüm sayısı 15-20'dir en fazla. Tekrar izleme sürecim 5 sene aralıklarla olmuştur. Bölümleri ilk kez izliyor gibiyim. Ana hikaye karakterlerin gelişimi hariç tabi. Günlük muhabbet ve konulardan bahsediyorum.

Çok şaşırdım. Bende tam tersi bir durum söz konusu. 4. defa en baştan izlemeye başladım. Şu an 2. sezondayım. Ayrıca tv'de denk geldiğimde izlediklerim ekstra. Bölümleri hatırladığım, o bölümde neler olacağını hatırladığım bölüm sayısı 15-20'dir en fazla. Tekrar izleme sürecim 5 sene aralıklarla olmuştur. Bölümleri ilk kez izliyor gibiyim. Ana hikaye karakterlerin gelişimi hariç tabi. Günlük muhabbet ve konulardan bahsediyorum.
Ben de her bolumu detayli hatirlamiyorum ama izledikce hepsi aklima geliyor. Buyuk ihtimal comedy max filan verdiyse o zaman izlemisim.
Joey'in ayri dizisi vardi, sanirim 2005 ve 2006 senelerinde yayinlandi. Belki de ordan yola cikip Friends'i internetten filan izledim ama en ufak hatira kırıntısı yok. Senin olayin normal, mesela ben de Scrubs ve Two and a half man'i 3 - 4 defa izlemisimdir ama dogal olarak her bolumu hatirlayamam fakat o iki diziyi izlemestim diyebiliyorum. İşte Friends icin izlemistim diyemiyorum. Hatirlamak icin neredeyse cocukluguma inecegim.
Artik bazi unuttugun anilarin ansizin aklina gelmesi gibi Friends'in de gelmesini bekleyecegim 😁

*dizi'ye ekstra katkisi olan(fikir baz'inda-saka,espri eklemeleri,,) matthew perry diger adiyla chandler bing,,benim adima dizi de ayri yeri vardi...

*dizi de en organik buldugum lisa kudrow diger adiyla phoebe...

*en uyumlu buldugum kimya ikilisi courteney cox(monica galler) matthew perry(chandler)....

*komsu kizi jennifer aniston(rachel) dizi den sonra kariyer anlaminda alip yuruyen.

*unlu misafir oyuncu olarak en begendigim ; tom selleck performansi......

ps: dizinin hayranlarina ; ''lego'' nun friends dizisi icin yaptigi set,muthistir tavsiye ederim.

son olarak;

tur anlaminda benim adima en tepe dizidir digeri de seinfeld.

Bitirdim. Son bolumler haricinde bitmesini istemedigin dizilerden biriydi ve lanet olsun ki her bolumu izledikce hatiadim ama hala ne zaman izledim hic hatirlamiyorum. Hatirlamamak canımı sıkıyor. En begendigim karakter uzak ara Ross idi.
Bence Joey ve Rachel olayi dizinin ruhuna aykiriydi

az önce final bölümünü izleyip bitirdim

250px-Friends_logo.svg.png

Üst Alt