Futbol Nöbeti - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Nöbeti

Cevap: Futbol Nöbeti

Yahu nasıl bir zihniyet var şu fenerasyonda ki kura çekmeyi bilmezler? 22 Aralık-3 Şubat-12 Şubat-2 Mart Göbeğimiz bir mi kesildi bu anteple yahu? :)

Yinede maçları,Maç konusunda konuşalım derim;),Bu konuda maç muhabbeti,Antep maçı konusunda maç muhabbeti olmasın;),Herkeze iyi nöbetler.Bakalım kaçıncı sayfada iyi takımdan iyi futbol geliyor:D

Yinede maçları,Maç konusunda konuşalım derim;),Bu konuda maç muhabbeti,Antep maçı konusunda maç muhabbeti olmasın;),Herkeze iyi nöbetler.Bakalım kaçıncı sayfada iyi takımdan iyi futbol geliyor:D

Nöbet tutmayı çok seven üyelerimiz için aynı formatta farklı bir isim altında yeni bir konu açmaya karar verdik. Forum kurallarını hiçe saymaksızın istediğiniz her şeyi (transfer, yönetim, maç öncesi-sonrası konuşmaları, sohbetler vb.)

yazabilir/konuşabilir/tartışabilirsiniz. Resim, video vs. koymak serbesttir.

Hayırlı uğurlu olsun :-)

Konunun birinci sayfasinda bunun cevabi verilmis. Istedigimiz konusabiliriz burda.

scaled.php

Seni yıkacak dozerin!

günaydın renkdaşlar..

dün gece seref aydın nuri falan sayıklamış,2 dönemdir teklif ediyormuşuz..

acaba yaza becerebilirler mi bu işi..

inşallah..

günaydın renkdaşlar..

dün gece seref aydın nuri falan sayıklamış,2 dönemdir teklif ediyormuşuz..

acaba yaza becerebilirler mi bu işi..

inşallah..

Insallah beceremezler... Ne yani avrupadaki en iyi türk oyuncusunun bize gelip sönmesinimi istiyorsun ?

Nuri seneye Ispanyanin büyük takimlarindan birine gidecegine bahse bile girerim :D

arkadaşlar bişey sormak istiyorum ben tam tersi olsun istiyorum ama yarın antepe pazar günüde eskişehirspora yenilirsek neler olur tahminlerinizi alabilirmiyim acaba???

Üst Alt