Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler

Cevap: Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler

Milan-R.Madrid Macı Spiker Favorim Ertem Şener:

Kaka aldı topu Kaka ilerliyor Evet R.Madrid'in Kakası geliyor:D

Cevap: Futbol Tarihine Gecmis Unutulmaz Sozler

“Hedefimiz her anlamda büyümek. Real Madrid, Manchester United, Galatasaray kadar büyük bir kulüp olabilmenin planlarını yapıyoruz.” (Alexi Lalas - LA Galaxy başkanı)

“Hiçbir takım Galatasaray’dan daha iyi olamazdı. Benim için her şey çok mükemmeldi. Diğer takımlar bana ne verebilirdi ki? Belki daha çok para.” (Gheorghe HAGI)

“Fenerbahçe 20 bin, Adalet bir yıl için 10 bin lira transfer ücreti teklif ederken, ben Galatasaray ile yıllığına 8 bin liraya anlaşma yaptığım gün mutluluktan uçuyordum.” (Metin OKTAY)

“Bizim taraftarımız asla Galatasaray taraftarı gibi olamaz. Kimse böyle bir taraftar grubu önünde oynamak istemez.” (Javier IRURETA - Ath. Bilbao Teknik Direktörü)

“O anı unutamıyorum, birden bire bir tezahürata başladılar… Dağ Başını Duman Almış’a… O marşı o güne kadar çok dinlemiştim… Ama hiçbirimiz o andaki söyleneni, o zamana kadar belki de hiç duymamıştık. Yeni bir marştı sanki… Bizi, sahada kalan on kişiyi nasıl kamçıladığını ve değiştirdiğini anlatamam, söze dökemem.” (Bülent KORKMAZ)

“Taraftarımızla bütünleşip Lens 11’ine karşı 12 kişi olacağız. Tribünlerin ısınmak için sahaya çıktığımız andan maçın bitimine kadar devamlı bizi desteklemesini, hiç susmamasını istiyorum. Bu maç tüm Olympique Lyon’luların maçı olmalı, sadece futbolcuların değil. Tribünlerimizde Galatasaray’ı görmek istiyorum.” (Grégory COUPET)

"Galatasaray'ın olduğu yerde umut bitmez." (Gheorghe Hagi)

Tüylerim diken diken oldu be.

+

Mourinho harbiden dünyanın en iyi Teknik Direktörü + en iyi laf sokan T.D'ü. Müthiş bir zekası var adamın ya.

Ercan Taner: Hic farketmez Hic farketmez Alman, Italyan, Ispanyol, Ingiliz Hic farketmez Harikasin Hakan Sükür Harika

YouTube - Galatsaray-Leeds Unıted Hakan Şükür

Ercan Taner: kim atti Kral atti hemde Leeds'te Elland Road'ta Ingiltere'de Kral'in Imzasi bu Kral'in Imzasi Hagi Hagi Muhtesem bir pas Kral gidiyor Kral gole gidiyor Kral düzeltiyor 2.ciyi düzeltiyor 3.cüde cakiyor civi gibi cakiyor Kral cakiyor Galatsasaray 2-1 önde :D

YouTube - Hakan Şükür Leeds'e Süper Gol

:D

Ercan Taner Deplasmanda oynanan Drotmund macinda:

Hagi nefis siyrildi, Hagi gitti, Hagi tutulmadi, Hagi ortasini yapti Kaleciyi gecti

Hic kimse yok Galatasaray'dan

Hagiiii siir yazdi adeta orda :D

"Tanrı futbolu gökte oynamamızı isteseydi, oraya da çim koyardı."

— Brian Clough, 1991, Nottingham Forest menajeri, uzun toplarla futbol oynamaya tepkisini dile getirirken.

Bir maçı 6-0 kazanmaktansa,6 maçı 1-0 kazanmayı yeğlerim"

(Fabio capello)

''Savunma ve seks birbirine çok benzer. Birinde topa doru hamle yaparsın diğerinde ise karşındakine. İşte İtalyan futbolunun temel prensibide bu''

('Gianluigi Buffon')

Futbolun 22 adamın topun peşinden koşması olduğunu düşünmenin, kemanın telden ve yaydan, Hamlet'in kağıt ve mürekkepten ibaret olduğunu söylemekten bir farkı yoktur."

— J. B. Priestley, The Good Companions, 1928

''İstatistikler mini etekler gibidir çoğu bölgeyi gösterir ama en önemli yeri gizlerler''

(Alex ferguson)

"Futbol Allahın belası bişeydir."

— Alex Ferguson, Manchester United'ın dramatik 1999 Champions League şampiyonluğu ardından

Stopersin dediler, vermediler!

Kazmayım ama para bende!

Kaderimse atarım!

Tek rakibim, Brezilya Hava Yolları!

Yaklaşma toz olursun, çalımlama pişman olursun!

Gollerin ustasıyım, röveşata hastasıyım!

Kuzu kurdun, gol forvetin!

Top delikanlı olsaydı, yuvarlak olmazdı!

Driplingime seyirci, duruşuma başkan hasta!

Liberoysan bas topa, forvetsen vur topa!

Hatasız gol olmaz!

Vaktinde gel sevgilim, tayming hatası yapma!

Gençliğim haram oldu, şu fair-play uğruna!

Orta sahada geçme beni, ceza sahasında üzerim seni!

O şimdi stoper!

Gol yarası gol yarası, en derin yaraymış meğer!

Aşkımız ebedi, rekabet ezeli!

Kaleyi cepheden gören bir yerlerde buluşalım!

Sensiz her saniye deplasmanda gibiyim!

Köşe gönderine adını yazdım!

Hadi top bizi sevmedi, sana ne oldu nankör kedi!

Bu aşk penaltılara gider!

Ömür biter, futbol bitmez!

-Fenerçeyi tanıyormusunuz?

-Fenerbahçe kim GALATASARAY 'da mı oynuyor? :2aloh1:

Christian Vieri

-Fenerçeyi tanıyormusunuz?

-Fenerbahçe kim GALATASARAY 'da mı oynuyor? :2aloh1:

Christian Vieri

Sene 2001 Türk muhabir İtalya'nın İnter takımında top koşturan Christian Vieri ile bir roportaj yapmakta. O zaman GALATASARAY'ın en civcivli zamanları; UEFA süper kupa ve diğer şampiyonluklar falan... İtalyan takımlarıda nasiplerini alıyorlar tabii bu arada... Muhabir: Türkiye'den Fenerbahçe'yi tanıyor musun? Vieri: Hayır... GALATASARAY'da mı oynuyor?

;)

Sene 2001 Türk muhabir İtalya'nın İnter takımında top koşturan Christian Vieri ile bir roportaj yapmakta. O zaman GALATASARAY'ın en civcivli zamanları; UEFA süper kupa ve diğer şampiyonluklar falan... İtalyan takımlarıda nasiplerini alıyorlar tabii bu arada... Muhabir: Türkiye'den Fenerbahçe'yi tanıyor musun? Vieri: Hayır... GALATASARAY'da mı oynuyor?

;)

O zaman benimde en civcivli zamanlarımdı olabilir :p

Mourinho başgan buyurmuş ki :rolleyes:

"Bizi yendikleri gün resmi tatil ilan edecekler" (Chelseayle namağlup gittiği bir seride)

Takımda yaptığı taktik ve oyuncu değişikliklerine dair: 'Eğer evdeki garajınızda bir Bentley'niz, bir de Aston Martin'iniz varsa ve her Allah'ın günü gideceğiniz yere Bentley'inize binerek gidiyorsanız, e biraz aptalsınız demektir.'

Karşılaşacakları maçın vuku bulacağı tarihlerde komşusu İskoçya'da kuş gribi tespit edilen ve ligde Chalsea'yi 7 puan geriden takip eden Manchester United'a dair: 'Stres mi? Kuş gribi bende daha çok stres yaratıyor. Ciddiyim, kuş gribinden bile Manchester'dan fazla korkuyorum. (ouchhh :D )

Üst Alt