GSC Anket - Futbola Olan İlginiz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Futbola Olan İlginiz?

Futbol maçlarına olan ilginiz ?

• Kullanılan toplam oy
    41
-Galatasaray ve Fenerbahçe'nin her maçı
-Milli takımın her maçı
-Beşiktaş'ın çoğu maçı
-Trabzonspor'un bazı maçları
-Anadolu kulüplerinin bazı maçları

-Premier League'de Liverpool'un her maçı
-Premier League'de City ve Arsenal'in çoğu maçı
-Premier League'deki tüm büyük maçlar

-Diğer büyük liglerdeki derbiler

-Dünya kupası, Avrupa Şampiyonası gibi turnuvalardaki tüm maçlar

Tam olarak böyle.

ben futboldan acayip derecede soğudum. bunun için iki tane major sebebim var.

1- ali koç ve yönetiminin uslup ve davranış şekilleri, rekabeti indirdikleri seviye, iğrendirdi.

her geçen hafta çıtayı bir üst noktaya taşıyorlar. ne içmiş belli değil, kıpkırmızı surat ile, silahlı adamlar ile saha basmak, görevli tartaklamak nedir ya? bu kaçıncı oldu. hiçbir şekilde de ceza almıyor. kanun işlemiyor adama. rakip yöneticileri, ailesinin gücü ile, ticareti ile tehtid ediyor. resmen tehtid ediyor bak tck'da bildiğin suç. VAR odasından görüntü alabiliyor, istediği zaman maça çıkmıyor, rakibine terörist diyor. onlarca kez hakaret ediyor. şu adamın dediği şeyin 1/10'unu tweet atsan, sabah kendini nezarette bulursun. türk futbolunu tek başına bitirdi. yazıklar olsun.

2- galatasarayın seçim atmosferi. rakipleriyle arayı ciddi şekilde açabilecekken yine iç siyasette birbirine düşmesi.

ne zaman iyi durumda olsak, tam o eşiği kırıp farkı koyacak noktaya gelsek, bir kaos patlıyor ve camianın tüm enerjisini emiyor. 2 sene başarının ardından her şey başa dönüyor.

bu iki durum beni feci derecede futboldan soğuttu. bıktırdı. yetti artık.

şu 4 gün geçsin, şampiyonluğu bir ilan edelim, artık kendimi tamamen futboldan soyutlayacağım sanırım. size de tavsiye ederim.

Son düzenleme:
İyi gün taraftarıyım

Cimbom şampiyon olamazsa,futbol 22 kişinin topun peşinden koştuğu,holiganların barbarların oynadığı saçma sapan bir oyundur

Bizim maçlar dışında fenerin puan kaybetme ihtimali olan maçlara bakarım .. Arada denk gelirsem Anadolu takımlarını da izlerim..
Premier lig dışında yabancı ligleri sevmiyorum nottingham forest -Burnley maçını Bayern Münih maçına tercih ederim..

valla gençlikte özellikle ntv spor zamanında ne maç olsa izlerdim. gece uyanıp nba playofflarını izlerdim , artık sadece bizim maçları izliyorum. şampiyonlar ligi finalini bile izlemeyeceğim mesela,sabah bi özetini izlerim çok önemli maçların o kadar.

Üst Alt