Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim?

Cevap: Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim?

Emre Yıldırım.

Tanımıyorum demeyin. En son maç izliyordum, çok şık gol attı.

Emre Yıldırım.

Tanımıyorum demeyin. En son maç izliyordum, çok şık gol attı.

460269_10150621461910283_1613947753_o.jpg

Eskiden sürekli Zola ve Zidane gelirdi, şimdi ise Xavi, Selçuk ve bazen de Hagi. :)

6 sayfa olmus :) . Forumun ilgilenmesine sevindim dogrusu konu kapatilabilir ya da saptirilabilir gibi endiselerim vardi :) . Tabii saptirmayanlar yok degil ama olsun genel olarak insanlarin her konuda oldugu gibi dalga gecmediklerini gormek beni mutlu etti :) . Futbola holiganizm disinda biraz daha entelektuel bakabilmek cok guzel :) . Her ne kadar GS formu olsa da bence daha objektif konular daha sporseverlige yonelik konular olmali formumuz da hatta yoneticilerden ricam bunu on ayak olup 2-3 mod alsinlar . Bu modlar her hafta bir futbol efsanesi takimi - stadi - oyuncuyu vs tanitsin ya da hic taninmamis kucuk bir kasaba takimi da olabilir bilemiyorum aklima geldi simdi:) . Forumda cok dolasan biriyim hic gormedim boyle bir sey belki vardir ama aktif degildir okuyan yonetici olursa oneri olarak site yonetimine gotururse sevinirim :)

ronaldo

zizou

cantona

mcmanaman

hakan şükür,hagi..

henry

İlk isim Shevcenko sonrakiler;

Effenberg

Stam

Nesta

Makkay

Buffon

Makhalele

Zidane

Üst Alt