Futbolseverler Yabancı Sınırının Geri Gelmemesi Konusunda Neler Yapabilir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolseverler Yabancı Sınırının Geri Gelmemesi Konusunda Neler Yapabilir?

Hiç kimsede lucescuya soramıyor sen sahada 1000 tane brezilyalı ile oynayıp dandik shaktarı 2 kez uefa şampiyonu yap ama mevzu galatasaray olunca yabancı sınırı cart curt de zaytung okumaya gerek yok hayatımız zaytung olmuş

Sınır falan gelmez bunu öncelikle kluplerle görüşmek lazım dedi
Gelirse 3 yıl sonra

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada yanlislarla dogrular hep karman corman oluyor . Burada asil suclu yonetenler ,orada hemfikiriz ama klupler de kabahatli .

Futbolda herhangi bir sekilde kisitlamaya karsiyim , AB icerisinden disarisindan da olsa tamamiyle limitsiz serbestlikten yanayim .

Ama gidip de klupler bu serbestlik var diye saatcileri takimlara dolduruyorlar ,bu da bir gercek . Yani ucuz yabanci buluruz diye alt yapiyi tamamen boslayanlar da TFF veya hukumet degil . Eskiden yabanci kisitlamasi varken ,hatirlayin 2-3 yabanciyla oynanirdi ama yerliler de hakkaten iyiydi , isim isim saymaya gerek yok ama cok iyi oyuncular vardi

Bugun o mantikla yabancilarla yarisamazsin , serbestlik olmali .. Ama serbestlik olunca da fidan ekip yetistirmek yerine surekli yurt disindan agac ithal etmek de dogru bir yontem degil

Benim de bu konudaki onerim , yerli oyuncu oynattigin surece tesvik alman , baska cozum gelmiyor pratik olarak aklima

16 Nisan referandumuna bakacak olursak oyları epey bir düştü iktidarın, kaldı ki mühürsüz oylarda kullanıldı o seçimde..

Ülkenin batı bölgesinde artık ciddi bir muhalefet oluştuğunu düşünüyorum. Yabancı kısıtlaması konusunda yaptığı açıklamanın oylarını pek etkileyeceğini zannetmiyorum yalnız, insanlar futbolu fazla önemsemiyorlar ülkede.

Yerli oyunculara ekmek çıktı hadi iyiler, yine yatarak bu halkın parasını cukkalayıp Nusret'te, gece kulüplerinde, yatlarda teknelerde karılarla kızlarla yerler..

16 Nisan referandumuna bakacak olursak oyları epey bir düştü iktidarın, kaldı ki mühürsüz oylarda kullanıldı o seçimde..

Ülkenin batı bölgesinde artık ciddi bir muhalefet oluştuğunu düşünüyorum. Yabancı kısıtlaması konusunda yaptığı açıklamanın oylarını pek etkileyeceğini zannetmiyorum yalnız, insanlar futbolu fazla önemsemiyorlar ülkede.

Yerli oyunculara ekmek çıktı hadi iyiler, yine yatarak bu halkın parasını cukkalayıp Nusret'te, gece kulüplerinde, yatlarda teknelerde karılarla kızlarla yerler..

Oy düştüğü konusuna katılmıyorum.Kendi oyları+Mhp'den gelen %2-3 vardı işte.Geri kalan da Chp+Mhp'nin geri kalanı+Hdp.

Gomis golleri çakmaya devam ederse devre arası bile yabancı sınırı gelir yüzde yüz yalan programındakilerin yüzünden düşen 1000 parça çünkü

Bein Grubu disinda kimseye baski yapamaz taraftar, adamlar 5 yillik ihale almislar iki yil sonra ligin kalitesi düsmeye baslarsa ve bunun yüzünden iptallar baslarsa adamlar biz para kaybedecegiz diyecekler yabanci kurali degistirmek icin 5 yilin dolmasi bekleyin diyeceklerdir CB katarlilari üzecegini sanmiyorum.

Yabancı sınırına karşı çıkan, benden fanatik bi galatasaraylı arkadaşım vardı, cumhurbaşkanının açıklamasından sonra "aslında bu kadar yabancı pek iyi değil ya" falan demeye başladı 2 gün önce. O yüzden bu ülkeye de bize de her sey müstehak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biz ne kadar birtarafımızı yırtarsak yırtalım hiçbirşey değişmeyecek bunu kabullenip yavaş yavaş kendimizi alıştırmamız lazım. Bu kararı alacakları neyin mantıklı olduğu değil neyin daha çok getirisi olduğu ilgilendiriyor. Ülke hakkında karar alırken nasıl vatandaşlara sormuyorlarsa futbolda da taraftar aynı durumda.

Bunu ancak sen ben biz halledebiliriz. Ciddi bir örgütlenme ile. Para sende, bende... Maçlara gitmez, yayın satın almazsan o zaman belli bir şeyler olabilir.

Ben az önce kendi üzerime düşeni yaptım. Diğer konuda da belirtmiştim. Sizler de yapın. Digitürkü aradım. Sözleşmem ne zaman bitiyor diye sordum. Temmuz ayında cevabını aldım (aslında biliyorum) karşıdaki kadına - güzel gelecek sene de bir sözleşme yapıp 2019 da iptal edeceğim dedim. Nedenini sordu ben de "yabancı sınırlaması" dedim. Şok oldu beklemiyordu böyle bir konuşmayı cevap veremedi yazık. Teşekkür ettim kapattım. Tillahı gelse digitürk kullanmam Artık. Ama bu ciddi kitle ile olacak şey. Öyle bir kaç yüz kişiyle olacak şey değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün malum yayıncı kuruluşu arayarak sözleşmemi 2019 dan sonra uzatmayacağımı söyledim.Sebebi yabancı sınırı yüzünden dedim.Blöfte yapmıyorum gerçekten iptal edeceğim.Ben beceriksiz kalitesiz yerlileri izlemek için para ödemek istemiyorum.Ortak bir tepki koyalım.

Yapılması gereken şey belli.Tüm taraftar grupları tek yekün organize olacak.

Yabancı sınırı getirirseniz sandıkta oy vermem diyecek milyonlar.Bunların anladığı tek şey oy.

Son düzenleme:
"Yabancı sınırı gelirse pasoligi iptal ederiz" yanlis, bu soylentiler çıkar cikmaz Digiturk pasolig vb iptal edilmeli stadlar bosaltilmaliydi. Yaparız ederiz gibi cümleler bu iktidari irgalamiyor çünkü önemi yok. Yaptirimi görünce geri vitese aliyor eğer tepki yuksekse

Üst Alt