G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Cevap: G.Antepspor Başkanı İbrahim Kızıl: "Fenerbahçe şike yaptı"

Kimse çıkmadı derken müdahele etmediler demek istiyorum.Son oyuncu adam gibi oynadı onda da iş işten geçti zaten.

hocam allahını seversen gir o gülü izle bi kez daha kim dokunmamış bak bakalım..

yahuu hepsini geçtim

akıl vaarrr mantık var

aziz yıldırım madem böyle bir adam

madem şike yapıyor

neden en fazla Gs şampiyonluğu gören fenerbahçe başkanı

neden aziz yıldırım varken Gs bir sezonda tr liginin en fazla penaltı atan takımı olmuş

sonra madem bu kadar araştırmaya meyillisiniz

4-0 lık trabzon maçına bi bakın bakalım..

Souleymanou Kayseri maçında Baroni'nin şutunu içeri alınca talihsizlik diyosunuz,Servet atınca şike diyorsunuz.Bu ne perhis bu ne lahana turşusu.

yuh hocam yaa yuhhh

okuduğunuda mı anlamıyorsun

bak parantez içine ne yazmışım orda allah aşkına yaa..

yahu neyi geçicem kardeşim

gir izle hangi gol bilerek yenmiş o maçta gir izle

sonra birde bizim denizlide kaybettiğimiz şampiyonluğun sezonunda denizli kalecisi suleymanuo nun topu elinden kaçırıp servetin önüne bırakılışını izle(ben buna şike demiyorum) ama gir bi izle hangisi daha nett!!

Bu Dogal senin icin..Tabiki Takimini koruyacaksin onun icin bisey demiyorum...

saadece Allah kim Sike yaptiysa Cezasini cok aci bir sekilde verir insallah..(Galatasaray´da dahil)

amam bana su Cihan Oskay´in Telefon kayitlarindan bahset...

en azindan sunda net ol Lütfen..

federasyon dügmeye bastı işte o yıl zaten medyanında işine gelmiyordu digitürkünde bjknın 2.kez ust uste sampiyon olması ibreyi sizi çevirmek için ellerinden geleni yaptılar ve basarılıda oldular.3.yıldızıda o sezon almıştınız..

nası bir düğmeymiş

neler yapılmış hadi anlat bekliyorum

çıkar herşeyi dök ortaya

bende burda ardanınn geçen sene doping yaptığını kanıtlıcam,sen çıkartırsan

hadi bekliyorum,hodri meydan..

Lucescu: Demek ben haklıymışım

2000-01'de G.Saray'ın başında olan Rumen hoca, "F.Bahçe hiç sahada kazanmadı. Galatasaray'da ve Beşiktaş'ta çalışırken bunları gördüm. Bu yüzden Türkiye'ye asla dönmem" dedi.

Cihan Oskay'ın açıklamalarıyla ilgili olarak dönemin Galatasaray Teknik Direktörü Mircea Lucescu ilginç açıklamalarda bulundu. Türkiye'deyken bu tür olaylara işaret eden hatta TBMM'yi göreve çağıran Lucescu, "Ben bunları söylediğimde deli dediler. Yalancılıkla suçladılar. Böyle bir adamın ortaya çıkmasını bekliyordum. Haklılığım ortada" dedi. İtalya'da Juventus'un küme düşürülmesiyle sonuçlanan soruşturmaya benzer bir soruşturmanın Türkiye'de de açılması gerektiğini savunan Rumen teknik adam, "Fenerbahçe hiçbir maçını sahada kazanmadı. Galatasaray'da ve Beşiktaş'ta çalışırken bunları gördüm" ifadesini kullandı.

TEKLİFLERİ REDDETTİM

Mircea Lucescu, yakın dönemde büyük takımlardan teklif aldığını belirterek, "Ama döndüğümde de geçmişte yaşadığım şeyleri yaşayacaktım. Bu yüzden Türkiye'den aldığım teklifleri reddettim. Ukrayna'da kalıp Dinamo Kiev ile savaşmayı tercih ederim" şeklinde konuştu. Haklı çıkmaktan mutlu olduğunu belirten Lucescu, "Şu anda tüm Türkiye benim söylediğim şeylerin, iddiaların haklı olduğunu gördü. Bu olay beni şampiyon olmuş kadar beni sevindirdi" yorumunda bulundu.

Galatasaray-Ankaragücü Maçı

Tecrübeli teknik adam Lucescu, şike iddialarının iyi araştırılması gerektiğini ifade etti. Pazartesi günü Star TV’de yayınlanan Telegol Özel programında Cihan Oskay’ın Aziz Yıldırım’ın talimatıyla şike yaptırdığı iddialarını yorumlayan Lucescu, “Siz asıl 32. haftada oynadığımız Galatasaray-Ankaragücü maçına bakın. Eğer bu iddialar doğruysa şampiyonluk G.Saray’ın hakkıdır.” dedi.

Anormal Şeyler

Rumen teknik adam, “O sezonun sonuna doğru anormal şeyler olmaya başladı. Galatasaray şampiyonluğa doğru koşuyordu. Ancak gizli bir el ortalığı karıştırmaya başladı. Hiçbir iddiası olmayan rakiplerimiz, büyük bir motivasyonla oynarken, hakemler de bizi ateşe atıyordu. Özellikle son iki haftaya girildiğinde bu şaibeler daha da arttı. Ankaragücü maçını yöneten hakem Bülent Uzun’un nasıl maçı katlettiğini herkes biliyor. Okan’ı ilk yarıda haksız yere oyundan attı. Maç boyunca adeta Galatasaray yenilsin diye uğraştı. Ali Sami Yen’den 2-1 mağlup ayrıldık. Fenerbahçe işte bu oyunlarla şampiyon oldu. Bence Samsun-spor maçı, Trabzonspor maçı çok da önemli değil. Eğer araştırılacaksa Galatasaray-Ankaragücü maçı araştırılsın.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin bir Avrupa ülkesi olduğuna ve gelecekte Avrupa Birliği’ne gireceğine dikkat çeken Shakhtar Donetsk’in teknik direktörü Lucescu, “Bakın futbolda İtalya neler yaptı? Türkiye de bu kararlılığı artık göstermeli.” açıklamasında bulundu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2000-2001 sezonunda şike yapıldığını tespit etmesi durumunda şampiyonluğun G.Saray’a verilmesi gerektiğini ifade eden 61 yaşındaki tecrübeli hoca, “Juventus’un şampiyonluğu elinden alındığı gibi Fenerbahçe’nin de alınabilir.” yorumunu yaptı.

29 Kasım 2006

Kaynak: Sabah

O maçı hatırlıyorum.Lucescu sonuna kadar haklı.Zaten haber bile olmuştu Ersun Yanal ve Cafer paraları arkadaşlarına dağıttı diye.

nası bir düğmeymiş

neler yapılmış hadi anlat bekliyorum

çıkar herşeyi dök ortaya

bende burda ardanınn geçen sene doping yaptığını kanıtlıcam,sen çıkartırsan

hadi bekliyorum,hodri meydan..

işte bende bunu merak ediyorum birşeylerin döndüğü aşikar o sezon ;) brgün serdar bilgiliyle konusma fırsatım olursa soracam o sezon ne oldu diye anlatırsa tabi:D

Bu Dogal senin icin..Tabiki Takimini koruyacaksin onun icin bisey demiyorum...

saadece Allah kim Sike yaptiysa Cezasini cok aci bir sekilde verir insallah..(Galatasaray´da dahil)

amam bana su Cihan Oskay´in Telefon kayitlarindan bahset...

en azindan sunda net ol Lütfen..

ben sana bu olayın serhat uluerenin oyunu olduğunu söyledim

hatta cafer bile çıktı açıkladı,oran almışlar ordan kesmişler montajlamışlar diye..

yahu bide şunu düşünün

şike yapan adam şatılan bir iftira üzerine savcılığa başvurur mu?

işte bende bunu merak ediyorum birşeylerin döndüğü aşikar o sezon ;) brgün serdar bilgiliyle konusma fırsatım olursa soracam o sezon ne oldu diye anlatırsa tabi:D

haa o sezon bişiler olduğu aşikar ama

bizim 9 puan gerimizdeyken 16 penaltı atarak

bir çok futbolcumuzun saha içinde rakip takımlar tarafından biçilmesine göz yumarak ki vural kazması bilerek metin diyadinin ayağını krmıştı ve adamın futbol hayatı bitmişti o sezon

kazandığınız şampiyonluk temiz öyle mi?

yine kendinizle çelişiyorsunuz..

haa o sezon bişiler olduğu aşikar ama

bizim 9 puan gerimizdeyken 16 penaltı atarak

bir çok futbolcumuzun saha içinde rakip takımlar tarafından biçilmesine göz yumarak ki vural kazması bilerek metin diyadinin ayağını krmıştı ve adamın futbol hayatı bitmişti o sezon

kazandığınız şampiyonluk temiz öyle mi?

yine kendinizle çelişiyorsunuz..

ben o dedigin sezonu hatırlayamıyorum o yuzden bişey demicem . kendimle çelişmiyorum o sezon şike ile şampiyon oldugunuza inanıyorum.

yuh hocam yaa yuhhh

okuduğunuda mı anlamıyorsun

bak parantez içine ne yazmışım orda allah aşkına yaa..

Ben gayet iyi anladığımı düşünüyorum.Denizli diyorsun konu konuyu açıyor.O maç nasıl 16 dk uzadı,16 dk oynanırken Aziz Yıldırım nereye kayboldu?Hocam bu tartışma bitmez ya!Konu konuyu açıyor.

ben sana bu olayın serhat uluerenin oyunu olduğunu söyledim

hatta cafer bile çıktı açıkladı,oran almışlar ordan kesmişler montajlamışlar diye..

yahu bide şunu düşünün

şike yapan adam şatılan bir iftira üzerine savcılığa başvurur mu?

Yaani o Ses kayitlari´ni da Montaj etti Serhat Ulueren demi..?

Helal Olsun baska bisey demiyorum...

Yürü Fenerbahce kim tutar seni...

ben o dedigin sezonu hatırlayamıyorum o yuzden bişey demicem . kendimle çelişmiyorum o sezon şike ile şampiyon oldugunuza inanıyorum.

sen inanmak istediğine inanıyorsun güzel kardeşim

ama sana söyle diyorum o sezon ne olmuş bjk ya 5 kırmızı kart gördükleri maçtan başka

bak o sezonu hatırlıyormuşsun işte hadi söyle bekliyorum

inönüde bjk yı eze eze 3-1 yenerken de mi şike yapıldı hadi söyle...

ilhan mansız ıda mı devre arasında fenerbahçe sattırdı hadi söyle

Azize ve camiasının pislikleri ortaya çıkıyor eninde sonunda

Ben gayet iyi anladığımı düşünüyorum.Denizli diyorsun konu konuyu açıyor.O maç nasıl 16 dk uzadı,16 dk oynanırken Aziz Yıldırım nereye kayboldu?Hocam bu tartışma bitmez ya!Konu konuyu açıyor.

hayır yanlış anlıyorsun

bizim denizli maçımız değil

sizin denizlyle oynadığınız maçta diyorum..

bizim denizliyle oynadığımız maç tam bir facia zaten..

sen inanmak istediğine inanıyorsun güzel kardeşim

ama sana söyle diyorum o sezon ne olmuş bjk ya 5 kırmızı kart gördükleri maçtan başka

bak o sezonu hatırlıyormuşsun işte hadi söyle bekliyorum

inönüde bjk yı eze eze 3-1 yenerken de mi şike yapıldı hadi söyle...

ilhan mansız ıda mı devre arasında fenerbahçe sattırdı hadi söyle

O maçı konuşan yok ki,biz o seneyi konuşuyoruz.Zaten o 1-3 lik maçta bjk dağılmıştı.3.lüğe düşmüştü o maçtan önce sanırım.

hayır yanlış anlıyorsun

bizim denizli maçımız değil

sizin denizlyle oynadığınız maçta diyorum..

bizim denizliyle oynadığımız maç tam bir facia zaten..

Souleymanou Kaleci hatalarının vazgeçilmez kişisi zaten.O şike lafını ben o konuda o yüzden kabul etmiyorum.Baroni nin golü olunca sen değil bazı sizden taraftarlar talihsizlik dediler,ben ondan o cevabı yazdım.

Bilip Bilmeden Konusma..Bir Gaziantep´li olarak ne dümenler döndügünü benden iyi bilen olamaz..!!

O´nu düsünecek olan Celal Dogan su aciklamayi yapti o zamanlarda..TV lerde kendim sahit oldum...

"Biz Sampiyonluga veya Sampiyonlar Ligine hazir degiliz..!" dedi.. Yaani Futbolcularin Piyasasi artar ve onlara o Paralari ödeyemeyiz...

Niyeti 1. likte veya 2.likte yoktu.!!!

G.Antepli olabilirsin ne var bunda öyle bir söyledinki sanki Celal Doğanın en yakın arkadaşısın ,

O zaman senin dediğinden şu çıkıyor 3 hafta sonraki Kamil Ocak Stadında oynanan maçıda daha maç başlamadan size hediye ettiler öylemi , madem 2.likte gözleri yok ben yemeyim al sen ye misali

Üst Alt