G.Saray Para Saçtı: 112 milyon Euro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray Para Saçtı: 112 milyon Euro

Cevap: G.Saray Para Saçtı: 112 milyon Euro

Bu sene A takımımızın maaş yükü 35m€ civarında. Geçen sene 30m€ civarındaydı. Bonservisler ve imza paraları da gelen giden hesabı yapıldığında 10m€ civarı bir para eksideyiz. Yani toplamda 15m€ civarında bir paraya orta sıralara oynayan dengesiz bir kadrodan şampiyonluğa oynayacak çok dengeli bir kadroya geçiş yapıldı. Daha geçen sene toplam 10m€ bonservis verdiğimiz Stancu, Culio ve Pino satılmadı. Onların seneye satışından gelecek bonservisler de düşünüldüğünde bence ekonomik anlamda bir mucize yarattı yönetim.

ya beyler gülün geçin isterse 500 milyon verelim sanki cebimizden veriyoruz bırakın ya sinirlenmenize değmez.

Ya son yılların en çok ekonomi düşünülüp en çok nokta transferi bir arada yapan başka yönetim görmedim ben gören varsa söylesin.

Adnan polat dönemin de Keita sağ'da orta da m.sarp ile oynuyorduk ne acı keita'yı bu takımda izlemek isterdim.

bu takımda ki tek kusur sol bek bence en çok göze batan.

Seneye muazzam bir takım olacağız.

Sanki o paraları bir yıl içerisinde harcamışız gibi konuşuyorlar ve para saçtı diyorlar o para yıllara bölünüyor.

Bonservis'e 18 m € harcamışız bu bile 3 yıla bölünüyor bu kadar salak bir medya olamaz.:)

Bu sene A takımımızın maaş yükü 35m€ civarında. Geçen sene 30m€ civarındaydı. Bonservisler ve imza paraları da gelen giden hesabı yapıldığında 10m€ civarı bir para eksideyiz. Yani toplamda 15m€ civarında bir paraya orta sıralara oynayan dengesiz bir kadrodan şampiyonluğa oynayacak çok dengeli bir kadroya geçiş yapıldı. Daha geçen sene toplam 10m€ bonservis verdiğimiz Stancu, Culio ve Pino satılmadı. Onların seneye satışından gelecek bonservisler de düşünüldüğünde bence ekonomik anlamda bir mucize yarattı yönetim.

Mükemmel yerlere değinmişsin. Tebrikler yönetime gerçekten.

Culio,Pino,Stancu,Mustafa Sarp,Barış Özbek,H.Kewell,L.Neill,Arda Turan,Misimoviç,Elano bunlara ödenecek bu yılki parayla,

Melo,Eboue,Muslera,Riera,Elmander,Selçuk,Engin,Ceyhun,Sercan bunlara ödenecek parayı çıkarırsın aradaki farkı alırsın hatta bu bile yanlıştır.

:) Trabzonspor bile bonservise bizden çok para verdi.Bunlar hala bizle uğraşıyor.

öğlen 127 milyondu 112 ye düşmüş dün 94 milyondu sürekli değişiyor :)

lan bu takimdan hic giden olmadimi sanki

onlarinda maasini cekin o zaman

adami hasta ediyorlar

Yanlislari var. 500 Milyon. Bilemedin 1 Milyar.

Benim bildigim 1 sene hesaplanir hep dünyada :) O zaman 5 senelik TT Arena + Digitürk + TFF gelirlerini de hesaplayalim :)

Tamam saçtık,para saçtık...Fakir damgası yiyip,imajı alaşağı etmekten iyidir...

Saçsak dert,saçmasak dert :)

Üst Alt