G.Saray yerli avında! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

G.Saray yerli avında!

Cevap: G.Saray yerli avında!

Hasan Ali Kaldırım ve Serdar Aziz önümüzdeki sene için yeterli olur.

Emrah Başsan ve Okan Salmaz muhakkak takip edilmeli.

Olcan-Serdar Aziz.

Bu iki isim üzerinde yoğunlaşmak lazım. Şuanki yerli kalitesini arttıracak oyuncular. Ujfalusi-Serdar Aziz ikilisi çok iyi olur. Bursa ile yakınlığımız var sanırım. Fiyat konusunda biraz aşmamış gerekiyor, yoksa sene sonu yine sözleşmesi bitecek kalitesiz oyunculara kalacağız. Tabi oyuncuyu da ikna etme süreci var, bu süreçte İmparator'un büyük rol oynayabileceğini düşünüyorum.

Yazda hakikaten acemilik yapmistilar ilk basta. Sanki aksam FM oynayip baskanliga karar vermis gibi bir hali vardi Aysal'in transfer konusunda. :) Insallah, devre arasinda en iyi yerli oyunculari toplariz.

ömer topragı canlı izlemedim ama leverkusende direk oynadıgına göre bişeyler vardır. alper potuk begendigim oyuncu. alper potuk olcan adın ömer toprak bunları alsak cok iyi olur.

tribundergi Tribun Dergi

Alper Potuk: Eskişehirspor'la 2013'ün Mayıs ayına kadar sözleşmem var. Kulübümle Galatasaray anlaşırsa seve seve oynarım.

bu işin aslı astarı var mı?

gökhan töre, h.ali kaldirim/atila turan, yigit gökoglan/musa aydin, serdar aziz, alper potuk

yerli piyasasinin olmazsa olmazlari!

necati ates de forvete cok iyi gider!

sag ic'e hamit altintop cuk oturur mesela.

takiminin durumu cok kötü!

devre arasinda zorlarsak kesinlikle aliriz. sol taraf da verecegi katkiya hayal bile edemiyorum. YARDIRIR!

riera'yi da olimpiyakos'a geri kiralayip, yabanci bir sol bek veya forvet aliriz!

Alip alamayacagimizi ve ya yonetim ve teknik heyetimizin aklinda bu oyuncunun olacagini bilmiyorum ama, hakikaten muthis otesi transfer olur bu bizim icin. Sol kanata alacagimiz bir kaliteli oyuncu diger bolgelerdeki eksikligimizi kaliteli bir yabanci ile doldurma kolayligi saglar bize.

olcana gerek yok.alırız yabancı onun yerine sol ve göbekte oynayabilecek.

alper potuk u beğenirim,inşallah olur.defans alsak birde iyi olacak.

Üst Alt