# Gago - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gago

Cevap: Gago iddiası!

Ben buldum abi Serhatın hangi orta sahadan memnun olacağın

------------------ Barış-----------------

------------Barış--------Barış---------

2 Barış daha transfer etmemiz lazım :D :D

---------------------Gago----------------------

--------------Elano---------Linderoth-----------

-Keita-------------------------------R.Babel----

-------------------Gignac----------------------

Savunma da ofans da dengeli olur ama bütün yabancı hakkımızı kullanmış oluyoruz...

-----------------------------------Takoz Recep

------------İsmail Güldüren

------------------------------------Kemalettin

Kasımpaşa ?-? Galatasaray

Gago hücuma fazla destek vermiyor. Bildiğimiz ön liberi oki Mehmet Topal ve Mustafa Sarp yeterli şu an için. Bize Ayhan yerine oyunu iki yönlü oynayabilen box-to-box bir orta saha oyuncusu lazım diyoruz.

gago bizim ligimizde iyi işler yapar bizim ligimize göre çok iyi oyuncu en azından barış ve m.topal kazmasından iyidir

Şaka bir yana Gago bizim takıma hafif kalır,bize öküz,aygır karışımı Ronaldinho kadar olmasa da ayağını yerden kesecek miktarda top tekniği olan oyuncu lazım.Kader .. :D

M.Topal varken gerek yok bence. Eğer Gago'yu alabilecek finans yapısı varsa, Nuri için kullanılması daha mantıklı.

Gago ve Mehmet Topal aynı tip adamlar değil. Ancak Gago'ya verilecek 10 milyon € yazıktır. 13-14 milyon €'ya 2 tane orta saha alırım ve mükemmel bir sistem yaratırım.

Adnan Sezgin: Gago ve Pato'yu çok istedik

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Futbol Extra'ya yaptığı açıklamada "Boca Juniors'tan Fernando Gago'yu istedik. 10 milyon euro'ya kadar indiler. Bu rakam bize ağır geldi. 3 ay sonra Gago, 20.5 milyon euro'ya Real Madrid'e gitti. Pato'yu da çok istedim ama onu da Milan aldı."

Adnan Sezgin'in iki sene önce Futbol Extra'ya yaptığı açıklama.

geçen gün arsenal-chelsea maçını izledim rosicky sonradan oyuna girdi.gerçekten güzel oynadı bu adam bence bizde iş yapar.transfer politikamızı artık demir perde ülkelerine balkanlara çevirmemiz lazım tarihede baktığımızda bize en çok yararı olan oyuncular bu bölgelerden alınan oyunculardı örnek:hagi popescu prekazi baros

Üst Alt