Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2013 - 2014 Forma Önerileri

sarı forma cıksın

cok ince bi kırmızı çizgi olsun.yeterli

bide beyaz forma bide parçalı tabiki.

Artik agirligimizi koyup kendimize ozel tasarim yaptirtmaliyiz Nike'a elit kategori diye oyaliyolar bizi.

-Kendinden dokulu ozel kumas

-Baska hicbir takimin kullanmadigi ozel tasarim

-Super kupayi aldigimiz sezonki gibi cubuklu bir formanin vakti geldi.

Kendinize gelin ne çubuklusu :S

1999-2000+Home.JPG

parçalının yanında böyle bi çubuklu çıksa kötü mü olur? 2006-2007 senesinde yapmışlardı parçalı+çubuklu

kırmızı bizim renklerimizde olmasına rağmen bi beşiktaşın bu seneki kırmızı forması kadar tatlı bi kırmızı forma yapamadık öle kırmızı forma istiyorum

yani kısaca 107 yıllık forma tarihimizi çöpe atalım?

galatasaray forması TAM Parçalıdır.

Kulubunun tarihini bilseydin zaten bana bu yorum ile gelmezdin.

Peki bir de ben sana bir soru sorayim, 1999-2001 yillardi arasinda 107 yillik tarihini çöpe mi atmis oldun? Ki daha bir cok sefer giydik cizgili formayi. 2006'daki mucizevi sampiyonlugumuz da buna dahil.

hagi+leeds.jpg

Jardel1.jpg

Tarihlerinden bihaber olup, sehirin karsi yakadaki takimini kopyaladigimizi zannetmeleri.

Peki bir de ben sana bir soru sorayim, 1999-2001 yillardi arasinda 107 yillik tarihini çöpe mi atmis oldun? Ki daha bir cok sefer giydik cizgili formayi. 2006'daki mucizevi sampiyonlugumuz da buna dahil.

hagi+leeds.jpg

Jardel1.jpg

2005-2006 sezonunda giymedik çubukluyu. o sene kırmızı beyaz parçalı vardı. ama 2006-2007 sezonunda çubuklu vardı

---

Ben çubuklu düşmanlığı yapmadım...Ama asıl formamız parçalıdır dedim...

Çubukluda olur, düz beyazda, sarıda, kırmızıda...

Ama bazen öyle yorumlar gördümki, en akılcıl kalanı ;

" Bu parçalı forma nerden uyduruldu, Galatasaray'ın forması çubukludur" mesela...

Bu yorumu yazmak sizce nasıl yorumlanmalı...

---

Ben çubuklu düşmanlığı yapmadım...Ama asıl formamız parçalıdır dedim...

Çubukluda olur, düz beyazda, sarıda, kırmızıda...

Ama bazen öyle yorumlar gördümki, en akılcıl kalanı ;

" Bu parçalı forma nerden uyduruldu, Galatasaray'ın forması çubukludur" mesela...

Bu yorumu yazmak sizce nasıl yorumlanmalı...

Her zaman ilk formamız parçalı olmalı. ama tarihimizde çubuklu vardır ve parçalının yanında 2-3 seneye bir çubuklu olması çok hoş olur. sarı ve kırmızı çubuklar birbirine çok yakışıyor

cubuklu bizim tarihimizde vardır kimse sahiplenmesin sahiplendirilmesin

Tarihimizde çubuklu vardır evet.Kimse de aksini iddia etmiyor zaten.Ama bizim klasik formamız parçalıdır.Çubuklu karşı yakanın klasik formasıdır.Bi kaç senede bir yapılabilir ben de beğenirim çubuklu formayı ama bazı arkadaşlar resmen parçalı formayı yok sayıyor.

Baki olan; o asil renklerdir. Mesela gecen sezon ki siyah forma tam bir rezaletti. Kirmizisi olsa da, sarisi olmayan formayi ne yapayim ben? Onun icin gerisi tefarruat.

Ki illa biri icin olaya duygusal bakacaksak, cizgili formanin daha ozel bir yeri vardir Galatasaray tarihinde. Biz Real Madrid'i yenip Super Kupa'yi kaldirirken Real Madrid'in muzesinde Super Kupa yoktu.

Dedigim gibi baki olan sari kirmizi renklerdir. Bir sene cizgili diger sene parcali olmasinin hic bir sakincasi yoktur. Aksine forma satislarini arttirir.

Süper Kupa maçında parçalı forma giymememiz yanlıştır, UEFA Finali'nde parçalı giymememiz yanlıştır.

Yanlışı yanlışla devam ettiremezsiniz.

Bizim formamız parçalıdır. Tam parçalı, beyaz şort, kırmızı konç.

Çubuklu bizim en iyi ihtimal 4. formamız olabilir o da özel sezonlarda (bkz: Ali Sami Yen Veda - Türk Telekom Arena Açılış Sezonu)

1907-19081.JPG

güzel kardeşim senin kurucun formanı 104 sene önce sarı kırmızı parçalı diye belirlemiş sen daha neyin tarihinden bahsediyorsun

bazı senelerde yanlış tercihler yapıldı diye bu yanlışı devam mı ettirelim

ayrıca 2006'daki şampiyonluğumuzda çubuklu forma yoktu parçalı forma vardı.millete tarih dersi vermeye kalkarken bari yanlış bilgi verme

hagi+leeds.jpg

Jardel1.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt