Galatasaray 2015/16 Sezonu Forma Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2015/16 Sezonu Forma Önerileri

bunun parçalısı

102.png

@Ahmet KOLKOPARAN :tiphat:

Geçen sene FIFA 13 için bunları yapmıştım, o damalı ile hemen hemen aynı benimki de.

r5x8l.png

r60zu.png

Edit: Geçen sene yapmış olduğum birçok tasarım var daha aslında ama 3D model olarak nasıl yapıp koyduğunuzu bilmiyorum bunlar FIFA içindi bir program yardımıyla oyuna aktarılabiliyordu.

Kusura bakmasin kimse, ama bu seneki Mor ve Beyaz forma cok kötü gözüküyor. Bide utanmadan kimse kusura bakmasin tam tamina 139 Lira istiyorlar. Pes yani. Atlet ile ciksalar daha güzel durur. Böyle Pembe, Mor formalar cikaran utanmiyor mu? Bizim Yönetim biraz akli varsa, Taraftarlar ile beraber calisirlar, hem formalar cok daha iyi görünür hemde daha cok satilir.

Beyaz Forma nasil güzel görünür:

2013_galatasaray_uniform_design___2_by_yldrmtayfun-d609t96.jpg

mdpld.png

pvqgd.png

Ücüncü formada, böyle tarslarda olabilir:

mdpj2.png

Kusura bakmasin kimse, ama bu seneki Mor ve Beyaz forma cok kötü gözüküyor. Bide utanmadan kimse kusura bakmasin tam tamina 139 Lira istiyorlar. Pes yani. Atlet ile ciksalar daha güzel durur. Böyle Pembe, Mor formalar cikaran utanmiyor mu? Bizim Yönetim biraz akli varsa, Taraftarlar ile beraber calisirlar, hem formalar cok daha iyi görünür hemde daha cok satilir.

Beyaz Forma nasil güzel görünür:

2013_galatasaray_uniform_design___2_by_yldrmtayfun-d609t96.jpg

mdpld.png

pvqgd.png

Ücüncü formada, böyle tarslarda olabilir:

mdpj2.png

Kırmızı forma güzel ama diğerleri kötü bence.

Hele telekomun o harfini bayrakla yazmak nasıl bir yaratıcılık örneğidir çözemedim :D

tapatalk

Kendi tasarımım değil, bir yerden alıntı yaptım. Gönlümdeki kit budur şahsen.

1415showset27.png

Tabi Türk Telekom yerine anlaştığımız sponsor gelecek. Ortadaki parçalıda sponsor diğer ikisindeki gibi ortaya gelecek.

Üst Alt