GSC Haber - Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray 2020-21 Sezonu Formaları Sızdı

2. forma çok güzel. Sarı ve kırmızının arasında şu garip titreyen çizgilerin olduğu ilk forma ise bence şık değil. Bizim gibi köklü takımlara daha oturaklı daha sadece tasarımlar yakışıyor.

Bu sızıntıyı yapan kim? Kendimi bildim bileli formalar sızıyor. Bu büyük bir zaafiyet! Kasti bir şeyse haberler sızdırıldı olarak yayımlansın!
Bu sizintilari uretici firmalar kendileri bilerek sizdirir. Boylece belese reklamlarini yapmis olurlar ve piyasada markalarini sicak tutmus olurlar. Bu olay nerdeyse her sektorde vardir. Ozellikle de donanim sektorunde. Mesela, yeni bir islemci veya ekran karti ailesinin cikis tarihine aylar varken tum sentetik testleri cinli haber sitelerine duser (ureticisi bilerek sizdirir), ordan da irili ufakli dunyanin butun teknoloji sitelerine yayilir.

kirmizi forma bana su formayi hatirlatti

Galatasaray Home voetbalshirt 2001 - 2002.
Ffm021 20010911 Istanbul Turkey Lr Behinds Hasan Foto editorial en ...
Bu forma çok güzeldi ya.

Benim çocukken vardı, bahçe de top oynarken tel örgüye takılıp yırtılmıştı. Ne kadar ağlamıştım sonra.

sent via GSC

Ben hepsini cok begendim. Zaten bizim taraftarin yillardir cikan forma serilerinden birini begendigine sahit olmadim henuz. :D

Adamlar farkli bir sey yapsalar, biz koklu bir kulubuz bize sade tasarimlar yakisir diyorlar. :D
Formayi makyajlayip cikarsalar, bu Nike bize niye her sene ayni formayi cikariyor diyorlar. :D

sade forma yapmayi niye dusunmuyolar illa sacma boya paketleri gibi forma yapiyolar, ilk sayfada belirtmistim gerci ama neyse almayacagim bu sene bu sekilde cikarsa forma

Üst Alt