Galatasaray Alexander Büttner'i Transfer Edemedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ciddi ciddi imkan olsa forvet yerine sol bek alacaklarmış, bu kulübe en büyük hizmetiniz istifa olacaktır, gelecek yönetimin önünü bari açın.

Böyle bir transfer atağı olduğunu yeni duydum. Bizimkiler kimi transfer edeceklerini basınla paylaşıyorlar... Sallama haber ya da gaz alma operasyonu gibi.

Ne mal adamlar bunlar. Transfer etmeyi düşündüğü adamın transfer olduğundan haberleri yok. Böyle gerizekalı yönetim olur mu? Şimdi diyeceksiniz ki sol bek gerekli mi diye ama onu tartışmıyorum farkındaysanız, birini almaya niyetleniyorsunuz ama onu çoktan başkası transfer etmiş haberiniz olmuyor. Güler misin ağlar mısın :42::hang:

Gayet normal değil mi sence ? Senin başkan olduğun takım maç oynuyor.Yeniliyor yada yeniyor.Gazetecilere diyorsun ki bugün maç mı vardı ? Yok böyle komedi.Başkan olmuşsun ama takımının maçından haberin yok.Dünya değilde sanki marsta jupiterde yaşıyorlar.O yüzden bu habere pek şaşırmadım.

Carole seni hoplatsın emi moruk carole kaç maç oynattında memnun değilsin geldiğinde sakattı zaten numara yapma ulan adam ol de ki ben yerli seviyorum carole kim benim 11 e girecek önce yerli olsun sonra gelsin de daha inandırıcı olur.

Gayet normal değil mi sence ? Senin başkan olduğun takım maç oynuyor.Yeniliyor yada yeniyor.Gazetecilere diyorsun ki bugün maç mı vardı ? Yok böyle komedi.Başkan olmuşsun ama takımının maçından haberin yok.Dünya değilde sanki marsta jupiterde yaşıyorlar.O yüzden bu habere pek şaşırmadım.

Ben bu kadarına pes dediğim için şaşırdım açıkçası. Transfer denemesi yaparsın, bütçene uymaz yapmazsın anlarım da transferini düşündüğünün birinin başka takıma transfer olduğunun bilinmemesi yok artık dedirtti.

Carole'u beğenmeyip Olcan ve Baltayı oynatmak da ayrı bir skandal.

Denizli 80-90 larda hapis kalan yerli fetişisti teknik direktörlerden biri. Carole sakatlanana kadar bu takımın defansif açıdan en iyi oyuncusuydu.

Hamza hıyarının tabiri ile en dengeli adamdı bana kalırsa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt