Galatasaray Bakkal Hesabı ile Yönetiliyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Bakkal Hesabı ile Yönetiliyor!

Galatasaray Futbol Takımı ehli olmayan yönetici müsveddelerinin elinde gün be gün eriyerek Anadolu Takımlarının bile çoğuna nasip olmayan bir acemi mangası tarafından hiç edilmektedir.

Yapılan her icraat fiyasko, her icraat skandal, hep yanlış karar.

5 ayda skandaldan başka bir şey üretmeyen hemen her branşta Galatasaray markasının değerini yerle bir eden bu çapsızlar gitmedikçe burnumuzu doğrultmamız da imkansızdır.

Ünal Aysal'ın bıraktığı enkazı toparlamak gibi bahaneler ile 3 senemizi, zamanında Polat'ın yaptığı gibi heba edecek bu yönetime DUR demek ve her yerde TEPKİSİNİ KOYMAK DA GALATASARAY TARAFTARININ BORCUDUR.

Stadyuma 5.000 kişi değil 40.000 KİŞİ GİDİP İSTİFA DİYE BAĞIRMADIKÇA, TOPLU PROTESTOLAR DÜZENLENMEDİKÇE BU İŞ UYUŞUK TWİTÇİ TAYFA İLE OLMAZ, OLAMAZ.

Herkes artık bir silkelenip kendine gelerek, üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelidir.

Bakkal hesabı ile bileklik projeleri ile, çorap altına kadar yok pahasına peşkeş çekilen sponsorluklar ile batan gemi doğrultulamaz.

Stada gidip yönetim istifa diye bağırsan UA malları kavga çıkartır. Yalaka UA kendine çeki düzen vermeden taraftar hiçbir cacık yapamaz malesef. Özellikle tribünde zor bu iş.

Aslında başlık ile yeterli içine bir şey yazmaya da gerek yok.

İSTİFA EDENE KADAR BİZE RAHAT YOK.

Twit değil protesto lazım. Tek çözüm 5.000'e değil 40.000 ile oynayıp bu adamlar gidene kadar haykırmaktır.

uA da yanınızda olsa, stad full olup istifa sesleri ile inlese kimseyi tınlayacaklarını sanmıyorum. Gündem değiştirirler hatta bu konuda TFF'yi bile kullanabilirler, en kötü Denizli gönderilir...

Galatasaray'da parayı veren başkan oluyor.

Aslında başlık ile yeterli içine bir şey yazmaya da gerek yok.

İSTİFA EDENE KADAR BİZE RAHAT YOK.

Twit değil protesto lazım. Tek çözüm 5.000'e değil 40.000 ile oynayıp bu adamlar gidene kadar haykırmaktır.

Maça gelenlerin %60 ı çekirdek falan çitliyor diğer %40 ı da her halükarda yönetimi destekliyor. Ben kapalı tribünde ayakta maç izliyorum diye azarlandığımı bile bilirim. Protesto işi zor yani bayağı.

images

Üst Alt