Galatasaray Balotelli'yle Temasta! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Balotelli'yle Temasta!

Milan, il Galatasaray contatta Raiola per Balotelli

C_4_articolo_2018631_upiImagepp.jpg

İtalya basınından haberler gelmeye devam ediyor.Son olarak Cimbom'un menajerler aracılığıyla ciddi temasta olduğu,Galliani 'nin Brezilya 'dan döndükten sonra milanla resmi görüşmelerin başlayacağı iddia edildi.

Milan, il Galatasaray contatta Raiola per Balotelli  - Tgcom24

Balotelli gelirse burak kenara çekilir, yabancı sınırlaması yüzünden çok sıkıntı çekeriz, acaba bizim yönetimin bir bildiğimi mi var bu konuda AB kuralı filan

çok istikrarsız şahsen istemem basına vereceği malzeme de cabası keyfi gelirse oynayan tiplerden hiç çekilmez

Fener maçı öncesi bir barda falan yakalansın asar bizim taraftar.

Parti yapıyor diye Jo'yu kovan takımız. Dünyanın en muhafazakar taraftarına sahibiz.

Tutulmaz bizde bu adam.

ben hep drogbadan sonrasını düşündüm..drogbadan sonra kimi koyucaz yerine diye..aklımda bi pato,bi balotelli var...bi de son olarak gomis..:dispirited:

Fener maçı öncesi bir barda falan yakalansın asar bizim taraftar.

Parti yapıyor diye Jo'yu kovan takımız. Dünyanın en muhafazakar taraftarına sahibiz.

Tutulmaz bizde bu adam.

Aralarında ki fark jo başarılı olamadı, balotelli burda topunu oynarsa hırslı olup takımı ateşlerse( Aynı melo gibi) taraftarın birşey diyeceğini zannetmiyorum. Yeter ki topunu oynasın

Hani genc kizlara denir ya "hanim hanimcik". Iste onun maskulin versiyonu futbolcu lazim bize. Böyle yaramaz adamlar tutunamaz buralarda :D

Oglum adam Ingiltere, Italya gibi liglerde kafasina göre takiliyor, burada kim bilir neler yapar.

Bunlari gectim de. Bu adami rahat 20+ Milyon € üzerine satabilirler. Hic düsünen yok mu onca parayi kim verecek diye.

"Evet.. Mario. Mario komik bir oyuncuydu. İnter'de geçirdiğim iki yıl için sadece Mario hakkında 200 sayfalık bir kitap yazabilirim. Ama kitap bir dram hikayesi değil, bir komedi olurdu. Bir hikaye hatırlıyorum. Şampiyonlar Ligi'nde Kazan deplasmanındaydık. O maçta bütün forvet oyuncularım ya cezalı ya sakattı. Ne Milito, ne Eto'o, Elimde kullanabileceğim sadece Mario vardı. Mario, oyunun 42. dakikasında sarı kart gördü."

"Devre arasında 15 dakikamın 14 dakikasını sadece Mario'ya ayırdım. Ona, yedekte başka forvetim yok, seni çıkartamam, sakın kimseye dokunma, sadece topla oyna, topu kaybettiğinde reaksiyon gösterme, biri seni provoke ettğinde sinirlenme, hakem hata yaptığında tepki gösterme, LÜTFEN Mario dedim.

Dakika 46 kırmızı kart.

Jose Mourinho :D

Buna benzer bir çok komik durumlar mevcut. Bir benzin istasyonunda benzin almak için durmuşken, o an orada olan herkesin deposunu fulletip ücreti kendi verdiğini. Manchesterde öğrencilerin kütüphaneye olan borçlarını kapatmak istediğini fakat görevlinin bu ücretin öğrenciler tarafından verileceğini söylemesi üzerine bütün öğrencileri bahçeye çağırarak para verdiğini ve borcunuzu kapatın dediğini balotelli hayranlarından dinliyoruz.

Alındığı taktirde Balotellinin Galatasaraya değil, Galatasarayın balotelliye alışması gibi bir süreç yaşarız sanırım.

Üst Alt