Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır?

Ilk basta favorim Ünal Aysal di, simdi azcik daha önde olan bana göre Sayin Helvaci.

ama kim secilirse secilsin, ilk basta izlicem ve kimsenin taraftari olmicam. her gelenden degisiklik bekledik, ve hersey daha da kötü ye gitti. Ilginc olan, kimse Haldunu almadi...

simdi adnan polat ve adnan polatcilar kimi desteklicekler, merak ediyorum

aysal = abramovich - Galatasarayda abramovichlere yer yoktur .

helvaci = hain - oy yoktur

turgay = saka - oy nasil verirsin

:)

ben sade vatandaş UGURUM YATLARIM HOLDINGLERIM KATLARIM YOK AMA HEPSINI ADAMLIKTA KATLARIM ;) ;) ;) ;)

SADE BIR VATANDASDA GALATASRAY GIBI GUZIDE BIR KULUBU YONETEBILIR

Benim icin yandaş yok vatandaş var ben oyuncularımı orta saha defans diye ayırmam yaşlı genç diyede ayırmam benım için sadece forvet var ben gole bakarım

Hooohaaaa Diyorum Arkadaslar...!!

Saat Almanya verimine göre Sabah 03:00 olmus ve ben Yildiz TV´den TV 8 Programindaki konusmasini dinledim...

Ben bu Adami Ciddiye bile almiyordum ama Mehmet Helvaci tam tamina benim düsündüklerimi söyledi..!!

Adam Tam Tamina ben Galatasaray´i nasil yönetmek istesem o sekilde yönetecek..!!

Birde Üstüne Ali Dürüst´ün "Kadromuz yeterli" demesi beni Ünal Aysal´dan baya soguttu...

Hayirlisi..!!!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanlık Seçimi Araştırması

Sayın Katılımcı,

Galatasaray Spor Kulübü 15 Mayıs 2011 tarihinde önemli bir seçimle karşı karşıya. Üç değerli aday ve ekipleri Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı'na layık olmak için yarışıyorlar.

Seçim sürecinde biz Galatasaraylıları daha iyi bilgilendirmek ve kararımızı daha iyi vermemizi sağlamak amacıyla kısa bir anket hazırladık.

Yarışan adaylardan tamamen bağımsız olarak hazırlanan bu ankete katılmanız ve soruları yanıtlamanız hepimizin daha bilgili olabilmesine büyük katkıda bulunacaktır.

Araştırma çalışmasıyla ilgili her türlü sorunuzu Galatasaray Spor Kulübü 10450 nolu üyesi Emre Erdoğan'a yöneltebilirsiniz. Kendisinin iletişim bilgisi ektedir.

Vereceğiniz yanıtlar tamamen gizli tutulacak ve araştırma sonuçları Çarşamba gününden itibaren herkese açıklanacaktır.

Katılımınız için teşekkürlerimizle;

Dr. Emre Erdoğan

GSL -122; GSK -10450

emre.erdogan_at_infakto.com.tr

Galatasaray Spor Kulübü Başkanlık Seçimi Araştırması

Linki kullanarak ankete katılabilirsiniz.

Adnan Polat'ın Turgay Kıran'ı destekleyeceği konuşuluyor, bu konuda bilgisi olan var mı?

Mehmet Helvacının söylediği her söz kuru sıkıdır. Seçimi kazanmak adına yapılan manevralar. Madem böyle vizyonu vardı, neden yönetimdeyken yapmadı ya da söyledi projeleri Adnan Polata önermedi. Adnan Polat enayi mi böyle projeleri reddedecek kadar. Eğer gerçekten vaadlerini gerçekleştirecek kapasitede olsaydı, bunu yönetimdeyken yapardı. Şimdi hikayeden sallıyor. Es kaza seçimi kazansa, ya sağa sola para saçıp çarçur edecek ya da taraftara sabır bekleyin yalanını uyduracak.

Renktaşlar ; Ulusoy,Polat,Alp Yalman ve bazı grupların Kıran'ı destekleyeceği konuşuluyor.Kongrede Aysal'a ve derin Galatasaray'lılara darbe vurulacak falan deniliyor.Bilgisi olan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt