Galatasaray, Belhanda ile Her Konuda Anlaşmaya Vardı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Belhanda ile Her Konuda Anlaşmaya Vardı!

Belhandayı alıyorsak tudor kadro mühendisliği devrede diyebiliriz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeter valla bıktım artık tek forvet izlemekten takımı, artık çift forvet oynayalımda gözümüz şenlensin biraz. Sneijder varken olmaz demeyin boşuna, adam 2 gibi ciğersiz 2 bekin varsa kanatları onlar hallederler.

................... Muslera..............
xx1xx... Serdar... Pepe... Clichy
..................... Leiva.................
.........Selçuk............Belhanda....
....................Sneijder...................
...........Gomis......... Bacca.........

Ne yazıkki Selçuksuz kadro yapamıyorum, yedek kalmaz, o kadar parayı bırakıp gitmez. Elimiz mahkum yapcak bişi yok.

Tudor yapar mi bilmiyorum, ama cift forvete gecsin. Cift forvet ile de basarisiz olabilir, ama tek forvet ile basarili olamaz gibi bir durum var. Bu ligde son yabanci hoca da 4-4-2 ile sampiyon oldu 10 sene önce.

Yabanci hoca ve tek forvetli sistem, resmen sasmayan bir basarisizlik öyküsüdür.

sneijderin miadi doldu gibi belhanda hem 27 yaşında daha ligi süpürebilir avrupadada bişeyler yapar

Hani reis Belhanda çeviktir top sürer şutları bitiriciliği var oyun kuruculuğu var tamamdır ama Sneijder seviyesinde bir 10 numara değil eğerki sol kanat alındıysa sol kanat için uygun olmadığını düşünüyorum zaten kesinlikle

Ama dedikleri gibi Sneijder'den bonservis elde edip sattıysak Dursun standartlarında yerine Belhanda'nın konulması kötü değil kesinlikle

Üst Alt