Galatasaray-Beşiktaş Derbisinde 2017-2018 Sezonunun Seyirci Rekoru Kırıldı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Beşiktaş Derbisinde 2017-2018 Sezonunun Seyirci Rekoru Kırıldı!

Böyle kalacak mı diyorsun
kuvvetle muhtemel...bundan sonra bizim yapacağımız ancak dış cepheyi aydınlatmak sarı-kırmızı ve gündüzleri de dikkat çekecek şeritler halinde olur bu zaten herhalde; yeni kiosklar ve standlar açılır, aslanlı yolda düzenleme yapılır zaten yer yok ki iyice doldurmuş oluyoruz fünikiler, aslanlı yol dükkanları, gs store, salon ve stadla...

Bu oval kismin tam ters tarafina bir restorant acilacak dediler
Olabilir üstat da dediğim gibi orjinal halinden daha gösterişli olmayacaktır. Vesile oldun bir bilgi de şu Sinan Renktaş galiba daha önce kapalı salon hakkında birkaç kez yazdığım gibi the venue planından vazgeçiliyor...

Yani yönetim ankaraya bir ziyaret daha yapıp bodrum katları yapmaktan vazgeçip kot farkından faydalanmayacak maliyetlerden ötürü. Yani plaza katından ibaret olacak ve tribünler abdi ipekçi gibi yekpare ama farklı olarak oval olacak bu şu demek; burada yapılması planlanan cafe ve catering alanları iptal...Konferans ve antrenman salonları da iptal sadece basket maçlarının oynanacağı 7.500 kişilik bir kapalı salon olacaklar gişesi-kiosku-helası-soyunma odasıyla...Sadece devlet 14.000 kişilik projemizi kabul etmemiş Tayyip Erdoğan'ın 15.000 kişilik yapın telkini üstüne kabul etmiştik. Şimdi eğer devlet kabul ederse 7.500'e düşürüp maliyeti azaltacağız ki bu bile hem wolkswagen hem de akatlar arenayı katlamak demek...Bence yeterli...

Galiba devlet bunu kabul edecek zira floryada bir kapalı spor salonu bırakıldı hatırlarsan konuşmuştuk sinan işte orada da şimdiki gibi basket takımı toplanıp antrenman yapacak dolayısıyla devlet kapasite indirimine izin verir. İmara da aykırı değil sonuçta kot farkı terkinleri etkilemeyecek.

Bir de mecidiyeköyü konuşmuştuk burada iptal olan konferans salonu neden orada olmasın sinan? ne dersin ben oteli plazaya çevirelim demiştim?

Vay be, zirvedeki maça gitmiştim. Kahrolmuştuk ama sonunda kadıköy'de şampiyonluk gelmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt