Galatasaray, Bony'de Israrcı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Bony'de Israrcı!

cimbom-bony.jpg

Sarı-Kırmızılı ekibin, Fildişili golcü için yaptığı 1.5 milyon euroluk kiralama teklifini artıracağı öne sürüldü.

Galatasaray'ın Wilfried Bony için Manchester City'ye sunduğu teklifi artıracağı iddia edildi.
Hürriyet'in haberine göre daha önce İngiliz kulübüne 1.5 milyon euro karşılığında kiralama teklifinde bulunan Sarı-Kırmızılılar, Guardiola'nın Bony için olumsuz rapor vermesi halinde bu rakamı 2 milyon euroya çıkaracak.
Hücum hattını Fildişili yıldızla güçlendirmek isteyen Teknik Direktör Riekerink'in de gerekli fedakarlıkların yapılmasını istediği, bu nedenle Galatasaray yönetiminin ikinci kez İngiltere'ye gideceği belirtildi.

CHEDJOU: BONY ÜST DÜZEY BİR GOLCÜ!
Öte yandan Galatasaraylı yöneticilerin Bony'yi yakından tanıyan Aurelien Chedjou'dan da yıldız isimle ilgili görüş aldıkları ve Kamerunlu futbolcunun Bony için “Bize sınıf atlatır. Galatasaray’da büyük işlere imza atar. Bony üst düzey bir golcü. Takımın performansı için önemli ve buna değecek bir futbolcu. Türkiye Ligi’nde çok iş yapar ve Galatasaray’da hücum hattını çok iyi yerlere taşır” yorumunu yaptığı ifade edildi.

Galatasaray, Bony icin sunduğu teklifi artırıyor - Goal.com

Ayrica Yaya Toure siyahi oldugu icin gonderildigini zannetmiyorum. Yaya Busquetsden daha iyi ama Busquets Barca sisteminde Yayadan daha iyi. Mesele bu. Pepi fazla sevmem ama adam irkci degil.

Bana göre transferini ummak hayalden başka bir şey değil.
Bütçemizin çok üzerinde maliyeti olan bir futbolcu. Guardiola Bony'i Galatasaray'a hediye ediyorum dese değişen bir şey olmaz. Adamın isteyeceği yıllık ücret UEFA'nın bize belirlediği maaşı aşar nitelikte.

Şu ana kadar adı geçip de azıcık mantıklı olan isimlerden bize en uygunu benim gözümde Niasse'dir. En kalitelisi demiyorum, çünkü diğerlerini almanın zor ya da diğer transferlerin kalitesini düşürecek maliyette olduğuna inanıyorum. Galatasaray'ın forvetten önce 2 tane dinamik orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. Bu sezon Avrupa kupalarında yokuz. Yani sakatlık olmazsa Podolski de A kalite bir forvet. Bir yanında Bruma, bir yanında Sinan, yedekte de Yasin ile lig gider. Ama Hamit ve Selçuk'la lig gitmez. Zaten bir forvet alıcaz. Ama bu forveti alırken 2 orta alan ihtiyaımız olduğunu aklımızdan çıkarmamamız şart. Yani orta alanlardan fedakarlık ederek forvete ayıracağımız bütçe sezonu etkileyecek bir hata olur. O nedenle şimdilik ismi geçenlerden Niasse artı 2 orta alan oyuncusu diyorum.

Bony gelirse tabi ki çocuğumu keserim. Fakat saydığım sebeplerden transferi imkansız gibi.

Bana göre transferini ummak hayalden başka bir şey değil.
Bütçemizin çok üzerinde maliyeti olan bir futbolcu. Guardiola Bony'i Galatasaray'a hediye ediyorum dese değişen bir şey olmaz. Adamın isteyeceği yıllık ücret UEFA'nın bize belirlediği maaşı aşar nitelikte.

Şu ana kadar adı geçip de azıcık mantıklı olan isimlerden bize en uygunu benim gözümde Niasse'dir. En kalitelisi demiyorum, çünkü diğerlerini almanın zor ya da diğer transferlerin kalitesini düşürecek maliyette olduğuna inanıyorum. Galatasaray'ın forvetten önce 2 tane dinamik orta saha oyuncusuna ihtiyacı var. Bu sezon Avrupa kupalarında yokuz. Yani sakatlık olmazsa Podolski de A kalite bir forvet. Bir yanında Bruma, bir yanında Sinan, yedekte de Yasin ile lig gider. Ama Hamit ve Selçuk'la lig gitmez. Zaten bir forvet alıcaz. Ama bu forveti alırken 2 orta alan ihtiyaımız olduğunu aklımızdan çıkarmamamız şart. Yani orta alanlardan fedakarlık ederek forvete ayıracağımız bütçe sezonu etkileyecek bir hata olur. O nedenle şimdilik ismi geçenlerden Niasse artı 2 orta alan oyuncusu diyorum.

Bony gelirse tabi ki çocuğumu keserim. Fakat saydığım sebeplerden transferi imkansız gibi.

Renktaş yanlış biliyorsun 65 milyon sınır koydu ya bize uefa o sınır dahilinde 20 milyon avro bonservis harcayabiliriz şuanda

Cezadan önce ffp ceza gelir diye geçiştirdi dursun şimdide 65 milyon sınır var diye uyutuyor bizi inan Eren derdiyok bile gelmeyecek

benim hatırladığım ilk göreve geldiği sene thuram gitii
Samuel Eto'yu harcadı
Yaya Toure'yi harcadı
bunların hepsi guardiola döneminde barçadan gönderdikleri

Thuram o donem 36 yaşındaydı ve kalp sorunu var diye biliyordum
Yaya da Busquetsden daha iyi topçu ama Barça sisteminde Busquets daha iyi
Eto'onun neden gönderildiğini tam olarak bilmiyorum

Üst Alt