Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Galatasaray Bradley ile her konuda anlaştı

Yaratıcı organizasyonlar ve varyasyonlar yapamadıktan sonra mücadele etsen, koşsan neye yarar? Bundan on sene önce olsaydı haklıydın. Bir tane de yaratıcı oyuncu alırdın, bütün yükü ona verirdin; geri kalan bütün oyuncuların mücadele gücü yüksek olurdu. O şekilde iş yapardın. Şimdi öyle olmuyor maalesef.
Türkiye ligini iyice abarttın adem :) Şl de falan oynasan haklısın bir maestro lazımdı ama türkiye liginde 2-3 pas yap gol pozisyonu buluruz.Hakan balta+bam+aydın oynarken gol atıyorduk,bu adamlar gelince resmen çağ atlayacağız hucum yönünden bana göre.Ayrıca Takımda yaratıcılığı olan Arda-Kewell-Bi nebze culio var.Bence başarılı oluruz.

mükemmel ötesi bir transfer bu adam loric cananın teknik ve iki yönlü oynayan hali.yanlış hatırkamıyorsam yazın dünya kupasında 18km koşmuş rekor kırdı pas verir alır. ne olur artık gönderin şu ayhan barış ve mustafayı.türk transferinden yana tercihimizide yiğit incedemirden kullanırsak biz kalan maçlarda 5 gol yemeyiz

son antrenmana çıkmamış.takımı da dogrulamış.kesin anlaşıldı galiba.hayırlı olsun

[video=youtube;UHSWJ86Fvk8]https://www.youtube.com/watch?v=UHSWJ86Fvk8[/video]

Türkiye ligini iyice abarttın adem :) Şl de falan oynasan haklısın bir maestro lazımdı ama türkiye liginde 2-3 pas yap gol pozisyonu buluruz.Hakan balta+bam+aydın oynarken gol atıyorduk,bu adamlar gelince resmen çağ atlayacağız hucum yönünden bana göre.Ayrıca Takımda yaratıcılığı olan Arda-Kewell-Bi nebze culio var.Bence başarılı oluruz.

Abarttın dediğin ligde sekizinciyiz Oğuzhan. :) Daha diblerini de gördük, ciddiye almak lazım. :)

Adnan polat ,adnan sezginin hiçbir medya kuruluşuyla ya da kişilerde telefonda veya başka bir şekilde görüşmüyor demişti.Yani adnan sezgini aradık,falan vs şeklinde haberlere itibar etmeyin.

Bradley konusunda bu kadar haberden sonra olumsuz bi gelişme olacağını sanmam

Forumun geç açılmasından anlamıştım bir transfer haberi olduğunu,umarım kesinleşir ve umarım hayırlı olur.

Dün gece Michael Bradley Galatasarayda diye yazmıştım. Sanırım olucak. :)

mükemmel ötesi bir transfer bu adam loric cananın teknik ve iki yönlü oynayan hali.yanlış hatırkamıyorsam yazın dünya kupasında 18km koşmuş rekor kırdı pas verir alır. ne olur artık gönderin şu ayhan barış ve mustafayı.türk transferinden yana tercihimizide yiğit incedemirden kullanırsak biz kalan maçlarda 5 gol yemeyiz

Abartın abartın 65 km koştu diolla.

Bradley antremana'da çıkmamış benim için bitmiştir. Hayırlı olsun arkadaşlar.

bradley.jpg

Ligde gol atmak zor. Özellikle Kayseri, Trabzon, Bursa falan adamlar çok zor gol yiyor. Şampiyonluğa oynamak için Bradley gibi çift yönlü adamların yanında Misimovic/Formica tarzı yaratıcılığı yüksek adamlara elbette ihtiyaç var.

Formica turu bir oyuncu alinmali gerekirse kewell yollanmali ofansif biri alinmali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt