GSC Haber - Galatasaray: "Bu pozisyonda el yok, sizin o kirli elleriniz var! Utanmazlar!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Bu pozisyonda el yok, sizin o kirli elleriniz var! Utanmazlar!"

açık açık tehdit edin artık çekiliyoruz biz böyle oluyorsa diyin ya , ulan şimdi bunlara gidip hatay maçında kaybettirirler en sinirlendiğim de o sırf gaz almak için onun sebebi de biz bjkyle oynuyoruz diye ama.bilmem ne çocukları ya ulan şunlardan birinin başına kötü bir şey gelsin ya vardakinin yada hakemin de içimiz rahatlasın ya en azından biraz

Ulan adamlar ortada hic bi veri olmamasina ragmen senin futbolcunu pfdk’ya sevk ettiler cikip 2 kelime twit atmadiniz.Bugun twit atacağınıza cikin acil basin toplantisi yapip karistirin ortaligi.Yeter artik vasifsizliginizdan bıktık.Ne pisirik adamsiniz ya.Cikip basın toplantisi yapip sikiyosa İcardi’ye ceza verin de gorelim hadi bakalim nasil Uefa’ya sikayet ediyoruz sizi diye tehdit edeceksiniz.Bu ulkede bagirip cagirmazsan dinletemezsen kendini.Bi turlu ogrenemediniz.Bagirip cagirip hakemleri rakip futbolculari tehdit edeceksiniz.Hala degerli rakibimiz degerli hakemler onlar bunlar diye gul dagitiyosinuz herkese.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yok ya. Bakıyorum bakıyorum penaltı arıyorum, görmeye çalışıyorum ama yok. Onların gözüyle bakmaya çalışıyorum yine yok. Burada penaltı çalmak için herşeyden vazgeçecek kadar satılmış olmak gerekiyor.

Ben artık gerçekten yoruldum ya. Yoruldum ve tiksindim. Yorgunluk ve mide bulantısı birbirine karışıyor şu yapılanları her gördüğümde.

Bizim futbolcumuz olmayan hareket yüzünden PDFK'ya sevk edilir, rakip takım olmayan elle müdahaleden penaltı alıp maç kazanır. Nasıl bir tezgahın içine düştük arkadaş?

Cikip tff'yi, mhk'yi istifaya cagirip ondan sonra da bu serefsiz var ve hakemin dudugunu astiracaksin. Cocuk mu kandiriyorsunuz siz ya

Abi çıkın her hafta bu lig şikeli izlemeyin . Digiturk aboneligine boşuna para vermeyin diye demeç vermeniz lazım.yoksa düzelmez bu iş.

tweet atsalar açıklama yapsalar ne olacak atı alan üsküdarı geçti.bütün yönetimin abv ilk defa mı oluyor bu sene başından beri böyle.

Bu açıklamayinın üstüne Erman denen şey çocuğu Pozisyonu konuşmak yerine Galatasaray'a Laf atıyor. Umarım kulüp bunun için gerekeni yapar kimse Galatasarayla lan lun diye konuşamaz

Üst Alt