Galatasaray, Burger King ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Burger King ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Herkes obez ve Diyabet olsun insanların önemi yok yaşasın eurolar. Biz bunu yapmamalıydık. Utanmadan bide yiyin diyor terra da olduğu gibi bu tarz sponsorluk anlaşmaları sporla uğraşan alanlardan uzak kalmalı. Şimdi çok tepki gelir ama ben diyabetim umarım destekleyenlerin çocukları kendileri yada yakınları bu hastalıkla uğraşmak zorunda kalmaz

Herkes obez ve Diyabet olsun insanların önemi yok yaşasın eurolar. Biz bunu yapmamalıydık
Eğer espri yaptıysa, ki zannetmiyorum, okey. Ama hareketsizlik, PlayStation başında geçen çocukluk, aşırı şeker vs verdiği zararlar almış başını giderken bu açıklama çok talihsiz olmuş.
Cahilce bir açıklama. Başkan dediğin biraz olgun ve bilge insan olur.
Sponsor olacak anladık ama birşey söyleme. Yada Burger King ile imzaladık de bitsin.
Bol bol Burger yiyin Galatasaray Başkanı kalitesine yakışmamış...

Eğer espri yaptıysa, ki zannetmiyorum, okey. Ama hareketsizlik, PlayStation başında geçen çocukluk, aşırı şeker vs verdiği zararlar almış başını giderken bu açıklama çok talihsiz olmuş.
Cahilce bir açıklama. Başkan dediğin biraz olgun ve bilge insan olur.
Sponsor olacak anladık ama birşey söyleme. Yada Burger King ile imzaladık de bitsin.
Bol bol Burger yiyin Galatasaray Başkanı kalitesine yakışmamış...
Baksana renkdaş 20 yaş altı %60 Galatasaraylı. Herkese yiyin diyorum demek ne demek. Başkanın iyi bir danışmana ihtiyacı var. Kimse kusura bakmasın ama çok cahilce bir açıklama yapmış. Sporun lokomotifi olan takımın başkanı hamburger yiyin diye yalvarıyormuş saçmalığa bak

Baksana renkdaş 20 yaş altı %60 Galatasaraylı. Herkese yiyin diyorum demek ne demek. Başkanın iyi bir danışmana ihtiyacı var. Kimse kusura bakmasın ama çok cahilce bir açıklama yapmış. Sporun lokomotifi olan takımın başkanı hamburger yiyin diye yalvarıyormuş saçmalığa bak

menü başına 1.6 tl sadece burger değil başka firmalarda var ekstra kaynak hayırlı olsun

cengiz başkan da dedi 1. oluruz satışlarda bence de açık ara birinci oluruz

Aynen oysaki kimse fastfood yemiyor bimden ne olduğu belli olmayan çakma markalarda yemiyorlar.

Zararlı mı? Evet hemde ok geleceğimizi çöpe atıyoruz ama kimse durduramıyor bu akımı 5 yaşındaki bebe mcjunior diye ağlıyor.
M.C. Dedi diye koşup burgerking'e gidecek değil insanlar.

"Burger King olarak bilinen TAB Gıda ve 6 markasıyla, rakip 2 kulübümüz imzaladığında taraftarlarımızın nabzını ölçtük. 'Artık Burger King yok, başka marka yiyeceğiz' diyorlardı. Şimdi artık fastfood yiyecekseniz lütfen Burger King yiyin diyorum."

Haberde geçen metin bu linç etmeyelim belki rica ettiler başkandan. bende yemem daha demiştim rakip takım anlaşmalarından sonra.

menü başına 1.6 tl sadece burger değil başka firmalarda var ekstra kaynak hayırlı olsun

cengiz başkan da dedi 1. oluruz satışlarda bence de açık ara birinci oluruz
Hocam problem başkanın herkese yiyin diyorum hedef kitlemiz 20 yaş altı %60 Galatasaraylı diyor. Yapmasın böyle saçma bir açıklama. Bak 7 yaşından beri tip1 Diyabetim dünyada 460milyon şeker hastası var. Bu 2040 yılında 650milyonu geçecek. Hastalık hakkında bir fikrin varmı bilmiyorum ama bu katkılı yiyecekler obez ve dolayısıyla diyabete sebep oluyor

Bence 4 takımın yarışacağı bir lig olmalı. En çok menüsü tercih edilen takım bonus para kazanmalı aylık 250 bin lira extra gibi. O zaman iki taraf da daha çok kazanabilir.

Aynen oysaki kimse fastfood yemiyor bimden ne olduğu belli olmayan çakma markalarda yemiyorlar.
Olay burger değil zaten spor takımlarının bile bile bu anlaşmalarla kuruldukları amacın dışına çıkması. Yoksa herkes özgür. Milyonları temsil eden Galatasaray camiasının bu şekilde dikkatsiz olması bana mantıklı gelmiyor

Üst Alt