Galatasaray CC Erkek Basketbol Takımı 2009-2010 Sezonu Kadrosu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray CC Erkek Basketbol Takımı 2009-2010 Sezonu Kadrosu

Cevap: Galatasaray CC Erkek Basketbol Takımı 2009-2010 Sezonu Kadrosu

Avrupa Sampiyonasinda piyasaya bir cok bosta olan pivot oyuncu cikti.

Takimimizin bunlardan bir tanesini kadroya katmasini bekliyorum.

Direk ilk 5 başlayacak bir 5 numaraya ihtiyacımız var.Maçları Cemalle,Eren'le zor götürürüz.Bu 5 numara Ermal olursa çok iyi olur bence.Ama bu 5 numara oyuncusunun yabancı oyuncu olmasının taraftarı değilim.Yabancı sayısı arttıkça diğer yabancıların süresi düşer ve daha az verim alırız.

Jasaitis ve Darıus Washington çok yerinde transferler ama yıllardan beri Galatasarayımızın en büyük sorunu "istikrar" olmuştur. Takımın sürekli değişmesi büyük handikap ama bu sezon yapılmak istenen şey bence bu istikrarı yakalamak yabancı oyuncular için bu belki zor ama yerli oyuncuların bizi bir süre götüreceği kanaatindeyim.

Pivot mevkiine bir oyuncu transferi yapılması apaçık ortada keza Wilkinson da Rancik de o bölgeden çok 4 numara gibi gözüküyorlar. Pota altına ağırlığını koyabilecek bir isim alabilirsek saydığım diğer iki oyuncu ile ribaundlarda bir sorun yaşamayız.

Bu sene başarının gelmesi zor gözüküyor ama takım kaliteli ellerinden geleni yapacaklarına da hiç şüphem yok. Basketbol şubemizin artık "takımımız budur" demesi gerekiyor. Umarım takımda güzel bir hava sağlanır ve maksimum başarı ile bir sezonu bitiririz.

Direk ilk 5 başlayacak bir 5 numaraya ihtiyacımız var.Maçları Cemalle,Eren'le zor götürürüz.Bu 5 numara Ermal olursa çok iyi olur bence.Ama bu 5 numara oyuncusunun yabancı oyuncu olmasının taraftarı değilim.Yabancı sayısı arttıkça diğer yabancıların süresi düşer ve daha az verim alırız.

aynen :2_thumbs_up_-_anima

inanın gelecek vaat eden oyuncular getirsinler 3 4 yıllık imza atsınlar ben 2 yılımızın gitmesine razıyım ..

Şu tarz bir kadro rahatlıkla kurabilirdik.Biraz vizyon olsa.

Kerem Tunceri(1)

Hüseyin Besok(5)

Ermal Kuqo(4-5)

Simas Jasaitis(2)

Tufan Ersöz(2)

Charles Gaines(3-4)

Bo McCalebb(1)

Evren Büker(2)

Fatih Solak(3)

Milos Teodosic(1-2)(bu biraz uçtu ama 2 sene önce alsak olabilirdi)***

Murat Kaya(2)

Bu sene Basketbol ve diğer branşlara biraz daha ağırlık vermek lazım.

Canaydın döneminde nerdeyse Futboldan başka branş kalmayacaktı, İyi ki Adnan Başkan bu yönden daha aktif.

5 numara'ya mutlaka Ermal Kuqo alınmalı yoksa,Cemal,Eren ikilisi hepimizi kanser eder bu sezon.

Semih Yüksel' Alıntı:
Cüneyt - Hüseyin - Graves - Milojevic 4'lüsünü yollamasaydık bu sene çok iyi bir kadromuz olacaktı. Hem yollamasaydık Milojevic de basketbol'u bırakmayacaktı.

1 Numarada

Cüneyt Erden

Darius Washington

Can Akın

2 ve 3 Numarada

Antonio Graves

Simas Jasaitis

Tufan Ersöz

Evren Büker

Murat Kaya

4 ve 5 Numarada

Hüseyin Beşok

Radoslav Rancik

Mike Wilkinson

Dejan Milojevic

gibi bir rotasyonumuz olacaktı. Şampiyonluğa oynardı bu takım. Hata yaptı yönetim.

Maç başlığında yazdığım yorum.

ermal'i efes almasaydı bjk alacaktı ne yazikki gs li yöneticilerimiz uyuyor. bari adam olsalarda sağlam bir 5 numara alsalar fatih solak başarısız bir oyuncu bize yabancı iyi bir 5 numara lazım

ermal'i efes almasaydı bjk alacaktı ne yazikki gs li yöneticilerimiz uyuyor. bari adam olsalarda sağlam bir 5 numara alsalar fatih solak başarısız bir oyuncu bize yabancı iyi bir 5 numara lazım

Ben 5 numaranın yabancı olmasının iyi olacağını düşünmüyorum,önceki yorumlarda da yazdığım gibi gelecek uzun yabancı olursa diğer yabancıların süresi düşecek ve verimleri azalacak.

Ben 5 numaranın yabancı olmasının iyi olacağını düşünmüyorum,önceki yorumlarda da yazdığım gibi gelecek uzun yabancı olursa diğer yabancıların süresi düşecek ve verimleri azalacak.

katılıyorum ancak bu saatten sonra tük bi 5 numara bulmak zor ermal iyi bir şanstı ama zor bi olasılıktı maalesef yabancı hakkımız burda kullanıcaz.

Üst Alt