Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı!

Sakho da uygun diil, satmaya çalışıyorlar. Zaten oyuncu da Ingiltere'den ayrılmak istemiyor. Ama gel gör ki istedikleri fiyatı alamadılar, Klopp çalışsın bakarız diye yeşil ışık yakmış. Yine de belli olmaz bu transfer işi.

City'nin ise şöyle bir olayı var, İspanya'da B takımı satın aldılar, Girona FC. Girona da La Liga'ya çıktı bu sene. Başta belli bir seviyenin üstündeki genç oyuncuları artık pişsin diye oraya yolluyorlar. Adamın İspanya'da kendi takımı varken niye yollasın ki başka yere? Orda oynayacak seviyedeyse oraya yollaması gayet normal, o da olmadı İngiltere, Fransa, İtalya'dan birinde oynatır.

Bunlar Girona'yı La Liga'da tutmak isteyecekler, düşmesin diye satamadıkları bazı iyi oyuncuları da oraya yollayabilirler, hem vitrin yapsın hem takımı ligde tutsun diye. Belki de onları yollamazlar bilmiyorum ama gençleri yollayacaklarmış.

Mesela ilerde takıma almak istedikleri ama genç tecrübesi az genç oyuncuları da oraya yollayacaklar diye okudum, Pablo Maffeo var sağbek geçen sene de orda oynamıştı, yine direk oraya yollamışlar. Bi tane de Brezilya'dan geleceği parlak denen bi herif aldılar oraya vermişler, ellerinde birkaç tane daha var çok iyi denen, onları da oraya yollayacaklar.

Barcelona ve Real Madrid'deki genç oyuncular da Barcelona B ya da Castilla'da (bunlar 2. ligde) pişiyorlar böyle.

Son düzenleme:
city nin belki en boş topçusudur lüzum yok ahmed den extra bir iş yapamaz stoperde belki sağbeki yedekler bizde

Denayer'in forumda bu kadar yerden yere vurulması hakkında ne düşünüyorsun.

Bu cocuk 22 yasinda yav. Semih'e gösterilen tolerans buna gösterilmedi 1 senede.

Bence kötü oyuncu degil, biraz rahat bi herif ama stoper icin cok hizli ve cok teknik bir adam. Burada önerildi sag bek oynayabilir diye ama ben yaninda iyi bir stoper ile cok iyi performans gösterebilecegini düsünüyorum acikcasi. Maicon tek hamle adami, topu aldi aldi yoksa hayatta bir daha yetisemez rakibe bu kalip bu yavaslilik ile.

Bu cocuk 22 yasinda yav. Semih'e gösterilen tolerans buna gösterilmedi 1 senede.

Bence kötü oyuncu degil, biraz rahat bi herif ama stoper icin cok hizli ve cok teknik bir adam. Burada önerildi sag bek oynayabilir diye ama ben yaninda iyi bir stoper ile cok iyi performans gösterebilecegini düsünüyorum acikcasi. Maicon tek hamle adami, topu aldi aldi yoksa hayatta bir daha yetisemez rakibe bu kalip bu yavaslilik ile.

Kesinlikle katılıyorum. Üstelik bu adam sürekli olarak istemediği takımlara kiralanıyor.

Denayer'i ben de beğenirim de bir stoper için asıl değerlendirme kriterlerini unutuyorsun.Dany de çok süratliydi ama nerde duracağını bilmiyordu o yüzden tutunamadı bizde.

Bizdeki haline bakarsa ahmet çalık--serdar aziz gibi adamlara göre fark yaratacak bir isim değil..fiziği çok iyi ve hızlı ama tüm defansımızda olduğu gibi kademe pozisyon bilgileri zayıf

Gelsin iyi oyuncu da Sinan Gümüş'ün zenci versiyonu gibi. Kendini geliştirmek konusunda ciddi mental sorunları var. Biraz duygusal bir oyuncu belki bu duygusallığı ile beraber kendini takıma vermesi sağlanabilir.

Üst Alt