Galatasaray Dergisi | 111.Sayı Bayilerde - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Dergisi | 111.Sayı Bayilerde

Cevap: Galatasaray Dergisi| 84.Sayısı Bayilerde

Atilla Abi büyük üstad bugün blogda yazabiliyorsam biraz da onun sayesindedir :)

Ne oluyor yahu! Dağılın!

:D

Valla ben de anlamadım ne iştir bu. Dergim bugün ulaştı elime. Arzu zaten haber etmişti senin blogu yine tanıtmışlar diye. Ben bu işten bir şey anlamadım cidden. Bir ay ara ile bir dergide iki kere tanıtılmak çok ilginç oldu. :)

Rüşvet hikayesinden böylece çok sağlam bir blog doğar :) Benim bütün amacım artık blogger'ların gelişmesi yönünde :)

Ne oluyor yahu! Dağılın!

Valla ben de anlamadım ne iştir bu. Dergim bugün ulaştı elime. Arzu zaten haber etmişti senin blogu yine tanıtmışlar diye. Ben bu işten bir şey anlamadım cidden. Bir ay ara ile bir dergide iki kere tanıtılmak çok ilginç oldu. :)
Abi cidden tekrar mı tanıtıldı.

Ne oluyor yahu! Dağılın!

Haberim yok ayaklarını yemem Atilla Bey..Rüşvet ver benim blogum tanıtılsın diye sonra sucsuz moda bürün:)

Bu demek oluyor ki gelecek sayıda bizim blogunda tekrar tanıtım şarkıları dönmeye başlayabilir :) İki kere tanıtılmak bizimde hakkımız :D

Bu demek oluyor ki gelecek sayıda bizim blogunda tekrar tanıtım şarkıları dönmeye başlayabilir :) İki kere tanıtılmak bizimde hakkımız :D

Atilla 'ya söyle o bu işleri iyi yapıyor.Bir de blogu öyle bir tanıtmışlar ki sanki Atilla & diğerleri şeklinde...

Bu Atilla'nın ünlü olucam diye yapmadığı kalmadı kaç yaşında adam ama hırs kötü şey bazen:p

Birşey soracağım dergiyi alanlara Arzu Hanım özellikle size :) Bana geçtiğimiz ayki sayıda ve bu sayıda hangi bloglar tanıtılmış bir yazar mısınız :) Çok makbule geçer.

Birşey soracağım dergiyi alanlara Arzu Hanım özellikle size :) Bana geçtiğimiz ayki sayıda ve bu sayıda hangi bloglar tanıtılmış bir yazar mısınız :) Çok makbule geçer.

Ekim Sayısı:

Peşindeyiz

Oha Be Prekazi

Senin Sevginle Yaşıyoruz

Kasım Sayısı

Mahalle Takımı

Kayıp Zamanın Peşinde(rrüşvet Blogu)

Armanın Peşindeyiz

Ekim ve Kasım ayında tanıtılan bloglar Atilla Abi'yi ayrı tutuyorum iddialı bloglar değil. Demek Galatasaray dergisi herkese el uzatıyor :)

Dergi bu ay Atatürk'ün Galatasaray'a imzaladığı fotografın posterini hediye etti.

Ayrıca Abdullah Beyin gönderdiği Fotograf nihayet dergide yerini almış:)

Üst Alt