Galatasaray, Diagne İçin Kasımpaşa ile Görüşüyor! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Diagne İçin Kasımpaşa ile Görüşüyor!

Basindan beri yaziyoruz

Elimizdeki butun para + Serdar + Eren = Trezeguet + Diagne

Hic fena olmaz, daha iyisini yapmalari mumkun degil. Ayrica iyi bir salary dump

Diagne ligin en iyi santraforu, Trezeguet bizde en iyi kanadina donusebilir

Ayrica bu iki adami PL'ye cakmak kolay olur

Diagne + Trezeguet bizde 1.5 sene oynasinlar CL'de falan iyi performans gostersinler bu ikiliden 35m gibi paralar kazanmak hayal olmaz
Serdar gitmez ki Hamza Kasımpaşa'ya. Eren bir ihtimal onun da bu dönem maaşını biz öderiz, alacakları vs tekrar konuşulur banko.

"BIRAKIN G.SARAY'A GİDEYİM" ―Diagne: "Hedefim 40 gol" Kasımpaşa yönetimine ayrılık talebini bildiren ve Galatasaray'a gitmek istediğini söyleyen Diagne, yönetimin direncini kırdı. Pazarlık masasından "ANLAŞMA" çıktı. Ödeme planlaması görüşülüyo

Adam bize gelmek istiyorsa Kasımpaşa’da ne kadar alıyorsa en fazla o maaşı teklif edeceksin. 1 milyon alıyormuş ama bizimkiler en az 2 milyon teklif ederler.
Eren belki oraya gitmek ister ama Serdar gitmez. Diagne ve Trezeguet paketi aslında fena olmaz artık.

Bence o kadar parayi bir adama gömemez cengiz. Adam insallah adma aliriz ve daha baya para ödemeliyiz diyordu. Öyle konusan adam Diagneye 10 milyon verdirmez. 8+Eren den yükseke vetosunu verir

Ben Eren+Serdar ve 12 mil.€ verip Trezeguet ve Diagne ikilisini almaya razıyım

Şu anda ismi geçen isimler içinde açıkçası benim tek memnun kalacağım Diagne 'dir kesinlikle Mitroglou 'dan filan daha iyidir Zé Luís gibi ne olduğu belli olmayan birinden de daha iyidir

A. Albayrak: ''Kasımpaşa kulübüne çok teşekkür ediyorum. Bizi Florya'dan araçla aldılar Kasımpaşa'da ağırladılar. Çok iyiydi. Diagne'ye de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Diagne gelmek için her şeyi yapıyor, bunu bilin.''

açıklama muhtemelen böyle yapar

Üst Alt