Galatasaray, Diarra İçin Fransa'ya Gitti İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Diarra İçin Fransa'ya Gitti İddiası!

serdar azizin tolga ciğercinin 2m sınırından oynadığı yerde diarra sneijderden fazla kazansa sesimi çıkarmam ve kesinlikle alınması gereken bir oyuncu 15 20m euroya imza atsa yine sesimi çıkarmam

Lassana Diarra'nın cezası kişisel bir ceza, Lass o cezayı Marsilya'nın ödemesini istedi iki taraf karşılıklı restleşince Marsilya'da bonservissiz gidebilirsin dedi Lass'a. Lass öyle yada böyle ödeyecek bu cezayı herhangi bir kulüp ödemek zorunda değil, ödemek isteyen bir kulüpte yok. En iyi maaş veren de biziz bizden alıp oraya verecektir heralde. Kimse veremez o yaştaki adama o paraları.

yok ya benim hiç umudum yok , üzülüyorum da taraftar çok heyecan yaptı , özellikle genç arkadaşlar gene hezimet olacak..burda bjk transferleri konuşulacak..

Benim de pek umidim yok insan iste insallah falan olur diyor ama bu bahsi gecen sozler eski haberler, yani daha Fransa ya gitmemisti bile bizim yoneticiler.

Lassana Diarra'nın cezası kişisel bir ceza, Lass o cezayı Marsilya'nın ödemesini istedi iki taraf karşılıklı restleşince Marsilya'da bonservissiz gidebilirsin dedi Lass'a. Lass öyle yada böyle ödeyecek bu cezayı herhangi bir kulüp ödemek zorunda değil, ödemek isteyen bir kulüpte yok. En iyi maaş veren de biziz bizden alıp oraya verecektir heralde. Kimse veremez o yaştaki adama o paraları.

bizden 2 yılda alacak o parayı zaten. son yılda aldıgıda yanına kalır.

+vergiler ortada.

Lassana Diarra (bkz: # 2006159) dün akşam yapılması planlanan görüşme bugün gün içine alınmış. teklifimiz marsilya'dan aldığının 3 katı civarında.

ancak daha önce de söylediğim üzere çok düşük bir ihtimal olarak görüyorum bu transferi. gerçekleştirirlerse mehmet özbek ve cenk ergün'ü tebrik etmek gerekir.

bu arada kendisi ön libero için ilk sırada yer alsa bile listedeki tek isim değil...

not : %10'luk ihtimal kalıbı benden sonra çok yerde kullanılmış ama durumu net olarak ortaya koyuyor.

Quakerboy | 18 Ağustos 2016 10:45

Bu yazılanlar doğruysa Diarra bizim ona olduğu kadar bize muhtaç. Gerçekten 3 katı maaş teklif ettiyse bizimkiler olmaması sürpriz olur bu transferin.

Üst Alt