Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Cevap: Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Siyasi görüşünüze karşıt biri doğru konuşsa dahi kötülemek zorunda değilsiniz.Sonuçta burada Galatasaray hakkında konuşuluyor.Adnan Polat da eski Chp üyesidir ama konuşmaları ortada. Bunun siyasi görüşle alakası yok, hepimizin ortak paydası Galatasaray'la alakası var ve o Galatasaray çok kötü yönetiliyor.

Cevap: Galatasaray Divan Kurulu üyesi Süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Zaytung'a taş çıkartayım:

"Son 3 senenin aksine Galatasaray, son 3 gündür çok kötü yönetiliyor sayın seyirciler. 3 senedir başarılarıyla gönüllerde taht kuran Adnan Polat taraftarı şaşırttı."

Bu arada bizim tarihimizde olağanüstü kongre var mıydı? Herhalde yoktu. Acaba Başkan adayı var mı? Galatasaray Başkan Adayı bundan sonra bazı kriterlere tabi tutulsun bence.

Cevap: Galatasaray Divan kurulu üyesi süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Zoruna gidiyorsa sende asarsin Galatasaray taraftarligini askiya ,biraz buyuklerini ornek al ,bak enerji bakanina ne guzel asti hemen.

Ben 80 dedim sen benim yazdıklarımı da mı anlamadın be renktaş? Haa, düşük iq'um dan dolayı yanlış anlamaya sebeb verecek şekilde yazdıysam kamuoyundan özür dilerim. :SS:

Taraftarlığımı askıya alıcakmışım gibi bir hava çıkıyorsa ordan herkes bana özel mesaj yoluyla ulaşsın, anında siyasi tercihlerimi gözden geçirttiricem makarna dağıtan kuruluşlara.:b5:

Cevap: Galatasaray Divan kurulu üyesi süheyl Batum'dan G.saray üyelerine mesaj..

Ben 80 dedim sen benim yazdıklarımı da mı anlamadın be renktaş? Haa, düşük iq'um dan dolayı yanlış anlamaya sebeb verecek şekilde yazdıysam kamuoyundan özür dilerim. :SS:

Taraftarlığımı askıya alıcakmışım gibi bir hava çıkıyorsa ordan herkes bana özel mesaj yoluyla ulaşsın, anında siyasi tercihlerimi gözden geçirttiricem makarna dağıtan kuruluşlara.:b5:

Makarna deyip geçmeyeceksin. Öncelikle kitaptan sonra en iyi dost makarna öğrenciler için. Sonra önemli bir karbonhidrat kaynağı.

Benim soruma cevap gelmedi. Şimdi bizim kulüpte takımı olağanüstü kongreye götürecek başkan adayı var mı?

Neyse kimilerince konunun ekseni kaydırılıyor.

4) Bugüne kadar Türkiye'de kaç stad yapılmıştır. İnönü Stadını Beşiktaş mı yapmıştır, Beşiktaş'ın Ihlamur'daki tesislerini Beşiktaş mı yapmıştır, Ali Sami Yen'i Galatasaray mı yapmıştır, ki bugüne kadar yapılan bu stadların hiç birine "Sayın Başbakanımız bize bunu yaptı" diye saymıyoruz da, ilk kez "Arena" için bu tür konuşmaları dinlemek zorunda bırakılıyoruz. Haydi bugün içinde bulunduğumuz siyasal durum bunu zorunlu kılıyor diyelim, ama yine de Adnan Polat, bulunduğu makam gereği, böyle bir "anlamsızlığı" yapabilir mi? Bir Galatasaray Başkanı'nın, "eskilerden bana ne, ben onları bilmem, bilmek zorunda da değilim" diye düşünmek ve böyle söylemek hakkı var mıdır? Olabilir mi?

Özellikle açıklamanın bu kısmı dikkat çekici.

Hani kimse maddi bir katkı yapmamıştır matematik olarak bu stadın yapımında Galatasaray'a, hatta denebilir ki Seyrantepe ve Aslantepe'yi bu şartlarda Arap yada Avrupalı bir şirkete devretse Galatasaray çok daha iyi bir stadı olabilirdi. Ama farzedelim ki hakikaten yapılan her şey hibe. Karşılıksız. Yine de Süheyl Batum'un söyledikleri çok ama çok doğru. Stad yapıldı diye en kötü ihtimalle 20 milyonluk bir camia birilerinin dümen suyuna girer mi? Aslında bu stadı yaptırdığı için yapanların Galatasaray'a müteşekkir olmaları gerekir. Kendilerine 20 milyon insanı sevindirme fırsatı verdiği için bu büyük camia.

Takımı olağanüstü kongreye götürecek bir başkan var.

Neyse kimilerince konunun ekseni kaydırılıyor.

Özellikle açıklamanın bu kısmı dikkat çekici.

Hani kimse maddi bir katkı yapmamıştır matematik olarak bu stadın yapımında Galatasaray'a, hatta denebilir ki Seyrantepe ve Aslantepe'yi bu şartlarda Arap yada Avrupalı bir şirkete devretse Galatasaray çok daha iyi bir stadı olabilirdi. Ama farzedelim ki hakikaten yapılan her şey hibe. Karşılıksız. Yine de Süheyl Batum'un söyledikleri çok ama çok doğru. Stad yapıldı diye en kötü ihtimalle 20 milyonluk bir camia birilerinin dümen suyuna girer mi? Aslında bu stadı yaptırdığı için yapanların Galatasaray'a müteşekkir olmaları gerekir. Kendilerine 20 milyon insanı sevindirme fırsatı verdiği için bu büyük camia.

nokta(.) Ayrıca katıldığımı belirtmekle beraber Arap kısmına şaşırdım :D

Acıdır ki Galatasaray ezmek istenilmiştir ve bunun sonucunda da bölünmüştür. Başkanı bir yerde, taraftarları hepsi ayrı telden çalıyor, futbolcuları başka yerde. Daha acı olan ise, tepki vermek isteyen taraftar bile hala nerde nasıl tepki vereceğini bile bilmez durumda. Kriz ortamında lider yok. Çok yazık. "Galatasaray Türkiye'dir" sadece bir sloganmış.

Üst Alt