Galatasaray Donk'un Menajerine Ödenen Paranın Geçmişe Ait Olduğunu Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Donk'un Menajerine Ödenen Paranın Geçmişe Ait Olduğunu Açıkladı

Oha, her super lig galibiyetinde neredeyse 20000 euro odeyecegiz. Eger oynayip oynamadigi sart degilse 40 macta 25 galibiyet alsak 500 bin bonus. Veya lig, AL 30 galibiyet alsak 600 bin bonus.
Yahu bari sampiyon olursak %100 , olamazsak %50'sini alir diye anlas.
Insallah sadece oynadigi maclar icin gecerlidir

11de başladığı maçlar içindir ya
sonradan girdiğinde %50
oyuna girmediğinde %25 hesabı flndır. yoksa absürt olur

en kötü iht 300 bin daha alır fazlası da olmaz herhold.

Evet 2018 yilinda imzalanan sözlesmesde bunu demisti basgan.

"Donk olduğunu unutun, bonservisi elinde oyuncu, Donk'a en az 2 milyon euro para verirseniz, menajerlik ücreti var. Bizim sözleşmemiz de menajerlik ücreti de yok."

Dursunun odemedigi menajer paralari yapilandirilmis. Brut 800 k akan donk icin menajer parasi 500 k olamaz zaten elimizdeki oyuncu.

Haberi gördüm, okurken sinirlenmistim milliyet ana sayfasına taşımış ve alenen savaş başlığı atmışlar.
Bu belgeleri hangi yönetim sızdırdı? Fatih Terim'in bahsettiği bu içimizde ki itler kimler

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her halükarda bize itelemiş

Sözleşmesi uzamiyor diye sahada rakip forvetlerin gol atmasını izleyen bir kazulete milyonları vermek yetmezmiş gibi birde çok büyük oyuncuymuş gibi maaşının 4/1 kadar managerine komisyon vermişiz.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Bonuslar sozlesmede varken neden resmi olarak aciklanmadi. Bununda cezasi olmasi lazim. Aslinda adama 1milyon euro uzeri sozlesme yapmisiz. Buyuk kazik.

Üst Alt