Galatasaray Dünya’nın En İyi 3.Taraftarı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Dünya’nın En İyi 3.Taraftarı!

kusura bakmayin suandaki stadimizi doldurup guya atmosfer yapiyom diyen taraftarlarla anca dunya 10000ci anca oluruz ..

allalallaa saldir galatasaray

yonetim futbolcu taraftar

bbestelerinden yildim biktim usandim ,

Barcelonanın Manchester Unitedin Real Madridin bu listede olması rezalet nasıl biz fenerbahçeye çekirdekçi diyoruz onlar da fenerbahçeden aşağı kalır bir durumu yok . Sadece gollerde sesini çıkaran taraftarlar . Celtic'in 27. sırada olması da rezalet en kötü 8. sırayı hak ediyordu . Aynı şekilde Olympiakos'un Panathinaikos'un Partizan'ın Kızılyıldız'ın listede olmaması da skandaldır bana göre .

Tamamen katılıyorum. :encouragement:

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), dünyanın en etkili ve en iyi taraf topluluğunu sıraladı.

en etkili taraftar derken medyayı etki kullanım bunun %70 dir heralde.. en ateşli demiyor çünkü orada. onun dışında neye kime etkiden bahsedilmiş sence ? benim aklıma ilk internet ortamı geldi.

Sadece internet ile alakasi oldugunu pek sanmiyorum genel olarak kast edilmistir.

Dünyanin en iyi taraftar toplulugundaniz tabi ki ama bunun ben Facebook'da ki begeniler sayesinde oldugunu düsünmüyorum :)

Üst Alt