Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Düşmanlarını Afişe Ediyoruz!

Kıymetli Erman hocam ne eyliyor ise güzel eyliyordur. Tam tersi ben o tavırları için izliyorum. Beyaz Türkler beğenmiyor olabilir.

maçtan evvel fener bilmem kaç yüz yıldır galatasaray deplasmanında penaltı kullanamıyor kazanamıyor diye baya haber dönmüştü.
fıratın böyle bi artizlik fırsatını kaçırmayacağını bilmeliydik. benzer muhabbet her antep deplasmanına gittiğimizde yapılırdı antep yüzyıllardır kendi evinde gsyi yenemiyor diye. tatlı bi şekilde yenilmiştik sonunda sanırım.
böyle şeylere dikkat etmeye başlamamız lazım aslında

Aynısı forumda da yapılmalı.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aynı düşünceyi paylaşıyorum. zor zamanlardan geçiyoruz. Galatasaray'ın boşa harcayacak ne maddi ne manevi ne de artık vakti kalmıştır. sert önlemler alıp bu süreci atlatmamız gerekiyor. Fatih Terim'i camianın lideri olarak kabul edip gereğini yapmamız gerek.

Ahmet Çakara GS düşmanı demeyip TERİM düşmanı desek daha doğru. Adamda Terime karşı aşırı kompleks var

Toroğlu biladerim iidir.. eski maratonda şanşalla beraber adaleti tuttuğu takımın arkasında bırakan bir bjk askeriydi ama, artık cehalet günleri sona erdi. takım tutmak ve savunmak önceliği değil. Çünkü bunun medyada boş iş olduğunu anladı ve taraftara değil tüm sporseverlere hitabeden ortak bir dil kullanmaya başladı. Her takım ve herkes için adaletli yaklaşım öncelikli bir yorumculuk anlayışı hakim son zamanlarda.
Bana kalırsa toroğlu birisi yada bir takım için bir şeyler tırtıklıyosa sonuçta yoksayılsa bile üzerinde durup biraz özeleştiri ve gerçeklik taraması yapmakta fayda var sanırsam..

Ahmet beye gelince, ahmet gene bildiğimiiz ahmet....
Nerden ne prim koparabilirim derdinde, yere düşenin; yere düşen bulamazsa zayıf kalanın üstünde tepinip bunların diğer rakipleri üzerinde sempati kazanarak bi seviye kotarma yükselme derdinde.
Bugün GS, şanssızlıklar dahil pek çok konuda zor durumda olduğu için GS a yüklenir ve futbol/spor camiasındaki GS düşmanlarına yada sevmeyenlerine hokkabazlıklar palyaçoluklar yaparak onlara şirin görünerek tatmin olur..
3-5 hafta sonra XYZ takımı sıkıntıya düşer, dün söylediklerini unutmaz ama yoksayarak gerekirse tezatlarını gündeme getirerek aynı şirin babalık rolünü XYZ takımı düşmanı yada sevmeyeni için oynar..
Ahmet yılan gibidir sıcak bi yer buldum mu hemen oraya çöreklenip kendini beslemeye başlar.. Çünkü sadece bu yolla aktif kalabilip varlıklarını sürdürebilirler böyle türler... Onun için ahmet beyin düşmanlığı da dostluğuda yenisini bulana kadardır..

Pek fazla bunları kaale alıp uzun mesafeli takılmışlığım olmadığından yeni yetmelerden pek fazla tanıdığım yoktur, ama eskilerden ne mal olduğunu bildiklerim için konuşuyorum;
Toroğlu ile ahmet bey arasında edilen lafların değerini altınla çöp arasında değiştirecek kadar, dünyalar kadar karakter farkı vardır. Toroğlu ile sinan reis birbirine benzer ama çakar reis türünün medyamızdaki tek örneğidir bence. Çünkü,
Hiç kimse onun kadar HEM HERKESİ YOK SAYIP, HEMDE AYNI ANDA HERKESTEN BESLENECEK KADAR USTA BİR SANATÇI DEĞİLDİR..

bugun derin futbol var , eger bir iptal yoksa bu aksam program yapacaklardir

3 gundur beyaz futbol vardi ,genelde futbol odakli konusuldu , ama derin futbolda format biraz farkli , haftayi degerlendirip sert girisecekler , bakalim bu aksam program nasil olacak ahmetlerin ertemlerin

Erman Toroğlu hocam dışında medyada takip ettiğim, görüşlerine önem verdiğim biri yok. Özellikle hakem kararları konusundaki yorumlarına güvenirim. Bu son maçta Muslera'nın da gereksiz bir çıkışı yani hatasının olması yanında aleyhimize verilen penaltı bana göre son derece ağır bir karardı. Bana göre penaltı değildi ve Fırat bu penaltıyı çaldığında ettiğim küfürler çığır açacak nitelikteydi. Amma ve lakin anlamlandıramadığım bir şekilde Erman hocam bu pozisyona çıktı penaltı dedi. Kendisinin bilinçli ve planlı bir şekilde Galatasaray düşmanlığı yapacağına inanmadığım için eyvallah dedim.

Lakin şunu göreceğiz; Vodafone ve Kadıköy deplasmanlarında bizim de bu veya bu minvalde penaltı pozisyonlarımız olacak. Bakalım bize bu tarz pozisyonlarda VAR'a rağmen penaltı çalabilecekler mi göreceğiz. Aynı pozisyonda bize derbi deplasmanında penaltı çalabiliyorlarsa helal olsun diyeceğim lakin ben size ne olacağını şimdiden söyleyeyim; Derbi deplasmanlarında VAR'a rağmen bize bu tarz pozisyonlarda penaltı ça-la-ma-ya-cak-lar!!

Aynen.Kurala göre penaltı olabilir ama diğer pozisyonları kıstas aldığında çok hafif bir penaltı.Bize çalınmazdı bu Kadıköy'de.

Varsayimlarla hareket etmeyelim . Bizim kadikoye sampiyon gittigimiz maci hatirla sarper efendi

Burak in penalti golu oncesi inceden elle oynama vardi , begenilmeyen cuneyt tak diye caldi penaltiyi

Super finalde sak diye atti dia yi

Super kupa finalinde pat diye verdi umuta dk 90 da penaltiyi

Ve o cuneyt yeri e firat adamdir o gelsin deniliyordu , o verildi , simdi GS dusmani oluverdi

Üst Alt