Galatasaray, Emmanuel Toku'yu Takip Ediyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emmanuel Toku'yu Takip Ediyor

Galatasaray, Fremad Amager genç oyuncusu Emmanuel Toku'nun transferini neredeyse tamamladı. Fremad Amager'in genç oyuncu için belirlediği bonservis bedeli 3 M€

biz isin icindeyiz diye 3tur o takimdan 500kye adam gitmis mi acaba merak ettim

Galatasaray, Fremad Amager genç oyuncusu Emmanuel Toku'nun transferini neredeyse tamamladı. Fremad Amager'in genç oyuncu için belirlediği bonservis bedeli 3 M€

ulan 3myi hayatlarında görmüş mü bunlar

biz isin icindeyiz diye 3tur o takimdan 500kye adam gitmis mi acaba merak ettim

Tamam da bir takim eskiden pahaliya oyuncu satmadi diye, simdi baya yetenekli bir genc oyuncuyu parlatmayi becerdikden sonra ucuza mi salmali? Oyuncuyu tanimiyorum, ama cocuk yetenekliyse ve bizden haric isteyenleri varsa, kapiyi biraz yüksek rakamla acmak gayet normal bir hamle.

Tamam da bir takim eskiden pahaliya oyuncu satmadi diye, simdi baya yetenekli bir genc oyuncuyu parlatmayi becerdikden sonra ucuza mi salmali? Oyuncuyu tanimiyorum, ama cocuk yetenekliyse ve bizden haric isteyenleri varsa, kapiyi biraz yüksek rakamla acmak gayet normal bir hamle.
eskiden pahaliya satip satmadigini bilmiyorum, danimarka ikinci ligden parlatilan biri icin 3 bana fazla geldi hatta bizi az cok tanimislarsa sadece bizden koparabilirler sanki

Danimarka 2 de oynanan futbolun kalitesi nedir ki 3 mil euro fiyat biçilmiş?
Antreman performansına göre mi? Türkiye BAL liginde oynayan yetenekli birine 3 mil vermek gibi birşey.

lan amager yürü git klübün tesisleri o kadar degil show yapma

Neredeyse tamamladi nedemek oluyor. Apo neredeyse o is olmaz ahbab birde 3 diyorlar ahaha

Danimarka 2. Ligde pilot takimiz olsa aki yavuz bartug yunus atalay falan şov yapardi kendini gelistirirdi ustune boyle bedava aldigin oyunculari denerdin. Pilot takim olayi niye yok?

Üst Alt