Galatasaray, Emre Mor İçin Harekete Geçti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Emre Mor İçin Harekete Geçti!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yönde gelişim var ise olabilir, çünkü bunu yapmadığı sürece bir yere gelmeyeceğini düşünüyorum.
Karar verme noktasinda cokca hata yapiyor yine ama duzelebilir diye dusunuyorum.
Emrede ki en buyuk sikinti karakteri bence.
Saglam bir karakteri oldugunu dusunmuyorum
Istanbula gelirse gece hayati para kiz araba mevzularini sikca duyariz gibime geliyor.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu veledi hiç sevmiyorum sakın öyle birşey yapmasınlar zaten sövdüğümüz çok oyuncu var bir yenisini daha eklemesinler.

reys birazdan oyuna gireceği için 1 saat ibaresini kullanmıştım girip tıklarsa unut emre moru

gerçi tek golle transfer yatmaz da yeni aldıkları genci neden bize versinler diye düşünmeden edemiyorum

emre mor manyak bir zat olduğu içün dortmund dan ayrıldığı gibi celtadan da ayrılmak isteyebilir celtada oynatmıyor adamı buna sıcak bakabilir. UMARIM BU TAHMİNLERİM SONUCA ULAŞIR RENKTAŞ. emre moru hasan ali kaldırımı yere indirip kaldırırken hayal etmek çok hoş oluyor.

emre mor manyak bir zat olduğu içün dortmund dan ayrıldığı gibi celtadan da ayrılmak isteyebilir celtada oynatmıyor adamı buna sıcak bakabilir. UMARIM BU TAHMİNLERİM SONUCA ULAŞIR RENKTAŞ. emre moru hasan ali kaldırımı yere indirip kaldırırken hayal etmek çok hoş oluyor.

Söz konusu hasan ali yere inmişken eliyle alır topu, pozisyon devam ettirilir. Sanırım engelli kontenjanından sayıp düdük çalmıyorlar ona.

Getirip tedavi ederiz. Arkadaş grubunu kesmek ilk hamle olmalı, boş veledlerle zaman ve para çarçur ediyor. Onun için son şans olur, yoksa havayı Danimarkadaki köyünde alır

Beyni yok. 2012 de ki Sercan gibi olur. Sercan da yetenekliydi ama beyni yoktu. Bu aşırı yetenekli ama yok işte. Hiç zorlamaya gerek yok. Türk kanat alınacaksa Cengiz alınsın. Kiralansın bir şekilde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyni yok. 2012 de ki Sercan gibi olur. Sercan da yetenekliydi ama beyni yoktu. Bu aşırı yetenekli ama yok işte. Hiç zorlamaya gerek yok. Türk kanat alınacaksa Cengiz alınsın. Kiralansın bir şekilde.

Cidden Emre yi Sercan ile mi kıyaslıyorsun yetenek konusunda?

sent via GSC

Feghouli 10 numara cekmek nedir ? Belhanda yedek kalacaksa sattin gitsin

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Emreyi istememin nedeni , milli takimda ozellikle ilk girdigi karadag maci olabilir , veya tam hatirlamiyorum ve ukrayna maclarinda yaptigi seyleri bir izleyin

hayatinizda onlari yapan ikinci bir adam izlediniz mi ? Bence bunlar yasi ilerledikce kaybolacak ama halen varken degerlendirilebilir

https://youtu.be/L1o-f8qVt8M

Bu çocuk kariyerinde 22 kulüp ve sonu amatör de. İten topçu olacak gibi duruyor. Mental sıfırın altında çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt